Şimdi Ara

silinsin. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Biz 80 cap zamanında 80'e kadar 0 gap gidiyorduk, skill up'lamayı 71'de bırakıyorduk, sadece mastery level artırıp 0 gap oluyorduk. 80 olunca da, mastery level'ı 71'e çekip 9 gap yapıyorduk. 150-200 bin gibi bir SP ile FF oluyorduk.

Tamamdır, dediğin şekilde yapayım o zaman.

Tibet'te oynuyorsan nickin nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinnzz -- 24 Nisan 2017; 12:31:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinnzz

quote:

Biz 80 cap zamanında 80'e kadar 0 gap gidiyorduk, skill up'lamayı 71'de bırakıyorduk, sadece mastery level artırıp 0 gap oluyorduk. 80 olunca da, mastery level'ı 71'e çekip 9 gap yapıyorduk. 150-200 bin gibi bir SP ile FF oluyorduk.

Tamamdır, dediğin şekilde yapayım o zaman.

Tibet'te oynuyorsan nickin nedir?

Hazar'dayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • night4114 N kullanıcısına yanıt
    Private serverlar hakkında bilgim yok, iSrodan bahsediyorum ben
  • Merhaba arkadaslar, Joysro'da Hazarda baslayacagim oyuna fakat en son 7 sene önce Sro oynadigim icin unuttum herseyi. Yardimci olabilecek veya yeni hesap acacak varsa beraber oynayabiliriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leskodjer

Merhaba arkadaslar, Joysro'da Hazarda baslayacagim oyuna fakat en son 7 sene önce Sro oynadigim icin unuttum herseyi. Yardimci olabilecek veya yeni hesap acacak varsa beraber oynayabiliriz :)

Merhaba,

Ben de Hazar'a yeni başladım. Şimdilik server sistemini anlamaya çalışıyorum. Nick'im Mantas.

GM'lerin oyuna ilgi alakaları çok yüksek. Aklınıza gelen tüm soruları "destek@joysro.com" adresine gönderin, kısa sürede geri dönüş yapıyorlar.

• Hocam joysro nasıl kısaca özetleyebilir misiniz? Yani deneyimlerinize göre soruyorum tabi bunu.

Bir de para yatırıp öne geçmek bu serverda da geçerli mi yoksa emek mi gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Hocam joysro nasıl kısaca özetleyebilir misiniz? Yani deneyimlerinize göre soruyorum tabi bunu.

Bir de para yatırıp öne geçmek bu serverda da geçerli mi yoksa emek mi gerekiyor?

Henüz çok yeniyim ben de. iSRO'dan daha sorunsuz olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Oyunda silk de ucuz, 100 silk 5₺. Drop rate 20x, sürekli nova düşüyor. Gold sorunu da yok. Ben şimdilik memnunum.

• Anladım daha oynanabilir duruyor o zaman. Reality oynuyordum ancak dengesizlik var oyunda. Başta güzeldi ama sonradan suyu çıktı.
  • quote:

Anladım daha oynanabilir duruyor o zaman. Reality oynuyordum ancak dengesizlik var oyunda. Başta güzeldi ama sonradan suyu çıktı.

2013-2016 yılları arasında iSRO oynadığıma pişmanım. Her şekilde orijinal oyundan daha iyi JoySRO.

• 2010da bıraktım ben de isroyu. Hatanın neresinden dönersek kardır hocam boşverin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndreaNilmar

Hocam hazarda kervan normal mi yapılıyor yoksa togui köyü denen meret orda da mı var ?

Oyunla o kadar haşır neşir olmadım fakat kervan çeken de hiç görmedim diyebilirim.

• quote:

2010da bıraktım ben de isroyu. Hatanın neresinden dönersek kardır hocam boşverin.

iSRO iyiydi. 125 cap ile birlikte D14'ü de getirmeleri bitirdi oyunu. Sonra cap 130 oldu, D15 silahları getirdiler oyuna. Ağustos 2016'da bıraktım oyunu, D15 normal item'lar da geldi mi bilmiyorum.

Cap 130 olup, item'lar D13 kalsaydı, bu oyun yine de canlı olurdu. Günlük görev denen bir şey var, o görevler D12 ve D13 seal item'lar veriyor oyun. Çok parası olmayan oyuncu bile parti yaparak legend (eski sistemdeki sun) set dizebilir ve oyundan zevk alabilirdi. D13 stone satarak iyi miktarda gold kasılıyordu. Bu gold'ları da siteler TL karşılığı alıyor, oyuncuların bot'u bedavaya geliyor, üstüne bir de para kalıyordu. D14 ve D15 stone'lar kolay elde edilidiği için (126 ve üstü yaratıklardan deli gibi düşüyor), bu gelirden de mahrum kaldı oyuncular.

Yetti mi? Doydu mu Joymax? Tabii ki hayır. D15 str-int-master gibi blue stone'ları yaratıklardan düşmüyordu. Yalnızca courage-challenge gibi yukarı tarafa, parantez içine özellik veren D15 stone'lar düşüyordu. Bilin bakalım blue stone'ları nereden elde ediliyor? Item mall! Üstelik 1'den fazla str, 1'den fazla int basılabiliyor. Bu blue stone'ları yalnızca D15 için de değil, tüm degree item'lar için kullanılabilir durumda.

