Şimdi Ara

Beyler Annenize İyi Davranın [Resmimi Ekledim Yaşıma BAKABİLİRSİNİZ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
4.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KartonBeyin

kürtaj mağduru

kürtaj olsam doğmazdım, burdayım bunu yazabiliyorum demekki kürtaj değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoustacheGuy -- 11 Haziran 2013; 22:10:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD

Allahtan yakınlarımda felan böyle bir tipli çocuk yok valla tuvalet terliğiyle sırf tipi yüzünden girişirim.

insanlara tipi yüzünden şiddet göstermeniz bence çok yanlış biraz davranış.

• Aslında ben hepinizi denedim , duygulu bir hikaye paylaşan annesini kaybetmiş 7.sınıfa giden mehmet kılığına girip sizin insanlığınız test ettim, bazılarınız insanlık yapıp yanımda durdular bazılarınızsa tipimle ,küçüklüğümle , paylaşmak istediğim hikayeyle dalge geçtiler, belki bu konunun sonunda ben kaybetmiş siz kazanmışsınız gibi görünüyor ama... Asıl kaybedenler 7/C'li Mehmet'i hor görüp , tipiyle dalge geçen sizlersiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoustacheGuy

Aslında ben hepinizi denedim , duygulu bir hikaye paylaşan annesini kaybetmiş 7.sınıfa giden mehmet kılığına girip sizin insanlığınız test ettim, bazılarınız insanlık yapıp yanımda durdular bazılarınızsa tipimle ,küçüklüğümle , paylaşmak istediğim hikayeyle dalge geçtiler, belki bu konunun sonunda ben kaybetmiş siz kazanmışsınız gibi görünüyor ama... Asıl kaybedenler 7/C'li Mehmet'i hor görüp , tipiyle dalge geçen sizlersiniz..

Sen bunca insanın senin o resimdeki çocuk olduğuna inandığını mı sanıyosun Adamlar seni dalgaya aldı be Ha inanan bir kaç kişi olabilir onlar da saf temiz insanlar demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Knight

Ben bu hikayeyi 2000 yılında duymuştum ilkokuldayken, o zaman kalp yere düşünce "ah" diyordu. Şimdi değişmiş demekki.

uydurma, bu hikaye hep böyledir zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya biz bunlarla mı yazışıyoruz. ben utandım kendimden 29 yaşındayım
  • AqLAdIm .s .s
  •  Beyler Annenize İyi Davranın [Resmimi Ekledim Yaşıma BAKABİLİRSİNİZ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerTOntK

çok üzüntülüymüş kardeş ağlıyorum şuan

hocam hikayeyi okudum sonra avatara baktım.....
  • Kimlerle dertleşiyormuşum meğersem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Switch-

quote:

Aslında ben hepinizi denedim , duygulu bir hikaye paylaşan annesini kaybetmiş 7.sınıfa giden mehmet kılığına girip sizin insanlığınız test ettim, bazılarınız insanlık yapıp yanımda durdular bazılarınızsa tipimle ,küçüklüğümle , paylaşmak istediğim hikayeyle dalge geçtiler, belki bu konunun sonunda ben kaybetmiş siz kazanmışsınız gibi görünüyor ama... Asıl kaybedenler 7/C'li Mehmet'i hor görüp , tipiyle dalge geçen sizlersiniz..

Sen bunca insanın senin o resimdeki çocuk olduğuna inandığını mı sanıyosun Adamlar seni dalgaya aldı be Ha inanan bir kaç kişi olabilir onlar da saf temiz insanlar demekki

karşılıklı dalgaşıyoruz o zaman

• Çocuk iyi niyetli ve bazı şeylerin farkında ufak olabilir ama küçük düşürmeniz gerekmez
  • quote:

Yaşım küçük oölduğunu iddaa edenlere resmimi paylaşıyorum

Beyler Annenize İyi Davranın [Resmimi Ekledim Yaşıma BAKABİLİRSİNİZ]

Beyler Annenize İyi Davranın [Resmimi Ekledim Yaşıma BAKABİLİRSİNİZ]

Küçükmüyüm sizce? Hiç 7 yaşında gibi DURUYOMUYUM? Neden yaşımdan bahsediyosunuz yaş herşey mi demek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Çocuk iyi niyetli ve bazı şeylerin farkında ufak olabilir ama küçük düşürmeniz gerekmez

resim ilk kez verilmiyor, 1 yil kadar once vermisti gercek foto sahibi. Herkes cocuga ve csmdan yansiyan adama gulmustu. Bu adamda konuyu bulup resimleri corlamis.

Ozet: Troll

• quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

ben 7. sınıftayken sakalım vardı

Senin hormonlar fazla calismis hocam :D 5. Sinifta da kamyon devirdin dimi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: engrimor

quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

ben 7. sınıftayken sakalım vardı

Senin hormonlar fazla calismis hocam :D 5. Sinifta da kamyon devirdin dimi :D

5 veya 6.

• Boyle konular aciliyor sonra birkac gercek konu acilinca da millet makaraya aliyor iste

• quote:

Orijinalden alıntı: AngelDust!

http://forum.donanimhaber.com/m_67266093/tm.htm

@adminastör ? Bu terslikte bi iş var

Biri benimi çağırdı :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.