Şimdi Ara

BEYLER ÇOK KÖTÜ DURUMDAYIM :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> BEYLER ÇOK KÖTÜ DURUMDAYIM :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Beyler çok aşırı yakışıklıyım lütfen yardım edin, çirkin olmak nasıl birşey bilmek istiyorum. sizin gibi çirkin olmak istiyorum ama allah böyle yaratmış yapıcak birşeyde yok acaba bi çözümü yok mu bunun ya çok kötü hissediyorum kendimi.

edit: bu arada avatarda ki benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dont cry leatherface -- 29 Temmuz 2014; 14:30:01 >

|
    |
    Cozum: zaman makinesini icat edip babana en kalitelisinden bir kondom hediye etmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: 28772

Cozum: zaman makinesini icat edip babana en kalitelisinden bir kondom hediye etmen.
    quote:

Orijinalden alıntı: halemo_96

xeşke çirkin olmak nedir bilsem
    |
    |
    Sokakta rahat yürüyemiyorum. Adamların kız arkadaşları yolda beni görünce üstüme atlıyorlar sonra erkek arkadaşları toplanıp beni dövüyor bu yüzden. Keşke çirkin olsaydımda bu işkencelerle karşılaşmasaydım hiç.

Biz yakışıklılar hep birer tabu olarak kalıcaz bu ülkede, değerimizi eğvropa ülkelerinde biliyorlar sadece.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    88 Mesaj
    Bu yazıyla kendinin ne kadar asosyal tipsiz, kendisini Beğenmeyen, özgüveni olmayan bi kişi olduğunu kanıtladin

|
    |

Orijinalden alıntı: Peekay

Çok aşırı yakışıklısın ama bayram vakti gidip dışarı gezeceğine arkadaşlarınla takılacağına burada 500 erkek üyeye kendini kanıtlamaya çalışıyorsun.
    quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Çok aşırı yakışıklısın ama bayram vakti gidip dışarı gezeceğine arkadaşlarınla takılacağına burada 500 erkek üyeye kendini kanıtlamaya çalışıyorsun.

bende isterdim bu güzel günde gezip tozmayı ama iş yerindeyiz be abisi
    Sus lan meymün.

|
    |
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.