Şimdi Ara

Beyin göçü yapmak isteyenler klübü kurdum, gelin [Tartışma Yasak]]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
231
Cevap
15
Favori
7.520
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Beyin göçü yapmak isteyenler klübü kurdum, gelin [Tartışma Yasak]]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1767 Mesaj
    Hayallerimin, hedeflerimin hepsi yurtdışına çıkmak üzerine kurulu. Başka şansım yok. Bu ülkede huzurlu yaşayamazsın. Vatandaşlarının bir numaralı aktivitesi insanları konuşmak olan bir ülkede mutlu olmanın imkanı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yok ben ortaokuldan beri öğreniyorum. Çocuk ingilizce kitapları al, bi de yabancı dizi izle altyazılı ben de böyle hollandaca öğrenmeye çalışıyorum. 😕

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    gizemisy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1283 Mesaj

5 bin euroyu nereden buldun? Hangi şehre gidiyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sanal Dilenci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: dnz10

Bende eşimi ve çocuğumu alıp gitmek isterim ama sanırsam bizden geçti çocuğumu ilerde yurt dışına göndermek istiyorum. Siz gidin 10 yıl sonra yardımcı olacak abileri olsun bari :) . Umarım gidersiniz arkadaşlar kimseye bakmayın bizden çok daha iyi yaşıyorlar ve özgürler... Olurda giden arkadaşlar olursa kendim gitmiş kadar sevinirim
    Tanıdığım bir abim 2 çocuğu(6-12 yaş arasında) ve eşiyle(kapalı) gitti houston'a yaklaşık 2 yıl filan oldu. Burada evi barkı satıp oraya gitti mühendisti kendisi şimdi galericilik yapıyor. Hiç bir şey için geç değil bence. Önemli olan içinizde ki istek arzu ve hedefler geç değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-Dylan -- 28 Mayıs 2020; 20:23:2 >
    Corsair 275R AirFlow White | RaidMax Cobra Rx 800W Moduler | Amd Ryzen 5 3600 | MSI MPG X570 Gaming Edge Wifi | Custom Sıvı Soğutma(Yakında) | MSI RTX 2070 Gaming X | Adata XPG Spectrix D80 16GB (2x8) 3600Mhz CL17 DDR4 Samsung 860 Evo 500Gb
    | MSI OPTIX MPG27CQ 2K 144Hz Va |
    Phanteks P350X | Cooler Master Masterwatt Lite 600W | Intel I5 8600K(Delid) | MSI Z370 TomaHawk | Evga CLC 240Mm | Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming | G.Skill Trident Z RGB 16GB(2X8) 3000Mhz CL16 DDR4 | James Donkey 240Gb

• Teğmen
    134 Mesaj

Haklısın dostum ek olarak biraz şans ve birazda yardımcı olacak birileri lazım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Emre-Dylan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    923 Mesaj
    hocam buradan olmaz bu is baska bir platform lazim
    |
    |

Hiç kol bacak göç etmiyor.

Corona da var. Şimdi zor iyice. Zaten gidecek kadar vasıflı olsanız teklifler yağardı size. Boşuna hayal kurmayın gidin SİGORTALI bir işe girip ticarete atılın.

|
    |

B M W

baba yorgun
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

Dogru ,ancak soyle ki , eger Amerika`da kolej-uni egitimi almamis iseniz zaten vatandaslik ile imtiyaz sahibi olacaginiz islere girmeniz oldukca zor.

Yani ortalama bir vatandas bizden oraya green card ile gitse fazlasini kolay kolay aramaz , vatandaslik ve pasaport ozellikle diger ulkelere vizesiz gitmek gercekten buyuk imkan sunuyor. Senede 6 ay disarida olmak bence yeterli ki zaten maasli calisan insanlar off gunlerinde bile uber-lyft yapiyor , amiyane tabirle paraya kosuyor.

Yas kemale erince her sey yolunda giderse zaten vatandaslik alinmis oluyor , gerci ABD buyuk bir degisim geciriyor eski cekiciligi kalmasa da hala imkanlar fazlaca mevcut. Alim gucunun yuksek olmasi ve is bulmanin kolayligi buraya gore acik ara onde.
    |
    |
    yaneolacaagdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hangi üni de hangi bölüm okuyorsunuz hocam merak ettim
    |
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biraz biriktirdim biraz aileden aldım. Yine de yaklaşık bin euroya yakın aylık gider alacak. Hala elime ne geçerse euroya çeviriyoruz.

Dublin e gidicem umarım....

|
    |
    design.code kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.