Şimdi Ara

BEYLER BANA BİR TAVSİYE VERİN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 45 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Djdy (1 mesaj) TurkNetDestek (1 mesaj) The Zebani (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Sürekli internetimde sıkıntı oluyor. Oyunlarda onda bunda 110-350 ping arası sık sık değişiyor. Yok yoğunluktan dolayıdır yok bina tesisatındandır. İnternet kurulumu sırasında gelip kontrol ediyorlar sıkıntı yok diyorlar. Havası kuru olan bi bölgede kablo oksitlenmesi de olamaz 1 yıl dolmadan sağlam olan tesisata ne olabilir. Yok modemden şundan bundan 40 dakika boyunca asusla görüştüm modeme bağlandılar her şeyi kontrol ettiler sorun bulamıyorlar. Evde televizyon, buzdolabı elektrikli ne varsa modem hariç hepsinin fişini çektim. Kablolu kablosuz hepsini denedim. Hala internetinizde problem yok diyorlar.

Alın modemdeki dsl günlüğü bu. SNR düşük değil mi diyorum yok diyorlar yoğunluktan olmuştur diyorlar ulan madem yoğunluktan niye gerekli desteği sistemi kurmuyorlar 1000 hanelik abone varsa ona göre sistemi niye kurmuyorlar kafayı yemek üzereyim. Lütfen bi fikir verin napayım.

EDIT: İLLEGAL BİR ŞEY YA DA ARAYA TANIDIK SOKMA MUHABBETLERİ VARSA YAŞAYAN VARSA PM ATIN ONLARI DA DENEYECEĞİM.

BEYLER BANA BİR TAVSİYE VERİN!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Zebani -- 21 Haziran 2021; 23:18:16 >

|
    |

• hocam biraz ironik olucak ama sunları deneyip tracert sonuçlarını buraya atın.
    1-Bilgisayarı modeme kablolu bağlayın.
    2-Modeme bağlı kablosuz cihazları kapatın. Hatta mümkünse modemde kablosuz özelliğini kapatın.
    3-Arkaplanda herhangi bir programın internet kullanmadığından emin olun.
    4-Şu adreslere tracert atın
    1.1.1.1
    www.google.com.tr
    162.249.79.69(lol tr)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, yeni ping tracert sonuçlarınız ile birlikte destek kaydı oluşturarak kayıt numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız? Bende teknik ekibimiz ile kontrol ederek yardımcı olmak isterim.
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.