Şimdi Ara

Beyler deneyimliler içeri acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aradaşlar black desert oynarken ekran bi anda gitti kasadan koku geldi ve hemen elektrigi kestim kasayi açtim ve zotac gtx 980ti amp extrem sicak ve kokuyordu sizce sonuç nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PSUnuz kaç watt?
  • eski kartımı taktım 780ti çalışıyor pc ye zarar gelmemiş allahtan kart neysede işlemci ssd onlar maf ederdi beni huh ekrar kartının garantisi var 5 sene 2 senesi dolmadı daha 10.09.2015 tarihinde aldımdı
    ilk aldımda sıkıntı çıktı degiştirdiler bire bir direk mağzada şimdide yandı resmen kart oyun oynarken bakalım zotac ne diyecek çok merak ediyom
     Beyler deneyimliler içeri acil yardim

• Büyük geçmiş olsun iyi ki erken davranıp sistemin geri kalanını kurtarmışsınız.Zotac Fabrika Çıkışlı Oc'li geliyordu referans üzerinde Bir ihtimal etkisi olabilir Servis raporu dikkate alınır...Yeni kart alır kullanırsınız tekrar...Geçmiş olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klement -- 11 Mayıs 2016; 22:35:37 >
  • klement kullanıcısına yanıt
    tekrar kart alır kullanırsın derken yenilerler mi yoksa satınmı alırım anlamında söylediniz ?
  • 2moon kullanıcısına yanıt
    Garantisi varsa büyük ihtimalle değişim yapıcaklardır. Kullanıcı hatasına giriceğini düşünmüyorum.
  • Tabiki Değişim yada iade alırsınız.Servis raporundan kastım Sonuca Doğrudan sebep olan hatayı kestirebilmek...
  • İade alın yada hediye çeki
    Olmadı yeni seri kart alırsınız

Pcinizin bilen birisine gösterin
    PSU kalitesiz ise değişim
    Geçmis olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • InsideR kullanıcısına yanıt
    Corsair ax1200

• Akşam amerika support ekibinden biriyle gorustum anlattim olayi adam direk degisim talep edin dedi aldim tarihi sordu ilk olarak sıkinti yapmayin dedi sevindim xD

• Kaç güne yenisini yollarlar vatan bilgisayardan aldim 3050tl nakit aldim boyle olay yasayinca insanin zoruna gidiyo :/

geçmiş olsun hocam inşallah en kısa sürede sizi üzmeden olayı çözerler
  • üzüldüm vallaha çok çok geçmiş olsun
  • Sağolun inş kimsenin başına böyle bi olay gelmez

• Hediye çeki alın alabiliyorsanız yeni seri gtx1080 alabilirsiniz rahatlıkla o paraya hatta üstüne size para kalır hemde gtx980ti den daha fazla performans alırsınız üstelik daha az güç tüketimiyle.

• black modern kullanıcısına yanıt
    Artık degissinde o onemli degil gtx 1080 boyle amp tarzi ciktimi alirim. Burda onemli olan hakkimin yenmeden gorevlerini duzgun bir sekilde yapmalari

• Bu arada an itibariyle teslim ettim urunu vatanbilgisayara

• 10 gunde çözemezlerse zotactan ekran karti talep ede biliyommu sitede oyle yaziyor kullanmak icin

• Yahu şu Zotac markasını kim sizlere tavsiye ediyor anlamıyorum.

Zotac , Palit kesinlikle alınmaz markalar arasında.PCB kaliteleri o kadar kötü ki hala piyasada tutunmuş olmalarının tek sebebi diğer üreticilerden en az 50-100 dolar daha ucuza satıyor olmaları kartları.
    geçmiş olsunsun hocam ucuz atlatmışsın ama bunu bir şansa çevirebilirsin. sana tavsiyem para iadesi iste ve yeni çıkacak olan serilerden al 1080.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.