Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BEYLER BU FİYATLARA GÖRE HANGİ SİTEDEN ALIŞVERİŞ YAPMALIYIM (CANON 1100D İCERİR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
40
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri >> Fotoğraf Dünyası ve Genel Sohbet >> BEYLER BU FİYATLARA GÖRE HANGİ SİTEDEN ALIŞVERİŞ YAPMALIYIM (CANON 1100D İCERİR)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    101 Mesaj
    Beyler canon 1100d almaya karar verdim de her site ayrı bi fiyat vermiş sizce hangi siteden alışveriş yapmalıyım.
    http://www.gold.com.tr/U154631/Canon-EOS-1100D-12-1-Megapixel-2-7inc-Dijital-SLR-Fotograf-Makinesi
    http://www.fotografium.com/Canon-1100D-18-55-DSLR-KIT-Fotograf-Makinesi_3620.html?ref=akakce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hortlakadam -- 15 Aralık 2012; 20:06:54 >

|
    |

• Yarbay
    5289 Mesaj
    Gold' un sattığı ürünler bildiğim kadarı ile paralel ithalat. Kararınızı ona verin.
    |
    |
    101 Mesaj
    Paralel ithalat derken hocam anlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

karışmak gibi olmasında 1100d den sıkayetcı olan vardı forumlarda ozellıkle perde omrunden dolayı sanırım o yuzden alternatifleride göz gezdirin d3100 550d gibi

Biraz arastirma yaptim makineden sikayetci olani gormedim, makineyi temiz kullandiktan sonra shutter sayisinin onemli olmadigini ogrendim. Ayrica o gibi bir problemlerde belirli bir miktar karsiliginda onarilabiliniyormus. Kullanan arkadaslar makine hakkinda daha iyi yorumlar yapabilir.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cozulmeyecek bir sorun degil.

Edit: O rakamlara ulasmakta o kadar kolay degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Aksu -- 16 Aralık 2012; 13:25:26 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    16522 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SworderDante

1100D alacağına bence 550D al. Kişisel yorumum senin zevkine kalmış ama 1000TL gibi bir fiyatı harcadıkdan sonra 550D almamak bana mantıksız geliyorç

550d 1000 tl mı?

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

1100D alacağına bence 550D al. Kişisel yorumum senin zevkine kalmış ama 1000TL gibi bir fiyatı harcadıkdan sonra 550D almamak bana mantıksız geliyorç

550d 1000 tl mı?

1500 TL

Hocam 1100D yerine sizce burdan bunu mu almaliyim?

http://www.fotografium.com/CANON-550D-ve-18-55-IS-Lens-Kit-Fotograf-Makinesi_5072.html?ref=akakce

Yaninda verilenleri nasil buldunuz, verilen lens DC imis fazla bir eksik mi bu?

Edit: Buradan bunu buldum sizce guvenilir mi?

http://www.bedavashop.com/Canon-Eos-550D-18-55mm-IS-II-KIT%2CPR-1639.html?ref=akakce

Farkettiyseniz puanlama olan yer, yorum sayisi bile fotografium ile ayni fakat lens IS olmasina ragmen daha ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Aksu -- 17 Aralık 2012; 10:04:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

quote:

Hocam 1100D yerine sizce burdan bunu mu almaliyim?

http://www.fotografium.com/CANON-550D-ve-18-55-IS-Lens-Kit-Fotograf-Makinesi_5072.html?ref=akakce

Yaninda verilenleri nasil buldunuz, verilen lens DC imis fazla bir eksik mi bu?

Edit: Buradan bunu buldum sizce guvenilir mi?

http://www.bedavashop.com/Canon-Eos-550D-18-55mm-IS-II-KIT%2CPR-1639.html?ref=akakce

Farkettiyseniz puanlama olan yer, yorum sayisi bile fotografium ile ayni fakat lens IS olmasina ragmen daha ucuz.

