Şimdi Ara

Beykan Şimşek Karabükspor'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beykan Şimşek ile Resmi Sözleşme İmzalanmıştır

Fenerbahçe Spor Kulübü formasını giyen 18 yaşındaki genç orta saha Beykan Şimşek ile 1 yıllık kiralama bedelli resmi sözleşme imzalanmıştır.

Karabükspor camiasına teşekkür eden yeni transferimiz Beykan Şimşek şunları ifade etti: “ bana olan güveni boşa çıkartmamak için sezon boyunca elimden gelen her şeyi yapacağım. Karabükspor, Süper lig için önemli bir takım kalitesini yükselten bir takım. Biz de takım arkadaşlarımla beraber Karabükspor’u daha yukarıya taşımak istiyoruz; inşallah bizim için hayırlı bir sezon olur.”

Kaynak:Karabükspor Resmi Sitesi

Bence iyi oldu, pişip gelecektir.
     Beykan Şimşek Karabükspor'da

• Bu iyi oldu da reconun gitmemesi lazim.bu sene oynayabilir rahatlikla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PerenaL

http://forum.donanimhaber.com/m_77656122/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_77665240/tm.htm

Bu resmi açıklama olduğu için koydum
  • Recep de gidiyodu sanırım?
  • genc oyuncuların ptt 1.lıge kıralanması onların yeteneklerıne kendıne güvenlerını kaybettırıyordu super lıg takımına kıralanması ıyı olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allâme kullanıcısına yanıt
    karabük çok yanlış seçim yazık oldu keşke PTT 1 ligde yine Manisa yada Denizli gibi bi takım tercih edilseydi, beykan 1 yıl oynamadan dönecektir, üstelik tolunay kafkas var takımın başında
  • Yani Fenerbahçe de 18 lik bir oyuncuya rahammül edecek bir .....t yok Karabük'te var. Yani Fenerbahçe seyircisinde 18 lik oyuncuya tahammül edecek hoşgörü yok, Karabükspor seyircisinde var. Oyuncu öğütüyoruz eritiyoruz harcıyoruz ben bu zihniyeti Kocaman kaynaklı sanıyordum demekki değilmiş. Ersun Yanal nasıl susmuş buna anlamadım. Demekki birileri Fenerbahçe TD leri için kukla derken haksız değildi.

Ayrıca ben bu kulüpleri anlamakta zorlanıyorum. Ulan 2 yıl önce kalecisiyle 90+4 de bize gole gelen Karabük mü kaldı adamı kiralayacak.

• 2017-18 sezonu performansı. klip yapmış kendine, arkadaş bu çocuk nerde büyüyo da bu hale geliyo
    çok yetenekli ama tam bir apaçi.. hala fenerin futbolcusu, kampa katılma ihtimali varmış

• Sakarya sınırlarına giremez bir daha bu adam, o kadar söyliyim.
  • Ne yapmış?
  • fenerbahçe seviyesine kadar çıkıp orada abuk subuk işler yapmak harbi boş işliktir ya.
  • Bu ne lan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.