Şimdi Ara

Beyler ben ciddi uzgunum teselli verin bisey yapin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olum avrupada yokuz yeter ya kimsemi farkinda degil yada uzulmemek icin farkinda degilmissiniz gibimi yapiyonu nedir yani dun aksam kendimi asasım geldi

Ulan sike yaptiysak bile takimimla gurur duuyorum sma gidememizin sorumlusu bizim yonetimden biriyse onun icin cok kotu beddualar ediyorum

Su an ligde 18. Olaydikda şlde gruptan cikmis olsaydik bizde keske bide gsyi yenelim bana yetiyor lig kupasi beni tatmin etmeyecek

Şlde ceyrek final gordugumuz sene hissettiklerim> takima 4. Yildizi takmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onlerden

• futbola bu kadar takılma başarılı olsakda olmasakda bu işden profesyonel olarak ekmek yiyenler ne bizim kadar üzülür ne bizim kadar sevinir (sevinirde alacağı pirimler için) çok takılmayın bu işlere
  • * Gerçeklerin farkında olan bir FB taraftarı.

* Pek sık görülen bi durum değil.
  • adam haklı beyler
  • 1 milyon liraya şike yaptık mali hesaplar öyle diyor.
    Ilk başta 19 takımla yaptık ama sonra 4 takımmış meğersem kalan 15i sakacıktanmış.
    Futbolcular 1 milyonu kabul etmedikleri için malzemecilere vermişiz 250.000$ Suc yerine müshil ilacı içirmiş.
    Korcanın ablasına tank almışız ama meğersem ablasi yokmuş olsun biz yinede almışız kenarda dursun.
    Aziz yıldırım Şekiple yapmış şikeyi çünkü tarlalar sürüldü mü demiş. Tabi eğer öyle dediği için maçin hangi dakikasinda yapıldığına kadar anlasılmış aksini iddia eden at.gözlüğü takiyordur !!
    Iki maçta geriye düşmüşüz ki anlaşilmasın şike. Ama 90. dakikada gol yiyen takım santradan kalsye dogru koşmuş defans;n ayağı kaymış geri kalan takımda izlemiş kaleci de lensini takmayı unutmuş Umut golü atmış.
    Karabükte doktor raporu olan Emenike oynanamış cünkü satın almışız ama aynı emenike trabzon maçında da oynamamış çünkü sakatmış. Karabükte oyundan çıkan oyuncu hırsından ayakkabısını sahaya atmış çünkü şikeyi tam yapamamış. Aslında Biz Ferrariyi almışız beşiktaştan çünkü Alex 15 dakikada 3 gol atacak birisi değilmiş. Meğersem Fener çok şikeciymiş bu takımı ne diye tutar uğruna üzülürsün be adam !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YWNWA

1 milyon liraya şike yaptık mali hesaplar öyle diyor.
    Ilk başta 19 takımla yaptık ama sonra 4 takımmış meğersem kalan 15i sakacıktanmış.
    Futbolcular 1 milyonu kabul etmedikleri için malzemecilere vermişiz 250.000$ Suc yerine müshil ilacı içirmiş.
    Korcanın ablasına tank almışız ama meğersem ablasi yokmuş olsun biz yinede almışız kenarda dursun.
    Aziz yıldırım Şekiple yapmış şikeyi çünkü tarlalar sürüldü mü demiş. Tabi eğer öyle dediği için maçin hangi dakikasinda yapıldığına kadar anlasılmış aksini iddia eden at.gözlüğü takiyordur !!
    Iki maçta geriye düşmüşüz ki anlaşilmasın şike. Ama 90. dakikada gol yiyen takım santradan kalsye dogru koşmuş defans;n ayağı kaymış geri kalan takımda izlemiş kaleci de lensini takmayı unutmuş Umut golü atmış.
    Karabükte doktor raporu olan Emenike oynanamış cünkü satın almışız ama aynı emenike trabzon maçında da oynamamış çünkü sakatmış. Karabükte oyundan çıkan oyuncu hırsından ayakkabısını sahaya atmış çünkü şikeyi tam yapamamış. Aslında Biz Ferrariyi almışız beşiktaştan çünkü Alex 15 dakikada 3 gol atacak birisi değilmiş. Meğersem Fener çok şikeciymiş bu takımı ne diye tutar uğruna üzülürsün be adam !