550D nin kitlensi zaten IS dir yani orjinal kit lensini veriyorsa zaten IS olmak zorunda 550D de.
    Şahsen ben alacak olsam güzelce araştırıp bilinen bir siteyse alırdım şikayet var gibi sitelerede bakardım tabi ki . Fotografium.com birçok kişinin alışveriş yaptığı bir site ismini çok duydum ama hiç oradan alışveriş yapmadım . bedavashop.com ise hem ismi yüzünden biraz dert yapıyor hemde hiç duymadığım bir site.
    Sıfır ürün alacaksanız garanti önemli birşey Tamir edilmiş ürünleri yada Kaçak ürünleri sıfır diye satıyorlar garanti gibi bir şey olmuyor.bedavashop.com 2yıl garantili diyor ama Yetkili servis garantisi olup olmadığı tartışılır.
    fotografium.com yetek batarya ve çanta veriyor işine yarar mı bilmem herkesin kullanımı farklı 5D Mark III alıp Defter kitap arasında okul çantasına koyanda var . 350D kullanıpta Loweproda taşıyan da senin zevkin.
    Ama 1500TL çok pahalı geldi bana Euroasya garantili olsa bile 1500TL fazla 1200-1300ü anlarım ama 1500 Fazla (Yanındakileri hediye diye veriyorsa fiyata ekleyemez).

Dediğim gibi Siteleri araştır mümkünse sattıkları mekana git böyle sitelerin genelde 1tane olsada dükkanı oluyor oralara git muhattabın olacak kimse olsun . Garantiye falan önem vermiyorsan yada Ben makinadan anlarım (yada anlayan arkadaşım var) diyorsan 2.el 1000TL ye çok rahat makina alabilirsin.Herkes 2.el e kötü gözle baksana Ben , Arkadaşlarım makinalarımızı hep ikinci el aldık hiç bir problem çıkmadı tabi ikinci el alırken elden alıp makinayı test etmek kurcalamak önemli şeyler.
    |
    |

• quote:

quote:

550d 1000 tl mı?

1100TL ye sıfır ürün bulmak mümkün 950-1000TL arasıda 2.el ürün bulunabiliyor . Tabi Sıfır ürün diye alıp Tamir olmuş yada Garantisiz ürün olma riskide var bakarak elleyerek dokunarak deneyerek almak lazım . Nasıl araba alırken Kaputu açıyoruz , Altına eğilip bakıyoruz Fotoğraf makinası alırken de özellikle ikinci el veya bu tip ucuz diyebileceğimiz ürünlerde Fotoğraf çekmek , Vidaları açılmışmı diye kontrol etmek önemli Sonuçta ne kadar prof bir tamirci olursa olsun o vidalar açıldıkdan sonra yeni vida taksan bile vidanın çıktığı belli olur. Lensde çizik veya test olarak çektiğimiz fotoğrafta değişik izler harelenmeler varsa bunları elemek gerekekirse almamak lazım.
    İkinci el üründe test ettik diye almak zorunda değiliz. Sıfır ürünüde kesin alacaksan kutusunu açıp kontrol etmekte problem yok. Problem varsa bu sıfır değil deyip almazsın kimseninde lafı çıkmaz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    874 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

550d 1000 tl mı?

1500 TL

550d geçen hafta gold bilgisayarda 1249 lira idi...istanbulda fln dahada uygun bulunur belkide.

Orijinalden alıntı: sanctuary33

quote:

quote:

quote:

550d 1000 tl mı?

1500 TL

550d geçen hafta gold bilgisayarda 1249 lira idi...istanbulda fln dahada uygun bulunur belkide.

1200-1100 TL gibi fiyata bulmak çokta zor değil önemli olan alırken en azından birşeyler bilmek.
    |
    |

• Yarbay
    3360 Mesaj
    yeni başlıyorsan 1100d ile başla
    bütçen varsa orası ayrı

o 1100d ler DC lensli III olmayacak

bizdeuygun.com'a bak IS II lensli modeli bunlardan daha ucuz

kapıda ödemeli al

http://www.bizdeuygun.com/Canon-EOS-1100D_58055.html#1
    |
    |
Reklamlar
haberler
google reklamları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.