Şimdi Ara

Beyler Bittik (içeri gelin)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az once puango dan biraz hesaplama yaptim mesela sayisalda 105tyt neti 65yks netiyle 20k geliyo olum nasil yukselticez biz bunları şimdi bir de tum katsayilar birleşti acaba nasil olucak bun yerleştirmeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam derse odaklan boşver bunları şimdi ama bi yandan da kafanda bulunsun ki ders çalımyı bırakma yada saçma bir şekilde çalışma, benim gibi yani

• Biezard jer kullanıcısına yanıt
    Olum geçen sene yine bir puan turu vardi simdi hersey garban çorban yaa bu ne sizce bunu duzeltirlermi

• Katsayılar acıklanmıcakmı

• hocam katsayıyla ilgili yapılan açıklama nerede var?
  • PeteMitchell01 kullanıcısına yanıt
    Hocam tek puan turu var yaa

• ÇOMAR.SAVAR kullanıcısına yanıt
    tamam da bir sosyal sorusunun bir mat kadar etkileyeceğini nereden biliyorsunuz?
  • değişimediği sürece yani şuan katsayılar aynı
  • Şuan hiç birşey belli değil belki de puanlar birleştiğinden tıp ve diş sıralamaları yükselecek 20k ile devlet tıp kazanan olacak ? Hocam bunu göz önüne almalılar yoksa ana baba günü olur ortalık
  • Siz bittiniz de bir de bizim gibi kırık obplileri düşünün onlar ne yapacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 11 Aralık 2017; 8:59:27 >
  • Hocam hacettepe diş kaç olur

• Çalışmaları bıraktım sayende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler diş kaça atar sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: KamyonlaDriftÇekenAdam

Şuan hiç birşey belli değil belki de puanlar birleştiğinden tıp ve diş sıralamaları yükselecek 20k ile devlet tıp kazanan olacak ? Hocam bunu göz önüne almalılar yoksa ana baba günü olur ortalık

bence de yükselir ya başka çaresi yok. 10kdaki adam tıp da seçer muhendislik de. ilk 10kdakilerin yarısı tıp yarısı muhendıslık seçse tıpın 5kya kadarki okulları doluyo. ama mf3te 18k ile mi ne kapattı hatırlamıyorum. bence 20k ya falan geriler ya da daha geriye.gerilememesi için kontenjan azaltmaları lazım ki o da bence mümkün değil.
  • Kardeşim sıralamalar düşecek hemde hiç olmadığı kadar sakin olun yav.puan hesaplama sitelerine girmek için daha çok var. Önce oturun ders çalışın.

• Budala01 B kullanıcısına yanıt
    Nerden biliyorsun kardeşim müneccim misin
  • Senin gibi insanlara kıl oluyorum, tüm düşüncenizi özgüveninizi negatife cekmişsiniz.Daha 190 gün var bu süreçte çok şey değişir.Madem moraliniz yerlerde milletin de moralini düşürmeyin,puan hesaplamaniz zaten başlıca bir hata.Gidin çalışın hayırlısı neyse o olsun hakkınızda.

• Kanka 105 ve 65 biraz zor gibi gözükebilir fakat sınavın zorluğuna bağlı bu gibi sitelere pek bağlanmadan çalışmaya odaklan belki bu netlerle 5kya da girebilirsin

• Knk hacettepe diş gelsin yeter

• Tyt çok basit olacak yka dede deli gibi vakit var. Mezuna kalmamın tek nedeni lys matta zaman yetmemesiydi sonumuz hayır olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.