Şimdi Ara

Beyin göçü yapmak isteyenler klübü kurdum, gelin [Tartışma Yasak]] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
14
Favori
8.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende eşimi ve çocuğumu alıp gitmek isterim ama sanırsam bizden geçti çocuğumu ilerde yurt dışına göndermek istiyorum. Siz gidin 10 yıl sonra yardımcı olacak abileri olsun bari :) . Umarım gidersiniz arkadaşlar kimseye bakmayın bizden çok daha iyi yaşıyorlar ve özgürler... Olurda giden arkadaşlar olursa kendim gitmiş kadar sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lacano kullanıcısına yanıt
    2 defa gittim ama genelde arac kiraladim havalimanindan. Metro oldugunu bile bilmiyordum Dubai'de. Kadin erkek ayri koltuklarda mi oturuyorlar?

Genel olarak hosuma gitmisti, seviyorum ben col olayini. Yakinda Abu Dabi de var, bunalirsan atlar oraya gecer Katar'a gecersin. Alisveris merkezi, col safarisi falan derken is harici zamanda iyi gecer gibi.

• Imkanim olsa 1 saniye bile durmam lise öğrencisiyim sizin bu yazdıklarınıza bakılırsa bu ülkede ciddi adelet sorunu var zaten torpil önde gidiyor hay ben böyle isin

• İnkanım olsa 2 hafta içinde bütün işlemleri halledip Norveç’e taşınırdım. Stres insanı bitiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • design.code kullanıcısına yanıt
    Dediklerinize bu sene yavaştan giriş yapmıştım. Eğer bu denli etkiliyse daha da üzerine düşerim. Teşekkürler.

• gidebilenler çoktan gitti. Gitmeyi düşünüp de halen gitmeyenler ise ülkenin geleceğine dair halen bir parça umut besleyenler, benim gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tritone kullanıcısına yanıt
    Hocam ingilizce benim icin cok sorun :D hali hazirda universite sinavina girecegim İngilizce öğrenmek istiyorum yazin. Gittiginizde mi hallettiniz temeliniz iyi miydi nasil ogrendiniz var midir tavsiyeniz? Anadili ingilizce biri konusurken sinek viziltisi geliyor birisi soru sordugunda tek tek kelime cevirisi yaparak cevap veriyorum valla artık dil konusunda problemim oldugunu hissetmeye başladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Benimde yakınımda giden insanlar var. Vallahi çoğu memnun döndü. Bi tane motosikletim var. Onu satıp kesinlikle gideceğim Corona bittiğinde. Erasmus içinse derslerim iyi ama şu sınavda bir türlü istediğim puanı alamadım. Bakalım çıkmadık candan umut kesilmez. Daha gayretli çalışmaya devam. Bu arada 7 gün ve 20 saat örneği çok ama çok abartı. Emin olun bu kadar abartmadan bile iyi bi parayı cebimize koyup dönebiliriz.
    Yanlış anlamayın ben de çok memnun kaldım. Hatta şimdiki aklım olsa tekrar bu programlarla gider daha iyi/çok çalışır (hem ders hem iş anlamında) ve dönerdim. Ben WAT programıyla gidince daha fazla çalışmayı kast ediyordum (tabi ki arkadaşınki kadar değil, zaten vücudum dayanmaz ona :). Her halükarda yurt dışına çıkmanızı kesinlikle öneririm. Ne kadar çıkarsanız ufkunuz o kadar genişler. Umarım hayallerinizi gerçeğe dönüştürürsünüz. Başarılar

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.