Şimdi Ara

beyin ile arka kapaktaki imei birbirini tutumuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iyi forumlar. dün teknosadan galaxy s3 aldım.güncellemeleri yaptım hiçbir sorun yoktu.simkartı taktım. herhangi bir arama yapacağım esnada ağda kayıtlı değil yazıyor. kimseyi arayamıyorum ve aranamıyorum. sim kartta sorun yok arkadaşlar .başka bir s3 te denedim takır takır çalışıyor.daha sonra imei no. baktım, telefonun arkasındaki normal.kutusundaki imei ile de uyuşuyor.ama telefonun beynindeki ile uyuşmuyor.telefona *#06# yazınca bol sıfırlı imei no çıkıyor (00001234005006 gibi mesela) . bu telefonu napayım arkadaşlar.bugun samsung yetkili servise götürcem incirliye. ya da direk teknosaya mı gitsem.ama teknosa.com dan aldım bi yardım edin arkadaşlar

• Git başlarına at bro en doğal hakkın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkeruzul İ kullanıcısına yanıt
    Öncelıkle geçmiş olsun...

Bildiğim kadarıyla, Teknosa nin mağazalari ile internet sitesi birbirinden bağımsız hareket etmektedir. Yani internet sitesi üzerinden aldığınız ürünun muatabı yine internet sitesidir..Tabi en detaylı bilgiyi telefonla müşteri hizmetlerinden veya en yakın bi teknosa mağazasından öğrenebilirsınız...
    Ürünun kutusu ile telefonun üzerindeki IMEI aynı oluşu itirazını meşrulastırır aksi bırşey olsaydı o telin o kutudan çıktığına firmayı inandıramazdınız..Müşterim yalan söylemez diyen bir firma daha pek gormedımde
    Öncelikle sakin olun ve firma ile iletişime geçin. durumu izah edin. Anlar ve kabul ederlerse ne ala yok etmezlersede, ilçe kaymakamlıgınızda bulunan hakem heyetine basvurmanızı ve hem firmanin genelmudurluguyle hemde böylesi şikayetlere yönelik kurulu olan platformlara bu durumu ve firmanın ayıbını dile getirmenızı tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artakalan -- 2 Şubat 2014; 12:02:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: parayban

Git başlarına at bro en doğal hakkın.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.