Şimdi Ara

Beyler Çok Kötüyüm Ne Yapmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1.5 yıllık kız arkadaşım beni terk etti konuyu biraz anlatmak gerekirse kpss çalışıyoruz diye sancılı zamanlardayiz haliyle bunaliyor bana pek ilgi göstermiyor farklı sehirlerdeyiz özlüyorum ilgi göstermeye başladı bir hafta iki hafta arada şakayla karışık az daha ilgi mi gostersen filan diyorum ama yok sanki hiç birşeyi değilmişim gibi davraniyor bir gece konuşurken istemiyor musun beni dedim istemiyorum dedi ben de sinirle engelledim sonraki gün engeli kaldırdım ama kız bir hafta oldu yazmadı ben yazdım istemiyorum seni filan dedi o engelledi bir hafta geçti Instagramdan yazdım görüldü yaptı bıraktı eskiden böyle bırakma derecesinde küslükler oluyordu her seferinde benim çabam ile bı şekilde barisiyorduk ancak bu sefer çok ciddi gibi seviyorum onsuz hayat geçmiyor sizce ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bı keraneye gidelim kendine gelirsin ne dersin

Paran var demi?

• Abi gidenin ustune niye bu kadar dusuyonuz ki? O gitmeye gitti işte, donmeyecek. Belki sıkıldı, belki daha iyisini buldu (bu kavramdan nefret ediyorum) sen daha beter kendini rezil ediyorsun, kucuk dusuruyorsun. Salla gitsin.

• Hocam benim de 6 aylık bir ilişkim var ya da vardı ne demeliyim bilmiyorum iki gündür konuşmuyorum idman yapmamış olsam alkol içicem ama içemiyorum zaman geçmiyor.

• Kızı tanimasam tamam deyip gidecem ama sinirlendiğinde öyle bir sinirleniyor ki gurursuzluk yaptığımı biliyorum, başkasıyla konuşacak karakterde birisi değil çok çaresiz kaldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Abi sorma içki sigara kullanmıyorum efkar birikti atamıyorum evdeyim aglayamiyorum kpss çalışmam gerekiyor çok kötü durumdayım

• mermi8 M kullanıcısına yanıt
    Ya git bira al kullanmıyorum deme iyi gelir, iki düz bira al yeter ciddi söylüyorum git al iç

Kafasını sevip bırakmam filan hiç o toplara girmeyelim

• N.Ischiadicus N kullanıcısına yanıt
    Nasıl böyle olabiliyor niye üzülen hep erkekler oluyor sevip uğraşan biz ilişki sürsün diye çabalayan biz ama şey gibi ortada kalan yine biz kafayı yiyecem ya degmiyor ama onlarsiz da olmuyor

• Farklı şehirlerdeyiz dedikten sonra okumadım kardeşim k.bakma mesafe ilişkisi boş iş

• Farklı şehirlerdeyiz dedikten sonra okumadım kardeşim k.bakma mesafe ilişkisi boş iş

• mermi8 M kullanıcısına yanıt
    Hocam sigara bağlar ama alkol imkansız, sigarayı ben de içmiyorum hayatımda bir defa bir tam sigara içtim o da dişimin ağrısı geçebilir diye sigaraya bulaşma alkolden bir şey olmaz.

• Abim yaz tatili diye memleketlerdeyiz

Ustam arkadaşlarla dışarı çıkarsam denerim tavsiyen için eyvallah

İyi örnek vermişsin dostum ama yeni alacağı araç ya eskisine benzemezse arabadan anlatamadım ama işte her erkek aynı olmaz demeye çalışıyorum

Ben de öyle düşünüyorum ama insanın zoruna giden bı kere gel aşkım de yeter bu kadar de demedi be abi ben onun üstüne titredim üzülmesin diye ne yapsam battı ona çok koyuyor hak etmedim abi hala seviyorum ama hak etmedim

• Niye mesaj yazıyosun git onun yanına ağla kudur afetir kendini.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.