Şimdi Ara

Beyler ben çıkıyorum bu oyundan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
15
Favori
45.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
262 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Free to play diye girdik ama olcak gibi değil. Keşke premium alsaydım. En azından ev, araba, doktor baba falan seçer girerdim. Farm zaten ölmüş. Böyle free to play olmaz olsun. Ticket attım 5-6 gün sonra bağlantıyı sonlandıracaklarmış.

• Her patch aynı şeyi söyleyip duruyolar. Premiumsuz girenlerin hepsi orta doğuda falan spawn oluyo. Biz sıfır goldla başlıyoruz premiumlular parayı basıp miras chest falan kırdırıyolar. Adam oyuna milyar goldla başlıyo ben farmla nası yetişim adama. Farmdan pot parası çıkmaz oldu. Yok aga bu oyun düzelmez. Grafikler falan süper ama oynanabilirlik yok.
    20 senedir oynuyoruz karakter berbat.Oyunda yapılabilecek şeylere bakıyorum hepsi yetenek istiyor o yetenekleri elde etmek de çok zor.Bakıyorum kimilerine baba money diye bir şeyleri var istediği yerlerde slot kesiyorlar sen anca didin dur.Karakterimin dış görünüşü de berbat zaten çıkıyorum ben de.
    Ya bende levelime gore ana gorevler bitti bi kac tanede varda oda deli gibi gold ve exp istiyor o yuzden yan gorev kasiyorum. Birde tr serverinda zorunlu bi gorev var 5bucuk ay hesabi donduruyolar rakiplerinden baya geri kaliyon diye o gorevi 15k goldla gecmeyi sectim sadece 21 gun donduruyolar hesabi ama butun biriken goldlar gitti. Birde school gorevinde calismadan sana gold veren bir yapi var. School gorevi bittigi icinde 20k gold da borc var. Napcam bilmiyorum. Yan gorevlerde de pek bir sey kalmadi hevesle yapacagim.
  • Nasıl çıkılıyosa beni de çıkar
  • Hangi oyun? Başlığı okuyunca ilk başta intihar edeceksin sandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkma, devrim geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

Çıkma, devrim geliyor.
    kesin bilgimi yeni güncellemede ne var
  • Bu kış komünizm gelecek.
  • Sanırım arkadaş intihar edecek. Konu takip.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

Çıkma, devrim geliyor.
    Noluyo abi dogu perincek de gecen max 2 yila iktidarım diyordu

Millet kriz ve fakirlikten sosyalizme mi geçecek :D

https://youtu.be/Th-Z6le3bHA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patch gelcek diyorlar bekliyoruz bakalım belki düzeltilir hatalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenzoParis

Patch gelcek diyorlar bekliyoruz bakalım belki düzeltilir hatalar
    Her patch aynı şeyi söyleyip duruyolar. Premiumsuz girenlerin hepsi orta doğuda falan spawn oluyo. Biz sıfır goldla başlıyoruz premiumlular parayı basıp miras chest falan kırdırıyolar. Adam oyuna milyar goldla başlıyo ben farmla nası yetişim adama. Farmdan pot parası çıkmaz oldu. Yok aga bu oyun düzelmez. Grafikler falan süper ama oynanabilirlik yok.
  • Gm yi kesip evlenelim *.*

• p2w olmuş kardeşim bende o yüzden bıraktım sadece arada girip arkadaşlarla felan takılıyoruz zindanlara falan para basmadan girmek çok zor npcler bile zam yapmış tek yolu pt kurup takılmak ya para basmadan evlenemiyorsun bile
  • Yeni dlcler cok pahalı alamıyorum ben de bırakmak istiyorum,sıkıldım sürekli aynı şeyler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Farm çal knk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: collossus

Her patch aynı şeyi söyleyip duruyolar. Premiumsuz girenlerin hepsi orta doğuda falan spawn oluyo. Biz sıfır goldla başlıyoruz premiumlular parayı basıp miras chest falan kırdırıyolar. Adam oyuna milyar goldla başlıyo ben farmla nası yetişim adama. Farmdan pot parası çıkmaz oldu. Yok aga bu oyun düzelmez. Grafikler falan süper ama oynanabilirlik yok.

Alıntıları Göster
    Benim de questler bitti. Bir de işlemcim çok geri kaldı. Duruyorum öyle spawnda. Ben de mi gelsem, bunaldım?
  • Oyun çok güzel de keşke sistemim kaldırsa. Ekran kartı fiyatları da çok pahalandı. Bu gidişle bilgisayar bile kullanamayacağız.
  • hocam istikrarlı hareket etmek lazım.

önce exp kasın skilleri açınca mobaları kesmek kolay oluyo.goblinlerde biraz para kasıp al sat işine girebilirsiniz.

premiumsuz kasanda var siz moralinizi bozmayın.
  • ZENGİNLER yolu bulmus koxperlar yolunu bulmus arada iz kaldik ne slotta kastiriyorlar ne cz cikabiliyoruz

• İntihar filan etme. Güzel konu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.