Şimdi Ara

BEYLER GEÇİYOR MUYUM LÜTFEN BAKIN (SS'li) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Chemicals

quote:

Orijinalden alıntı: heybitch

quote:

Ortalaman nasıl tutuyor çok merak ediyorum ?

Neden tutmasın ki , her siteden hesapladım tutuyor ayrıca kağıt kalemle de hesapladım öyle de tuttugunu gördüm. Başka bir yol biliyorsanız söyleyin öyle de hesaplarım alay etmiyorum her türlü bakmam gerek tutup tutmadığına

Hocam nasıl hesapladın bilmiyorum ama şunu söyleyeyim ort tutsada tutmasada sınava giriceksin 2 tane sıfırın var üzgünüm

0 lar birşey değiştiriyor mu ki ? Hocalara felan sordum 0 normal zayıf sayılıyor dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldu O zaman

Bak bak başladı yine bilgisiz insanlar konuşmaya deli oluyorum böylelerine bilmiyorsan bence... de olabilir de ama kesin konuşma.
    Baraj dersinden geçersen ve ortalaman 2.50 nin üzerinde gelirse karnende ORTALAMA İLE GEÇTİ yazar ve HİÇBİR AMA HİÇBİR DERSTEN SORUMLU OLMADAN BİR ÜST SINIFA GEÇERSİN!
    Saçma sapan insanlar saçma sapan cevaplar veriyor beni deli ediyor

Teşekkür ederim peki zayıfların 0 olması birşeyi değiştiriyor mu ? Ben çok hesapladım tutuyordu ama şu ortalamanın 2.50 olması gerektiğini nasıl hesaplıyoruz bir de sen söyleyebilir misni emin olmak istiyorum anneme kesin birşey demem gerek kaldım veya geçtim diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ortalaman nasıl tutuyor çok merak ediyorum ?

Neden tutmasın ki , her siteden hesapladım tutuyor ayrıca kağıt kalemle de hesapladım öyle de tuttugunu gördüm. Başka bir yol biliyorsanız söyleyin öyle de hesaplarım alay etmiyorum her türlü bakmam gerek tutup tutmadığına

Hocam nasıl hesapladın bilmiyorum ama şunu söyleyeyim ort tutsada tutmasada sınava giriceksin 2 tane sıfırın var üzgünüm

0 lar birşey değiştiriyor mu ki ? Hocalara felan sordum 0 normal zayıf sayılıyor dediler

Hocam 11. Sınıfım diye belirmişsin lise 3ten 4 e geçerken sadece 1 tane zayıf hakkın var ben öyle biliyorum büyük ihtimal sınavlara giriceksin ama emin değilim senide endişelendirmek istemem daha bilgili arkadaşlardan yardım al istersen

• Ortalamaya bakar her şey.Tutuyorsa geçtin.
  • nasıl 0 - 0 -0 yapabildin cidden merak ediyorum.hiç girmedinmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

nasıl 0 - 0 -0 yapabildin cidden merak ediyorum.hiç girmedinmi.

Girdim hiçbirşey bilmediğim için adımı yazıp verdim sınıfın çoğu böyleydi bu dönem
  • quote:

quote:

Bak bak başladı yine bilgisiz insanlar konuşmaya deli oluyorum böylelerine bilmiyorsan bence... de olabilir de ama kesin konuşma.
    Baraj dersinden geçersen ve ortalaman 2.50 nin üzerinde gelirse karnende ORTALAMA İLE GEÇTİ yazar ve HİÇBİR AMA HİÇBİR DERSTEN SORUMLU OLMADAN BİR ÜST SINIFA GEÇERSİN!