Job sistemi ve alchemy sistemi başlı başına bir rezalet zaten. 130'a kasmak ölüm, bir de job level'ı kasma derdi var. Job item, job item'a artı, job item'a blue... Siz 2010'da bırakmışsınız, proof stone saçmalığından haberiniz yoktur tabii. Sıkı durmaya devam edin. D12 ve üstü item'lara +1 bile basarken kaybolma riski var. Proof stone almak gerekiyor sürekli. "E, ne var ki bunda? +5'e kadar rahat gidiyor zaten." dediğinizi duyar gibiyim. D12 ve üstü gitmiyor işte. +1 bile tutmuyor çoğu zaman. Deli gibi silk yiyor D12 ve üstü item'lar. Bu yüzden de çok pahalı ücretlere satılıyorlar. D12 ve üstü normal item'lar +12'ye kadar giderken, silahlar +15'e kadar gidiyor. Silahlarda +12'den sonra proof stone yerini max protector'a, enhancer (eski sistemdeki elixir) ise yerini max enhancer'a bırakıyor. Bunların tanesi 10 silk ve +15 yapmak imkansız gibi bir şey. Anlat anlat bitmez bu alchemy rezilliğini...

2007 yılında EU'nun gelmesi, 2008'de pat diye 90 cap'in gelmesi, 2009'da pat diye 100 cap'in gelmesi, 2009'da magic POP'un gelmesi, 2010'da pat diye 110 cap'in gelmesi, 2010'da gelen saçma sapan job sistemi, 2011'de gelen yeni alchemy sistemi... Bu saydıklarım, oyunu bitiren başlıca şeyler. Ben size oyunun tamamen bittiği tarihi veriyorum: Haziran 2015. Evet, bu tarihte Silkroad Online çökmüş, hafta boyunca kapalı kalmış, açıldığında da lag'dan oynanmayacak hale gelmişti. O günden beri de düzelmedi oyun. Bu sorunun üstüne, bir daha server birleşimi yaptılar. Server'ların şu anki halini tahmin bile edemiyorum. Oynamaya devam edenlerin akli problemleri olduğunu düşünüyorum.

Bir oyuna ancak bu kadar zarar verilebilir. Lanet olası Joymax!

• Vay be oynadığım oyundan eser kalmamış. Zamanında mangyang sayfalı (2006 yıllarıydı sanırsam) joymax neler neler yapmış para uğruna. Bir zamanın göz bebeğiydi bu oyun.
  • Gold nasıl kasacağım çözemedim. Daha npc set bile çekemedim şimdilik Sona partide kasılıyor char yalnız daha sonrasında arada bir elle kasmak istesem itemlerim yok. Tibet bu arada server.
  • Kervan da o şekildeyse yeni başlayan birisi nasıl kendi kendine set dizecek anlamadım.
  • Silk item satışı yapamıyor musunuz? Global falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Play2winciyim ben daha çok para yatırmayı sevmiyorum hocam

Ben de öyleyim ama biraz da para harcamak gerekiyor.

• quote:

quote:

Bir miktar silk çektim hesabıma geçenlerde hediye silk kampanyasıyla beraber çok ucuza geldi, pet, dress ıvır zıvır aldım charı biraz da kişiselleştirmek için. Orjinal oyunda sahip olamadığım şeyleri bari burada alayım dedim en azından. Ama gold konusunda sanırım aynı şekilde biraz para harcamak gerekecek. 1b 15 TL den satanlar var legal olup olmadığını bilmiyorum tabi.

• quote:

quote:

quote:

Bir miktar silk çektim hesabıma geçenlerde hediye silk kampanyasıyla beraber çok ucuza geldi, pet, dress ıvır zıvır aldım charı biraz da kişiselleştirmek için. Orjinal oyunda sahip olamadığım şeyleri bari burada alayım dedim en azından. Ama gold konusunda sanırım aynı şekilde biraz para harcamak gerekecek. 1b 15 TL den satanlar var legal olup olmadığını bilmiyorum tabi.

Orijinal oyunda lag var, bug var, her türlü sorun var; premium plus 120 TL. 120 TL'ye JoySRO'da çok daha iyi bir oyun deneyimi, çok daha fazla zevk, katbekat daha fazla etkinlik ve 2400 silk alınabiliyor.

Hazar'da da TL karşılığı gold satanlar var ve rahat rahat globalden yazıyorlar bunu. Legal yani.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinal oyunda lag var, bug var, her türlü sorun var; premium plus 120 TL. 120 TL'ye JoySRO'da çok daha iyi bir oyun deneyimi, çok daha fazla zevk, katbekat daha fazla etkinlik ve 2400 silk alınabiliyor.

Hazar'da da TL karşılığı gold satanlar var ve rahat rahat globalden yazıyorlar bunu. Legal yani.

Aynen öyle, sanki oyunda bir yerde tl ile satış yasak gibi muhabbetler döndüğünü hatırlıyorum ama yanlış mı biliyorum. Char falan tl ile satılabiliyor çünkü.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.