Şimdi Ara

beyler euro ne olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bugün yarın biraz düşme imkanı var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Euro 5.00 Dolar 4.60 olsun da millet bir gorsun anyayi konyayi. Kriz ciksin, patlasin ekonomi, emlak balonu gumlesin. iste o zaman ben gorecegim reisi uzunu...
  • varsa elinde tut yoksa alma.

3,50 yi görür gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

varsa elinde tut yoksa alma.

3,50 yi görür gibi

hocam euro ile işlem yapmak zorundayım bugün en gec yarın. şimdiden zarardayim düne göre ne yapabilirim sence borç var euro ile de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA9EBC876 -- 5 Mayıs 2016; 12:13:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

• Bence şimdi al. çünkü akp kurultaya gidecek. Kimin geleceği gideceği konusunda manipülasyonlar yapılacak. Kurlar da aşırı oynamalar bekliyorum..
  • Şu an düşüyor.Ancak 3.5 Tl olması muhtemel.Şu anda euro 3.3448.

• 3,5TL imkansız saçmalamayın daha yükseleceğini sanmıyorum. Akp nin iktidar olamadığı seçimlerde bile 3,45lere anca çıktı şuan kriz yok eğer Davutoğlu, Erdoğanla ilgili kötü şeyler söyleyip erken seçime gidilmeli deseydi o zaman 3,50leri geçerdi. Şuan zaten herşey Erdoğanın elinde kimi isterse onu seçer başa koyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scheisse -- 5 Mayıs 2016; 15:21:21 >
  • Leipold kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi vatan hainlerini temizlersek reisi cumhur ile 2023 yoluna devam ederiz inş mşllh süphaneke dinimiz amin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi dur Zomboy. ortalik cok karisik. Hemen celallenme ben konusucam reyisle troll maaslarini kura endekslesin diye. Dinler beni, ayni toprak sahada top kosturmuslugumuz var
  • Bişey olmaz telasmalnmayin hemen

• benim derdim borcum var euro olarak bi kaç gün erteleme istedim .bakalım düşecekmi

• Büyük ihtimalle euro artar, hatta rte nin damadını başbakan yaparlar iyice artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

Büyük ihtimalle euro artar, hatta rte nin damadını başbakan yaparlar iyice artar.

bi kaç gün insin de sonra .Bilal olsun .tek derdim son 2 günde ki 20 bin Tl lik zararım

• Umarım 4 olur 5 olur kenarda eurom var

• quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Euro 5.00 Dolar 4.60 olsun da millet bir gorsun anyayi konyayi. Kriz ciksin, patlasin ekonomi, emlak balonu gumlesin. iste o zaman ben gorecegim reisi uzunu...
    Yetmez ama evet. Dolar 5.00 Euro 6.00 olsun
  • quote:

Euro 5.00 Dolar 4.60 olsun da millet bir gorsun anyayi konyayi. Kriz ciksin, patlasin ekonomi, emlak balonu gumlesin. iste o zaman ben gorecegim reisi uzunu...
    2 yıl sonra dediğin oldu kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: Scheisse

3,5TL imkansız saçmalamayın daha yükseleceğini sanmıyorum. Akp nin iktidar olamadığı seçimlerde bile 3,45lere anca çıktı şuan kriz yok eğer Davutoğlu, Erdoğanla ilgili kötü şeyler söyleyip erken seçime gidilmeli deseydi o zaman 3,50leri geçerdi. Şuan zaten herşey Erdoğanın elinde kimi isterse onu seçer başa koyar
    Hey gidi günler hey...
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Scheisse

3,5TL imkansız saçmalamayın daha yükseleceğini sanmıyorum. Akp nin iktidar olamadığı seçimlerde bile 3,45lere anca çıktı şuan kriz yok eğer Davutoğlu, Erdoğanla ilgili kötü şeyler söyleyip erken seçime gidilmeli deseydi o zaman 3,50leri geçerdi. Şuan zaten herşey Erdoğanın elinde kimi isterse onu seçer başa koyar

İleri görüş sıfır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.