Kardeş problemin nedir ????????????????

Adami hasta etme şike kesin yaptik mi dedim ben bana sacma sapan biseyler yazmissin ??

Benim 3 tane kombinem var her formadan ailecek aliyoruz feneriumu aktif kullaniyoruz maclarda bir saniye susmuyorum ama senin muhtemelen hatirlamicagin bile denizli macindan sonra aglayarak fenerbahcemi seviyodum hadi yol al bana takim tutmayi anlatma

• tuttuğu takımın şampiyonlar liginde mücadele etmesini her taraftar ister. bizim başımıza bir çorap örüldü biz de bunun ceremesini çekiyoruz. kesinlikle gram üzüntü yok. dimdik takımımızın arkasında duracağız. şu sancılı 2 seneyi şampiyon tamamlayıp 4. yıldızı taktıktan sonra avrupa arenasında aslanlar gibi mücadele edeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

quote:

Adami hasta etme şike kesin yaptik mi dedim ben bana sacma sapan biseyler yazmissin ??

Benim 3 tane kombinem var her formadan ailecek aliyoruz feneriumu aktif kullaniyoruz maclarda bir saniye susmuyorum ama senin muhtemelen hatirlamicagin bile denizli macindan sonra aglayarak fenerbahcemi seviyodum hadi yol al bana takim tutmayi anlatma

Kardeş şarjı bitti telefonun can havliyle gönderdim kusura bakma. Sen ne düşünüyorsan aynısını bende düsünüyorum yani üzgünüm ama üzgün olduğum tek nokta olmayan şikeden gittik ya ona yanıyorum. Yoksa sana o değildi o mesaj şike var diyenlereydi.

• gerçeklerin farkında olan bir taraftar daha..
  • quote:

quote:

quote:

Kardeş şarjı bitti telefonun can havliyle gönderdim kusura bakma. Sen ne düşünüyorsan aynısını bende düsünüyorum yani üzgünüm ama üzgün olduğum tek nokta olmayan şikeden gittik ya ona yanıyorum. Yoksa sana o değildi o mesaj şike var diyenlereydi.

Tamam kardes onemli degil benimde mesajim feneri tutmayi bilmeyenlere gitsin o zaman

• Şike suçunu taraftarlara atma mantığını anlamıyorum. Hangi Fenerbahçe taraftarı şike yapmayı ister, birkaç namussuzun yaptığını tüm camiaya mal etmek taraftarlık mı?
  • Bos verin arkadaşlar. .2 sene sonra unutulur bunlar..ben de isterdim el ele kol kola cl de oynamak..beraber ust tura cikmak..simdi ilk 16 da 2-3 turk takimi olsa fenami olurdu..bastakiler hamudu ile goturur her pisligi yaparlar olan taraftarlara olur hep..herkes biliyor futbolcularin sikeye karismadigini..

• quote:

Olum avrupada yokuz yeter ya kimsemi farkinda degil yada uzulmemek icin farkinda degilmissiniz gibimi yapiyonu nedir yani dun aksam kendimi asasım geldi

Ulan sike yaptiysak bile takimimla gurur duuyorum sma gidememizin sorumlusu bizim yonetimden biriyse onun icin cok kotu beddualar ediyorum

Su an ligde 18. Olaydikda şlde gruptan cikmis olsaydik bizde keske bide gsyi yenelim bana yetiyor lig kupasi beni tatmin etmeyecek

Şlde ceyrek final gordugumuz sene hissettiklerim> takima 4. Yildizi takmak

o deividli alexi sezonunuz neydi öyle yaa ben bile büyük bi heycanla izliyodum maçlarınızı valla destekleyerek tabiki şampiyonlar liginin heyecanı bi ayrı valla

• olum adam harbi gerçekle yüzleşmiş coğu kişi durumun böyle oldugunu biliyor ama kendine bile itiraf etmeye korkuyor.
  • Elbet güneşli günlerde gelecek.Sabırlı olalım
  • ''Şlde ceyrek final gordugumuz sene hissettiklerim> takima 4. Yildizi takmak.''

