Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Beyler ben ciddi uzgunum teselli verin bisey yapin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
75
Cevap
0
Favori
1.721
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Beyler ben ciddi uzgunum teselli verin bisey yapin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1437 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Olum avrupada yokuz yeter ya kimsemi farkinda degil yada uzulmemek icin farkinda degilmissiniz gibimi yapiyonu nedir yani dun aksam kendimi asasım geldi

Ulan sike yaptiysak bile takimimla gurur duuyorum sma gidememizin sorumlusu bizim yonetimden biriyse onun icin cok kotu beddualar ediyorum

Hacı emmi cidden asıversene kendini.

Abisi seni parcalarim hadi ikile

Renktas gidip kendi sahanda 6 gol yiyip üst tura çıkmak istermiydin ? Ben kesinlikle istemezdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    66 Mesaj
    Bende uefadan ceza almiş takimin taraftari olmak istemezdim

Her ışığın ardında gizlidir bir karanlık. (Nihal Atsiz)
  • Binbaşı
    1437 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sinus67

Bende uefadan ceza almiş takimin taraftari olmak istemezdim

Bende istemezdim

|
    |

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

quote:

quote:

quote:

Olum avrupada yokuz yeter ya kimsemi farkinda degil yada uzulmemek icin farkinda degilmissiniz gibimi yapiyonu nedir yani dun aksam kendimi asasım geldi

Ulan sike yaptiysak bile takimimla gurur duuyorum sma gidememizin sorumlusu bizim yonetimden biriyse onun icin cok kotu beddualar ediyorum

Renktas gidip kendi sahanda 6 gol yiyip üst tura çıkmak istermiydin ? Ben kesinlikle istemezdim

Kardes biz 6 yemezdik hic bir zaman o yuzden soru gecersiz

• Yüzbaşı
    334 Mesaj
    Valla helal olsun ilk defa böyle bi fenerli gördüm. Umarım başınızda ki aziz belasını atarsınız Türk takımlarıyla dostlugunuz tekrar pekişir.

|
    |
    |
    Killer_Elite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

quote:

Hayat her şeye rağmen yaşamaya değer evlat, kuşlar, böcekler, vapurlar filan.
    Emin ol Aziz Yıldırım da hayata tutunmanı isterdi.
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

• Yüzbaşı
    659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Desikator

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2004/matches/round=1968/match=1077167/index.html

dimi

Headshot!!

|
    |

Orijinalden alıntı: _PerenaL

tuttuğu takımın şampiyonlar liginde mücadele etmesini her taraftar ister. bizim başımıza bir çorap örüldü biz de bunun ceremesini çekiyoruz. kesinlikle gram üzüntü yok. dimdik takımımızın arkasında duracağız. şu sancılı 2 seneyi şampiyon tamamlayıp 4. yıldızı taktıktan sonra avrupa arenasında aslanlar gibi mücadele edeceğiz.

*1907
    |
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Umarım en yakın zamanda GS ve FB yi CL gruplarında görürüz. Salı birini, Çarşamba birini.
    |
    |
    ŞAMPİYON OLSANIZ BİLE AVRUPA YOK
    |
    |
    İnsanlar neden domino'nun yıkılışını izlemeyi sever ve ya küçük düzeneklerin birbirini tetiklemesini izlemeyi sever,neyini sever hiç düşündünüz mü?İnsanın içinde hiç bilmediği bi yeri dürter çünkü.Tanrı olmayı hissetmeyi, bir şeylerin sonunu bilerek ayarlamayı ve izlemeyi.Her şeyi yönetebilirsiniz ve uğraştıkça ustalaştığınızı göreceksiniz,insanlığın geçmiş bilgeliğinden faydalanın.Kontrol edilerek değil ederek yaşamayı öğrenin.
  • Binbaşı
    1053 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

quote:

quote:

quote:

Real'den 6 gol yedik ve geçen yıl kazandığımız prestij gitti şimdi ise tekrar gruptan çıktık prestiji geri kazandık...Futbol sonuç oyunudur skorlara aldanmayın yanılırsınız...
    |
    |

• Yarbay
    4511 Mesaj
    |
    |
    BMW 3.20i ED 2016 Sports Plus

• Yüzbaşı
    733 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Stormborn

Ben takımımdan memnunum,
    Oynadıkları oyundan,hırslarından memnunum.CL'de ol olma,sezon sonu manşetlerde ''GS CL'de Çeyrek Finale kadar çıktı'' değil, ''Şampiyon Fenerbahçe'' yazacak.

Bilmem anlatabildim mi ?

Allah akıl fikir versin.

|
    |
    Kasa: Phanteks Eclipse P400 | Güç Kaynağı: Seasonic 500W PSU | İşlemci: Intel Core i5 8600K @4.2GHz | Anakart:Gigabyte Z370 AORUS Gaming 3| Ekran Kartı: ASUS Strix 980 Ti | Ram: XPG SPECTRIX 16GB (2x8GB) 3000Mhz(O.C) | SSD: INTEL 180 GB SSD | İşlemci Soğutucu: Gamepower Iceberg 240 Water Cooling | Monitör: MSI OPTIX G24C 23.6" 144Hz 1ms | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Xbox One Controller | Headset: Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1
  • Uzaklaştırılmış 9 gün cezanın, 8 gün 3 saat 10 dakika kadarı kaldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Stormborn

Ben takımımdan memnunum,
    Oynadıkları oyundan,hırslarından memnunum.CL'de ol olma,sezon sonu manşetlerde ''GS CL'de Çeyrek Finale kadar çıktı'' değil, ''Şampiyon Fenerbahçe'' yazacak.

Bilmem anlatabildim mi ?

2008 senesinde Fener'in çeyrek finali konuşuluyordu, hatta tanıdığım Fenerliler şampiyonluğu kaybettik ama çeyrek finalden mutluyuz, bu bize yeter tarzı şeyler diyorlardı.

Direk kulubünden gidelim, tarihin boyunca 18 şampiyonluğu ve sadece 1(BİR) CL çeyrek finalin var. Hangisi daha önemli?

Bilmem anlatabildim mi?
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Mobilya Takımları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,369
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.