Şimdi Ara

BEYİN YARIŞI (SolveThemALL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğiniz gibi hızlı işlem yapmak öğrenciler için can alıcı öneme sahip. Sizlere boş zamanlarınızda işlem yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz ve zevk alarak oynayabileceğiniz bir oyun tavsiye etmek istiyorum. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz hem zevkli hem faydalı bir etkinlik olacağına inanıyorum.

Bu arada oyunun geliştiricisi benim ve üzerinde çalışmalarım halen devam ediyor. Yeni özellik veya yeni soru tipleri tavsiyeleriniz olursa elimden geldiğince eklemeye çalışırım.

Oyun şu an Windows 10 yüklü PC, tablet, telefon gibi tüm cihazlarda çalışıyor.

https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh203m3

Desteğinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirDroid -- 10 Eylül 2015; 16:52:27 >

• store'a indirim özelliği gelmiş şimdi öğrendim çok iyiymiş.

mağazada sıkıntı var oyunu indiremedim ama güzele benziyor tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Universal App sürümünü de çıkarmanı tavsiye ederim, sadece W10 sürümü ile yaygınlaşması biraz zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Universal App sürümünü de çıkarmanı tavsiye ederim, sadece W10 sürümü ile yaygınlaşması biraz zor.

Şu anki uygulama Windows 10 Universal App. Windows 8 Universal app ile vakit kaybedeceğimi sanmıyorum, zaten Windows 10 kısa zamanda kullanım oranını artıracaktır. Windows 8'e çevirmektense Android versiyonu için uğraşmayı düşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirDroid -- 11 Eylül 2015; 14:11:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirDroid

quote:

Universal App sürümünü de çıkarmanı tavsiye ederim, sadece W10 sürümü ile yaygınlaşması biraz zor.

Şu anki uygulama Windows 10 Universal App. Windows 8 Universal app ile vakit kaybedeceğimi sanmıyorum, zaten Windows 10 kısa zamanda kullanım oranını artıracaktır. Windows 8'e çevirmektense Android versiyonu için uğraşmayı düşünebilirim.

Universal App'ten kastım Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1 uygulamasıydı. Windows 10 uygulamasında Universal takısına gerek yok aslında. Kodlamalarda zaten devasa bir değişim yapmana gerek yok, hatta kopyala yapıştır bile yapabilirsin. Seçim senin, ben sadece öneri yaptım. Windows 8'i zaman kaybı olarak görüyorsan zaten sana anlatmaya çalışarak ben zaman kaybetmeyeyim en iyisi

• quote:

quote:

quote:

Universal App'ten kastım Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1 uygulamasıydı. Windows 10 uygulamasında Universal takısına gerek yok aslında. Kodlamalarda zaten devasa bir değişim yapmana gerek yok, hatta kopyala yapıştır bile yapabilirsin. Seçim senin, ben sadece öneri yaptım. Windows 8'i zaman kaybı olarak görüyorsan zaten sana anlatmaya çalışarak ben zaman kaybetmeyeyim en iyisi

Yanlış anlamayın, sürem çok kısıtlı okullar açılmadan ne yapacaksam yapmam gerekiyor. Ve bu sürede Android ile uğraşmak istiyorum. 8.1 kullanıcılarının şu an çok daha fazla olduğunu biliyorum tabi ki, ama platform desteğini artırdıkça başım daha çok ağrıyacak sürüm güncellemelerinde vs. 8.1 işine girmeme sebebim o, işi yönetmek zorlaşıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yanlış anlamayın, sürem çok kısıtlı okullar açılmadan ne yapacaksam yapmam gerekiyor. Ve bu sürede Android ile uğraşmak istiyorum. 8.1 kullanıcılarının şu an çok daha fazla olduğunu biliyorum tabi ki, ama platform desteğini artırdıkça başım daha çok ağrıyacak sürüm güncellemelerinde vs. 8.1 işine girmeme sebebim o, işi yönetmek zorlaşıyor.

Başarılar dilerim, yolun açık olsun. İndirip destek verecektim ama telefonda Windows 10 olmadığı için indiremedim, bundan dolayı öyle dedim. Benim gibi kim bilir kaç kişi girdi bu konuya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.