Teşekkür ederim peki zayıfların 0 olması birşeyi değiştiriyor mu ? Ben çok hesapladım tutuyordu ama şu ortalamanın 2.50 olması gerektiğini nasıl hesaplıyoruz bir de sen söyleyebilir misni emin olmak istiyorum anneme kesin birşey demem gerek kaldım veya geçtim diye

(ARTIK SİSTEM DEĞİŞTİ SADECE 2. DÖNEME BAKIYOR) örnek veriyorum ; Beden dersinden kaç aldın 5 (2. DÖNEME BAKACAKSIN) .. Beden dersini haftada kaç saat görüyorsun 2 ... 5x2=10 kredi
    bu şekilde bütün derslerinin kredilerini hesaplayıp topluyorsun sonucu haftada kaç saat ders görüyorsun mesela 34, 34 e böleceksin(rehberlik dersini hesaba katma)

• Milli eğitimin sitesinden:
    Sorumlu Olarak Sınıf Geçme ve Sorumluluğun Kalkması

Doğrudan veya yıl sonu başarı notu ile sınıfını geçemeyen öğrencilerden; 9. sınıfta en fazla 3, 10. ve 11. sınıflarda ise en fazla 2 dersten başarısız olanlar sorumlu olarak bir üst sınıfa devam ederler. Ancak, alt sınıflar da dâhil toplam 5 ten fazla sorumlu dersi bulunanlar başarısız sayılır. Alan değişikliğinden dolayı sorumlu olunan dersler bu sayıya dâhil edilmez.

Senin 2 sıfırın 1 birin var şu an en iyi ihtimalle bütünleme sınavlarına giriyosun. Sınıfı geçemedin yani daha. Benim zamanımda (2 sene önce) sene sonu notunda 1 tane bile sıfır varsa sınıf tekrarı yapıyodun. Edebiyatı 0 gelen arkadaşım sınıfta kalmıştı.
  • quote:

quote:

quote:

(ARTIK SİSTEM DEĞİŞTİ SADECE 2. DÖNEME BAKIYOR) örnek veriyorum ; Beden dersinden kaç aldın 5 (2. DÖNEME BAKACAKSIN) .. Beden dersini haftada kaç saat görüyorsun 2 ... 5x2=10 kredi
    bu şekilde bütün derslerinin kredilerini hesaplayıp topluyorsun sonucu haftada kaç saat ders görüyorsun mesela 34, 34 e böleceksin(rehberlik dersini hesaba katma)

2. dönem hesaplarsak 2.51 küsürat geliyor

• Arkadaşlar bende bir şey soracağım.10.sınftayım.Anadolu lisesine gidiyorum.Matematik,tarih ve geometrik zayıf.Kredim ve ortalamam tutuyor.Acaba sorumluluk sınavlarına girmem gerekiyor mu yoksa girmeden geçiyor muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bevren

Milli eğitimin sitesinden:
    Sorumlu Olarak Sınıf Geçme ve Sorumluluğun Kalkması

Doğrudan veya yıl sonu başarı notu ile sınıfını geçemeyen öğrencilerden; 9. sınıfta en fazla 3, 10. ve 11. sınıflarda ise en fazla 2 dersten başarısız olanlar sorumlu olarak bir üst sınıfa devam ederler. Ancak, alt sınıflar da dâhil toplam 5 ten fazla sorumlu dersi bulunanlar başarısız sayılır. Alan değişikliğinden dolayı sorumlu olunan dersler bu sayıya dâhil edilmez.

Senin 2 sıfırın 1 birin var şu an en iyi ihtimalle bütünleme sınavlarına giriyosun. Sınıfı geçemedin yani daha. Benim zamanımda (2 sene önce) sene sonu notunda 1 tane bile sıfır varsa sınıf tekrarı yapıyodun. Edebiyatı 0 gelen arkadaşım sınıfta kalmıştı.

Sanırım o yönetmelik eski ayrıca anadolu liseleri için geçerli , düz liselerde 2 olan zayıf 3 diye sayılıyor

• one lan
  • Yönetmelik değişmediyse ortalama ile geçiyorsun,sorumlu dersin falan olmuyor yani.Önemli olan baraj dersini geçmen ve ortalamanın 2.50 ve üstü olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendar

Yönetmelik değişmediyse ortalama ile geçiyorsun,sorumlu dersin falan olmuyor yani.Önemli olan baraj dersini geçmen ve ortalamanın 2.50 ve üstü olması.

Teşekkür ederim
  • gecersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2. dönem hesaplarsak 2.51 küsürat geliyor

Tamamdır ucu ucuna geçtin bu kadar.. takma kafaya

• quote:

aynen öyle karnende 5 tane 0 olsun d,yelim baraj dersin 2 ve ortalaman tutarsa hiçbir sıkıntı olmadan geçersin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.