Şimdi Ara

Beyhey Yer Fıstığı Ezmesi 29TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyhey Yer Fıstığı Ezmesi 29TLtrendyol.com
    BEYHEY FISTIK EZMESİ Beyhey Şekersiz Sade Fıstık Ezmesi Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/beyhey-fistik-ezmesi/beyhey-sekersiz-sade-fistik-ezmesi-p-66676845

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyhey Yer Fıstığı Ezmesi 29TL

Hangisini önerirsiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Derebey44 kullanıcısına yanıt

nutantep biraz fazla kavrulmuş acimtirak bir tadı var. Beyhey az kavrulmuş sürülebilir tam kahvaltılık kıvamda. Beyhey öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    Nutantep nasil hocam acimtrak olmasi kabuklariyla çekilmesi mi tadi migrosda cam kavanozda satilanlar gibi mi

Ben de n11den salkim parcaciktan 26tlye verdim gelsin yazarim

• Arkadaşlar 1 yılı aşkın süredir alış veriş yapıyorum burdan. Gerçekten ilgililer ve ürünlerde lezzetli. Çikolatalı olanda şeker yok ve efsane güzel. Bağımlılık yapabilir, kilo probleminiz varsa almayın derim.

• Arkadaşlar kötü bir bataklık bu ben artık aşağıdaki linke geçmek zorunda kaldım. Deli gibi tüketmekten dolayı alerjiye çevirmekten korkuyorum.

Beyhey Yer Fıstığı Ezmesi 29TLtrendyol.com
    Nut Master Yer Fıstığı Ezmesi %100 3 Kg Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/nut-master/yer-fistigi-ezmesi-100-3-kg-p-66572453
  • 11₺ de kargo var

• Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    Aman hocam bundan sonrası antep fıstığı diyorlar

Allah kurtarsın. motoru bozmuyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Fıstık ezmesi müptelası olmuşsunuz anlaşılan, Allah yardımcınız olsun. :)

Gold kremfıstık'a en yakın tat ve kıvam hangisinde bunların?

• Serciey kullanıcısına yanıt

En yakın olanlar kavanozda olanlar. Bu kiloluklar daha cıvıkmış ve tahin tattığını söylüyorlar. Mesela kavanozdaki nut master ile 3 kg lık bidon arasında alaka yok.

• Migrosta küçük kavanoz Nutmaster 3 kg fiyatına düşüyor arada, gidip 3 kg almaya gerek yok. Şeker ilavesiz olanın kıvamı güzel ama siyah kapaklının üzerinden 2 parmak yağ akıttım kıvamı pek iç açıcı değil hâlâ, alacak olanların bilgisine.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt

Ona değil de Gürsoy Fındık Kremasına sarmıştım bi ara Beyhey Yer Fıstığı Ezmesi 29TL 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgoth Draqe -- 15 Temmuz 2021; 22:17:51 >
  • Yok hocam benim motor pek bozulmaz zaten Beyhey Yer Fıstığı Ezmesi 29TL 

Alıntı

metni:
    Fıstık ezmesi müptelası olmuşsunuz anlaşılan, Allah yardımcınız olsun. :)Gold kremfıstık'a en yakın tat ve kıvam hangisinde bunların?

Hocam öyle oldu baya kaşık kaşık gömüyorum ben bu mereti.

Gold şekersiz mi yoksa şekerli olana mı soruyorsunuz o önemli. Bu aldığım benim sürülebilir fıstık ezmesi. Ben bunu smoothie ve yulaf ezmesi gibi besinlerle karıştırarak kullanıyorum. Birde normal ezmeler var. O noktada da Calve çok güzel fakat pahalı onlar biraz o yüzden ben pek tercih etmiyorum. Nut Master yeşil kapaklar normal standart ezmelerden. Özdilekten aldığım Cansiparane var bir de. O da güzel.

Bu büyük olanlarda insanlar tahin olduğunu söylüyorlar fakat küçük olanlarının da tadı aynı. Genel olarak sürülebilir fıstık ezmesi diye geçen ürünlere bakarsanız yorumlarında mutlaka tahinle alakalı yorum görürsünüz. Hepsi için aynı şeyi söylüyorlar. Üstünde bulunan yağ noktasında da şunu söyleyebilirim sürülebilir hale getirmek için bir şeyler karıştırıyorlar sanırım. Yani salt yağ ekliyorlar falan muhtemelen. Fakat ben buna zaten okeyim sürülebilir olmasının yolu bu zaten. Handikapı karıştırmak gerekiyor yağ ile fıstığı.

@Serciey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgoth Draqe -- 15 Temmuz 2021; 22:26:48 >

Tavana atıldığında yapışan çiğ köfte gibi, fıstık ezmesi de damağa yapışıyorsa fıstık ezmesidir. :)

Bahsettiğim Gold;

Beyhey Yer Fıstığı Ezmesi 29TL
    Fıstık ezmesi candır Trendyol daki neredeyse bütün fıstık ezmelerini tattım ve artık fıstık ezmesiz duramıyorum en ucuz hangisi ise onu alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 15 Temmuz 2021; 23:34:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.