Şimdi Ara

Beyler Cok Kotu Durumdayim- Yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kisaca anlatayim, amerikada master yapiyorum, simdiki okuluma sartli kabul edilmistim, hic bir dersten B-(2.7) altinda almamam gerekiyor bu arada genel ortalamamda B(3) olacak. Simdi notlara baktim istatistik dersinden C+(2.3) almisim, okuldan atilirmiyim, ne olur? Final sinavindan 69 aldim, sinif ortalamasi da 78 di, ilk iki sinavim kotu oldugu icin bu notu aldim, aslinda hoca ile konusmustum en dusuk B-'a ihtiyacim var diye, beni dinlememis, notu gordugum gibi okula gittim onu bulamadim, hemen eve geldim sartli kabul kagidimi scan ettim gonderdim, yarin da bidaha okula gidip onu bulmaya calisacagim. Sizce baska ne yapmam lazim, su an cok kotu durumdayim, bunca para zaman emek vs. okuldan mi atacaklar beni, kafayi yiyecem

• quote:

Orijinalden alıntı: 2112

Oturup calissaydin kardesim

nick-dünya sonu uyumluluğu
  • Herşeyde vardır bir hayır.. Fakat pasif de kalmamak lazım.
    Git hocanın yanına, rüşvet dahil tüm yolu dene ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

quote:

"Fail" demek istiyorum ama türkçe bir tabir kullanarak Hata diyorum. 2012 değil mi maya takviminin sonu 2112'ye mi uzadı læ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPeltek -- 21 Aralık 2011; 21:55:38 >
  • yorum yapan butun arkadaslara tesekkurler, hayattan cok sikildim, tek dayanagim annem ve babam, bi suru sorunlarim var.
  • Hacı ne güzel amerikada okuyosun işin ne başka çalış işte hocanın peşini bırakma bıktırt iyice isteyenin bi yüzü vermeyenin iki yüzü kara
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata1606

Kisaca anlatayim, amerikada master yapiyorum, simdiki okuluma sartli kabul edilmistim, hic bir dersten B-(2.7) altinda almamam gerekiyor bu arada genel ortalamamda B(3) olacak. Simdi notlara baktim istatistik dersinden C+(2.3) almisim, okuldan atilirmiyim, ne olur? Final sinavindan 69 aldim, sinif ortalamasi da 78 di, ilk iki sinavim kotu oldugu icin bu notu aldim, aslinda hoca ile konusmustum en dusuk B-'a ihtiyacim var diye, beni dinlememis, notu gordugum gibi okula gittim onu bulamadim, hemen eve geldim sartli kabul kagidimi scan ettim gonderdim, yarin da bidaha okula gidip onu bulmaya calisacagim. Sizce baska ne yapmam lazim, su an cok kotu durumdayim, bunca para zaman emek vs. okuldan mi atacaklar beni, kafayi yiyecem

Biz ne yapalım dostum? ****or'ına danış bu adama boşuna "****or" denmemiş sonuçta. lol

ad-visor olucaktı sansürlemiş forum lol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 21 Aralık 2011; 22:47:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YalnızcaKarakter

quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

quote:

"Fail" demek istiyorum ama türkçe bir tabir kullanarak Hata diyorum. 2012 değil mi maya takviminin sonu 2112'ye mi uzadı læ

Sayaci sifirladilar haberin yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sins

Hacı ne güzel amerikada okuyosun işin ne başka çalış işte hocanın peşini bırakma bıktırt iyice isteyenin bi yüzü vermeyenin iki yüzü kara

dostum ders cok zordu, soyle soyliyeyim benim lisans makine muh. ama su anda endusti muh. masteri yapiyorum ve aldigim ders endustrinin en baba dersi istatistik, ustelik bu ders ileri istatistik. Siniftakilerin cogu endustri muehdnsiliginden gelmis ogrenciler, lisansta 3 tane istatistik almislar, simdi bu ileri olanini bana zorunlu olarak verdiler. Tam sacmalik aslinda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cronic

Herşeyde vardır bir hayır.. Fakat pasif de kalmamak lazım.
    Git hocanın yanına, rüşvet dahil tüm yolu dene ;)

Hayırla şeri karıştırma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata1606

Kisaca anlatayim, amerikada master yapiyorum, simdiki okuluma sartli kabul edilmistim, hic bir dersten B-(2.7) altinda almamam gerekiyor bu arada genel ortalamamda B(3) olacak. Simdi notlara baktim istatistik dersinden C+(2.3) almisim, okuldan atilirmiyim, ne olur? Final sinavindan 69 aldim, sinif ortalamasi da 78 di, ilk iki sinavim kotu oldugu icin bu notu aldim, aslinda hoca ile konusmustum en dusuk B-'a ihtiyacim var diye, beni dinlememis, notu gordugum gibi okula gittim onu bulamadim, hemen eve geldim sartli kabul kagidimi scan ettim gonderdim, yarin da bidaha okula gidip onu bulmaya calisacagim. Sizce baska ne yapmam lazim, su an cok kotu durumdayim, bunca para zaman emek vs. okuldan mi atacaklar beni, kafayi yiyecem

• Kardeş şu amerikaya gitmez olaydın.Daha öncede bırakacağım falan diyordun.Hatta cam silme işlerinde çalışmıştın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.