Doğruya doğru.

Kış ne güzel Aziz için geliyordu da yine tavladı bizim taraftarı. (Game of Thrones)
    Bir sonraki başarısız sezonumuzda ben Aziz Yıldırım'a laf etmeye devam ettiğimde,benimle birlikte olan herkese çok sağlam küfür edicem.
    Geçen sezon sonundaki adamlar bugün nerde çok merak ediyorum.

Ligde başarı ve ligde iyi futbolla göz boyanıyor.

İlk 11'de oynayan 7 tane 30 yaş üstü futbolcu var.2 sene Avrupa'da yokuz.Takımın gençleştirilmesi gerekirken hedef hala lig.Hala Galatasaray'ı yenmek.Kusura bakmayın ama bu göz boyamaktır.Fenerbahçe Avrupa Takımı'dır.Fenerbahçe'nin hedeflerini küçülten adamlar yüzünden Avrupa'da seviyesindeki bir takıma laf edilemez.

O formayı giyen 20 yaşındaki adama da,50 yaşındaki adama da saygım sonsuz.Selçuk Şahin'inden,Moussa Sow'una kadar üstünde Fenerbahçe forması olan adama laf etmem.Ha maçta kötüdür,performansı kötüdür,Fenerbahçe forması giyecek seviyede değildir,sert çıkarız orası ayrı konu.Kötü oynayana değil,oynatana bakacaksın.

Bu takımı gençleştirmek teknik direktör ve yönetimin işidir.Eğer senin hedefin yalnızca para kaynağı olan lig ise,sen git kardeşim.Senin bu takımın başında yerin yok.

Ersun Yanal'a kızamıyorum.Çünkü o adam bu takımı gençleştirmek istese,puan kayıpları yaşayacak.Baştaki adamda Türkiye Süper Lig hastası olduğu için bunlara izin vermeyecek.Adamı kovacak.Yalansa yalan diyebilirsiniz.

Aziz Yıldırım gitmeli.Ben bunu bilir,bunu söylerim.Kendisi de hala benim düşüncelerimi değiştirecek bir harekette bulunmadı.

Avrupa'da başarı yakalayan Zico'yu,ligde 2. olduktan sonra kovmuş bir başkan.Zico maaşının artmasını istedi haberleri çıkmıştı.Arttır.Ne istedi bu adam ?
    O zaman ilk 11'de başlayan kazma Kezman'dan fazla mı istedi ?
    Ardından gelen İspanyol fakiri Guiza'dan fazla mı istedi ?

• Gs gibi avrupa gediklisi, kupa beyi olamaz her takım. Takılma bence bu kadar fener de büyük takım bence.

• Şike yaptınız,yapmadınız orası ciddi bir ikilemde kalmış durumda lakin bir gerçek varsa ''ŞİKEDEN CEZA YEDİNİZ''.. Olay bu arkadaşlar.. Ve bu cezayı yediğiniz için bu sene yoktunuz,seneye de yoksunuz..
    Bilmem anlatabildim mi..
  • O kadar uzun yazı yazdım.Şimdi yanlış anlaşılmasın.Ben bu üstteki respect falan gibi düşünmüyorum.Hatta kendisi düşünebiliyor mu ondan bile emin değilim.

Neyse yazdığım herşey Fenerbahçe'nin başarısını düşündüğüm içindir.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.