Şimdi Ara

Beyler hp pavlion aldım özelliklerim iyi olduğu halde çok fena kasıyor oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hp pavilion resimde gördüğünüz gibi özellikler 2. ekran kartımda r7 lolde en düşük ayarlarda bile 10 fps alıyorum radeon ayarlarından oyunları en iyi performansa ayarladım r7ye ayarladım ama sonuç hiç değişmedi her oyunda düşük fps alıyorum sıkıntı nedir aga ya bi yardımcı olun Beyler hp pavlion aldım özelliklerim iyi olduğu halde çok fena kasıyor oyunlar

• oyundamı oyundaysa hangi oyunlar yoksa masaüstü google gibi yerlerdemi
  • RidvanSalgircan kullanıcısına yanıt
    Oynadığım hemen hemen her oyunda Cs:Go Lol Pubg bu oyunlarda alıyorum ve hatta en çok Lol diğerlerinde 20 30 fps alırken Lolde 10 fps alıyorum.
  • tafsiyem aldın yere götür bi sor donmaması lazım bu sistemle
  • RidvanSalgircan kullanıcısına yanıt
    Yakında esnafın ecevitin önüne attığı yazar kasa gibi bende firmanın önüne gidip pcyi yere atıcam söve söve :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengoll

Yakında esnafın ecevitin önüne attığı yazar kasa gibi bende firmanın önüne gidip pcyi yere atıcam söve söve :D
    Sistem boştayken görev yöneticisini açınca işlemci ram ve harddisk kullanımları yüzde kaç ? Ekran görüntüsü atar mısınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum büyük ihtimalle işlemcinin ekran kartı sürücüsü kurulu değil. Aygıt Yönetici'snden bir bak. Eğer sadece normal ekran kartını görüyorsan dediğim gibidir. Öyleyse sürücüyü yükle ve dene. Çözülecektir. Bilgisayarcıya falan gerek yok
  • pc özellikleri hiç iyi değil. kusura bakma ama çöp. yani ayrıca r7 değil r5 ekran kartın. yine de sürücüleri yüklemeyi dene, ama bir düzgün bir sonuç elde edebilsen de bu sistemle lolde bile fps bekleme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.