Şimdi Ara

Beyler bu iki kasa arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ikinci kasa everest K2

sizce bu ıkı kasa arasından hangısını seçmelıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: requenx

ilk kasa everest 707 bk
    ikinci kasa everest K2

sizce bu ıkı kasa arasından hangısını seçmelıyım?

Everest k2 diyorum.Çünkü diğer kasada egzos fanı çıkmıyor ayrıca ön panelde usb3.0 var

• Mod yapacaksan K2 daha uygun görünüyor ancak fan yuva adedi K2'de 1 iken diğerinde 4 olarak verilmiş. Sanırım 707'de üst kısımda radyatör için 2'li yuva, önde ve arkada fan var. Mod anlamında yan panel pleksiden başka bişey yapamazsın ama soğutma ihtiyacın fazlaysa 707 al.
  • tabikide k2 moruq overclok sogutma felan istiyorsan k2 daha geniş ve daha büyük diğer linkteki kasa çok ama çok küçük sakın ama sakın almayasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderwatcher

Mod yapacaksan K2 daha uygun görünüyor ancak fan yuva adedi K2'de 1 iken diğerinde 4 olarak verilmiş. Sanırım 707'de üst kısımda radyatör için 2'li yuva, önde ve arkada fan var. Mod anlamında yan panel pleksiden başka bişey yapamazsın ama soğutma ihtiyacın fazlaysa 707 al.

teşekkürler hocam bugun vatanda ındırım varmıştı 70 tl ye duşmuş kasa bende gıttım aldım k2 yı
  • quote:

Orijinalden alıntı: the2hun

tabikide k2 moruq overclok sogutma felan istiyorsan k2 daha geniş ve daha büyük diğer linkteki kasa çok ama çok küçük sakın ama sakın almayasın

teşekkürler hocam bugun vatanda ındırım varmıştı 70 tl ye duşmuş kasa bende gıttım aldım k2 yı
  • ikiside bence hiç estetik değil,ben beğenmedim.
  • EVEREST K2
  • Hayırlı olsun, seni bu kasayı içeren mod çalışmalarında görmeyi bekliyoruz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderwatcher

Hayırlı olsun, seni bu kasayı içeren mod çalışmalarında görmeyi bekliyoruz artık

şuan için mod duşunmuyorum eskı kasamı modlamıştım ancak eskısı kuçuk olduğu ıçın bu kasayı aldım ilerleyen zamanlarda ledlerle falan kasayı susleyebılırım bu arada teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.