Şimdi Ara

Beyin Tümörü - Sonuç Açıklaması Yorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
11
Favori
96.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
802 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah acil şifalar versin hocam konuyu uplayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALLAH yar ve yardimcin olsun, Şafi ismiyle Şifa'ni versin senin ve tum hastalarimizin kardeşim. Çok zor durum, ama unutmamaliyiz ki, Inna Lillahi ve Inna Ileyhi Raciun. (ALLAH'tan geldik ve ona döneceğiz).
  • Ufak sıkıntılarla yaşam sürerken bir bakıyorsun , kanser peydah olmuş vücudunda. Ufak sıkıntı dediklerimiz meğer şükretmemiz gereken durumlarımızmış.
    Geçmiş olsun hocam.........
    Ben de teşhis konulamayan bir hastalık geçirmiştim. Hiç bir şey umrunda olmuyor. Araban, evin, paran .......

• Düşünen ve destek veren herkesten Allah razı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rabbim tez şifa versin kardeşim. Allah sana ve ailene güç kuvvet versin inşaallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamscrool

Düşünen ve destek veren herkesten Allah razı olsun.
    geçmiş olsun kardeşim. hepimizin gideceği yer belli son tahlilde, umarım güzel olur herşey senin için
  • Keske elimden birsey gelse de dunyanin en iyi doktoruna suan sizin icin randevu alsam. Ne gucum var ne imkanim. Allahtan tek istedigim guc bu gibi durumlarda başkası icin guclu olmak. Mesela yikik dokuk sehit ailesinin evini kendim oraya gidip yaptırmayi cok isterdim mesela. Bazen akşamlari esim cocugum uyuyunca hastahanelere gidip yardima ihtiyaci olanlari farkedip sorunlarini cozmekte mesela.

Size ne diyecegimi bilmiyorum ama yalan bir dunya burasi. Hepimiz birgun bu yalandan cekip gidecez. Ya erken ya gec. Lakin diger dunyanin gercekligine kavusacaz. Kimi trafik kazasinda hayatini kaybeder kimi yasliliktan kimi dogar dogmaz kimi ise binbir cesit farkli durumdan. Ölüm 1snlik is. Belki bu yaziyi yazdiktan 5dk sonra bende gidecem. Kimbilir.

Zamani gelince her insanin yapmasi gerektigi gibi sizde arkaniza donup bakinca birini kirdiginizi, yalan konustugunuzu, kimsenin hakkini yediginizi hatirlamiyorsaniz sizden iyisi yoktur.

Icinizi rahat tutun. Iyi seyler dusunun. Iyi birey iyi düşünceler icindedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah bütün kanser hastalarına şifa versin.

Canımdan çok sevdiğim anneannemi 2 ay önce kanserden kaybettim. 4 sene savaştı ve ne yazık ki 9 ağustos günü (bayram arefesi) kaybetti. Kanserin en son evresi genellikle yoğun bakımda geçiyor... 12 gün yoğun bakımda yattı ve çıkamadı.

Bu raporun sonuçları ne yazık ki kötü gözüküyor. Yine de Allah'tan ümit kesilmez.
  • Allah şifa versin. Umarım iyileşirsiniz.
  • Allah şifa versin.İnşallah yapılan tedavi işe yarar.

• Dostum canın nasıl istiyorsa geri kalan zamanında öyle yaşa.Hiç pişmanlığın olmasın.Hiç bir şeye üzülme,kederlenme.Her zaman pozitif ol.İnsanlara ve hayvanlara yardım etmek seni rahatlatabilir.Şöyle bir söz vardı.''Dünyaya geldiğinde sen ağladın,herkes güldü.Öyle bir hayat sür ki öldüğünde sen gül,herkes ağlasın''
  • Allah acil şifalar versin. Çok geçmiş olsun kardeşim.

• Büyük geçmiş olsun, ALLAH yardımcın olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok geçmiş olsun...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

• Kardeşim Allah yardımcın olsun, umarım sağlığına bir an once kavuşursun.
  • Konuyu öne çıkardım.İllaki çevresinde doktor tanıdığı olan gösterebilecek birileri vardır.Benim tavsiyem sağlık konusunda elinizde rapor varsa,heleki bu rapor bunun gibi önemli bir konuysa en azından 3-4 farklı doktordan görüş almanız.Belkide onemsiz birşey çıkar. Çevremde buna benzer fazla yaşamaz denen birsuru insan oldu.Bazen bir doktorun ak dediğine diğeri kara diyebiliyor.İçinizi ferah tutun.

• Kardeşim öncelikle geçmiş olsun.Asla ve asla kendine olan inancını kaybetme.Ne tanıdıklarım oldu;şukadar yaşarsın bukadar ömrün kaldı diyip,azmederek bu hastalıklardan kurtulan.Dualarım seninle allah yardımcın olsun.Maddi bir destek lazım olur ise lütfen bize belirt.
  • Allah şifa versin hocam. Allah'tan ümit kesilmez. İnşallah yenersiniz. Sizinleyiz.
  • Allah sağlıklı güzel ömür versin
    Tez zamanda daha sağlıklı olursunuz inşallah

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.