Şimdi Ara

Beyazıt Devlet Kütüphanesine Gidenler Var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Giden varsa otururuz konuşuruz birbirimize yardımcı oluruz, cidden canım çok sıkılıyor

• up up up
  • upu upu upu
  • up mup
  • no
  • Doluluk durumu nasıl oluyor bilgi verebilir misin yani kaçta doluyor haftaiçi/haftasonu gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Talatpasha T kullanıcısına yanıt
    hocam saat 10:30 gibi doluyor ben de 3 haftadır geliyorum, 15 tatilde 9 gibi doluyordu ama şu an 10:30 gibi doluluk başlıyor pazar daha gelemedim ama cumartesi de 10 gibi doluyor diyebilirim, şu an buradayım tam dolu değil mesela
  • kapıda çanta almaya devam ediyorlar mı hala ya etmiyorlarsa gelebilirim :(
  • Dikten inen dikme kullanıcısına yanıt
    Çanta alıyorlar derken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ya ben de gelebilirim oraya saat 10-10 buçuk gibi anca ulaşırım evim uzak kalıyor. