Şimdi Ara

Beyin göçü yapmak isteyenler klübü kurdum, gelin [Tartışma Yasak]] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
14
Favori
8.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    20bin cash dolar diyorsun 20bin cash dolar 100bin tl ediyor bu adam 2000-4000 tl arasi calisiyor nasil biriktirsin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3645D418B

20bin cash dolar diyorsun 20bin cash dolar 100bin tl ediyor bu adam 2000-4000 tl arasi calisiyor nasil biriktirsin ?
    20 bin $ adamların 20 bin TL si gibi Amerika da 3-5 bin $ la kaç ay tutulabilirsin ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutan yok gidebilirsiniz

• Maaşınızı öğrenebilir miyim ?
    Çünkü yazılımcılar iyi kazanıyor diye biliniyor ulkemuzde

• 100 liraya beni ülkeden çıkaracaksan kabul

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İskandinav ülkeleri zor alır, yüklü bir mülk edinme yaparsanız belki. İngilizce ana dil sayıp yanında kendi dilini ister. Senelerdir Finlandiyada çalışıp hala kabul edilmemiş arkadaşlarım var.

Vatandaşlık kalsın derseniz, ülkeyi gezerken başvuru konteynerlarına application atarsanız olumlu dönüş olabilir. Fakat kendini geliştirmiş,aydın bir türk gencini avrupanın 80% si mutlu etmez. Tabiri caizse kesmez.

Hedef Kanada, eğer eliniz herhangi bir iş tutuyorsa soğuk bölgelerde sizi baş tacı ederler. 2014 senesinde çalıştığım gemiden 4 kişiyi kandırıp almışlardı. Geminin ahçı başına teklif edildiğine şahit bile olmuştum.

Nerede az türk varsa oraya gidin. Evlenmeden önce imkanım olsa 1 dakika durmam diyordum. İmkanım olduğunda ise 1 yaşında kızım vardı cesaret edemedim.

• BeforeIforget B kullanıcısına yanıt
    Yurtdışına çıkmak ne zamandan beri suç? O da yasaklanacaksa bildiğin birşey varsa söyle de arkadaşlar zaman kaybetmeden kurtulsunlar garibim soyulup soğana çevrilmiş ülkeden

• CaptCRaCKs C kullanıcısına yanıt
    bende tam tersi oldu
    doğunca daha da hırslandım
    oğlum 3 yaşndyken gittik Hollandaya
    şimdi 6 yaşında, yaşıtları kadar hollandaca da konuşuyor
    çocuk için hiç bi dezavantajı yok bence zaten çocuk çok seviyorlar
  • Ekle

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Part time çalışıyorum asgari ucret

• Çift pasaportum var.O kadar isim de değiştik hala daha avrupa birliğine girmeyi bekliyorum.İrlandaya gideceğim.Şuan üniversite okuyorum

• hangı ulke?
  • tritone kullanıcısına yanıt
    Hocam gitmeden once yabanci diliniz nasildi dile nasil adapte oldunuz? Ve mesleğiniz okulunuz neydi acaba. Kafamda çok dolasiyor bu sorular

• Yazılımcı?
    Ironi yapmıyorsunuz değil mi ?

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Neden ironi yapayım? 10 k dememi falan mı bekliyordun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zihnin Geleceği -- 26 Mayıs 2020; 12:36:8 >
  • pakaji kullanıcısına yanıt
    Bende tr de iş bulamayıp yazdığınız ülkere giden ve iyi paralar kazanan insanları gördüm, yalnız yazılımcıdan ziyade inşaat ve elektrik oralarda daha çok iş buluyor sanırım.

• Türk Alman Üniversitesinde endüstri mühendisliği okuyorum. Okulu secmemin en büyük amacı Almanya hükümet ortakligiyla kurulması. Rahat bir şekilde Avrupa'ya gidebilmeyi umuyorum çünkü şu anki az sayıda mezun çok güzel yerlerde çalışmakta. Bu süreçte öneriniz ne olur? Kendimi nasıl daha farklı hale getirebilirim.

• Yazılım mühendisleri o arada kazanıyor saniyordum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.