Şimdi Ara

Beyler bir yardım kardeşinize

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler baktım iki oyun var indirimde ps3 için
    Demin souls mü yoksa dishonored mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Demons souls çok zordur baştan söyleyeyim ben 4,5 kez bitirdim sinirden adamı deli ediyor haberin olsun. Öldüğünde insan formuna geçemezsen enerjinin %50 si iptal oluyor yaratıklar daha da zorlaşıyor. İnsan formuna geçmen için bir taş gibi bişey var oyunda çok nadir düşer 6,7 tane kadar onu da boss larda kullanıyırsun full enerjiyle savaşayım diye. Genelde ölü formda geziyorsun oyunda yarı enerjiyle. Bu da ölme ni kolaylaştırıyor. Dark souls a göre cidden zor oyun sabrın fazlaysa kesinlikle dene derim. Sabrın yoksa 1000 kere ölüp en baştan başlamaya sabredemezsen hiç girme. Öldüğün noktadan başlamıyorsun. 2 defa üst üste ölürsen kazandığın soul puanları da gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Demons souls çok zordur baştan söyleyeyim ben 4,5 kez bitirdim sinirden adamı deli ediyor haberin olsun. Öldüğünde insan formuna geçemezsen enerjinin %50 si iptal oluyor yaratıklar daha da zorlaşıyor. İnsan formuna geçmen için bir taş gibi bişey var oyunda çok nadir düşer 6,7 tane kadar onu da boss larda kullanıyırsun full enerjiyle savaşayım diye. Genelde ölü formda geziyorsun oyunda yarı enerjiyle. Bu da ölme ni kolaylaştırıyor. Dark souls a göre cidden zor oyun sabrın fazlaysa kesinlikle dene derim. Sabrın yoksa 1000 kere ölüp en baştan başlamaya sabredemezsen hiç girme. Öldüğün noktadan başlamıyorsun. 2 defa üst üste ölürsen kazandığın soul puanları da gidiyor

Hocam ben uzun zaman önce oynamıstım, şimdi aklımda demons a geri dönmek var ama yeniden ps3 almam gerekecek co-op için hala oyuncu buluyormu onlineda bılıyormusun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• En son oynadığımda 1 kişi bile yoktu online da. Sanırım firma online serverları nı kapattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.