Şimdi Ara

Beykoz çevresi Kaput Koruma ve Egsozcu ve Far Karartma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar beykoz yakınlarında uygun fiyata eski kaput koruma filmimi söküp yerine komple kaput koruma filmi yapacak biyer var mı.
    Aracım peugeot rcz çamurluğun bir kısmı kaputla birleşik olduğu için alan büyük komple kaplatmak istiyorum eskisi yarısına kadardı çizgi oluşturuyor ve sarardı.
    Öğrenciyim bütcem kısıtlı uygun fiyatlı olması lazım. Ziebart ve sonax çok çok pahalı.

https://drive.google.com/file/d/0B5xb3aoEcxpPdlFyYnNsNXZnZ28/view

# Farlarımın içini karartmak istiyorum far camına zarar vermeden bunu uygun fiyata yapacak usta var mı ?

# 4 çıkış egsoz yapmak istiyorum ses felan istemiyorum sadece arka difuzorun sağ tarafını kesip boru ve egsoz ucu kaynatcak yine uygun fiyata işinin ehli tavsiyenizi istiyorum.

Tekrar söylüyorum öğrenciyim bide araba fiyatından fazla gösterdiği için kazıklanmak istemiyorum bu nedenle konu açtım

Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert-Einstein -- 16 Şubat 2017; 17:28:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bedaesoldier

Bende araştırıyorum benim şanslı olduğum nokta kaputum çok ufak ama ona rağmen en düşük 400 tl ye bulabildim.

Siz şuan aracın üstünde olan korumayı nereden kaça yaptırdınız ?

Üstündeki folyo araç sıfır alındıktan 3 gün sonra yaptırılmış yani 5 6 yıllık hocam ben 2. Sahibiyim sormadım

• Günceldir
  • günceldir arkadaşlar hiç yokmu istanbulda uygunsa giderim heryere
  • beykozda ne varki o olsun.iyi biyer arıyosan maslak yada ataşehir bostancı civarı yerlere bak.öyle uzakta değil.

• Sultaniye'de(Gümüşsuyu )kahveye takılan(orada oturur) Cavit Amca var. Tokatkoy'de tamirci dükkânı var. Ona veya Dedeoglu'nda sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 21 Şubat 2017; 9:24:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.