Şimdi Ara

Beyblade e ne oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
15.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi ara grevelution oynatılıyordu şimdi ne oldu acaba?

• Hakketen ne oldu?
  • Oakar Daha Çıktığını Sanmıorm En Son G-Revo 'da Takao Ve Turuncu Saçlı Çocuk Dövüştü Bitti HerhaLde
  • hayır ya beybeladein kaç tane serisi var onlar türkiyeye gelmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: comand.com kardeş

hayır ya beybeladein kaç tane serisi var onlar türkiyeye gelmedi

walla yannış bilgilendirmiş olmayayım ama ilk Beyblade serisinden (51 bölüm) sonraki seriler ülkemizde yayınlanmadı diye biliyorum halbuki seri tam gaz dewam ediyordu Beyblade V-force (51 bölüm) ve Beyblade G Revolution (52 bölüm) olarak...
  • Off neydi bu beyblade ya çocuklar beyinleri sulanmıştı beyblade kapıştırıyolardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheM

Off neydi bu beyblade ya çocuklar beyinleri sulanmıştı beyblade kapıştırıyolardı

hatırlıyorum çocugun biri yolda annesine bana Beyblade al diye zırlıyordu
  • Bu topaçın değişi değil mi?
  • @serkahan
    evet topac gibiydi ama topacın bayağı bi gelişmişi
  • Ulan bildiğimiz dandik topaçtan bile anime konusu çıkardılar ya helal olsun şu Japonlara...
  • turckcesını nerden ındırırım :)
    mahallenın kai si bendım :D
  • Bende bilgiç.
  • Bende Rei'si Bendim Reis Gibi oLdu
  • biz tencere kapığını ters cevirip içinde oynardık oval ye heyt be sonra babam gördü dedi bu ne bizim oynadığımız toppaçlardan gitti bane o topaçlardan aldı iple atılan tokuştururduk onları
  • Benim de bir tane turuncu beybladeim vardı bir gün gaza gelip mermere hızlıca fırlatmıştım atış o atış kırılmıştı bi de kardeşiminkinin ağırlık diskini de benimkine yerleştirmiştim daha güçlü olsun diye hey gidi hey
  • Biz eskiden TASO'larla oynardık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 1 Aralık 2007; 13:37:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KURT85

Biz eskiden TASO'larla oynardık

ohoo taso işine hiç girme konu sapar tasolara ayrı bir topic gerek aslında(tabi bu anime bölümüne değil)
  • bende ilk kıvılcım çıkartan beyblade vardı duvara veya topaça çarptığında kıvılcım çıkartıyordu ve siyah dragonda vardı.vay be ne günlerdi
  • 5 yıl önce halam bana moshi moshiden (güyaa) gerçek beyblade almıştı onunla annemin plastik kabını kırmıştım.
  • bende velet salaklığıyla takao nun beyblade sini almıştım(baş kahraman ya hani)
    orjinal di baya bi oldu şimid nerdedir allah bilir taa eskiden 40 küsür liraydı şimdi beş lirayada satıyolar ya neyse
    modelide şeydi
    Dragon-F
    Bak hala aklımda
    Böyle kırmızı bi şey vardı savunma çemberimi ne
    ama altı plastikti ve beyblade çok hızlıydı altı erimişti yamuk yumuk gidiyodu
    Ama o daha bi avantajdı bea
    sarhoş gibi adamınki çarpcakken yana kayıp sora tekrar düzelip bu sefer adamınkine vuruyodu
    bide benim hiç öye tencere kapağı mpağı serüvenim yok
    babam bana gidip kocaman bi saha almıştı
    kırmızıydı kenar destekleri vardı
    ama hızlı olduğu için beyblade kırılıyodu tabi
    babamda ayda bir yenisini alıyodu bana
    (gerçi 3 lira bişey)
    Aaaaah ah ne günlerdi
    Şimdiki aklım olsa max ın topacını alırdım valla ne yalan söyliyim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.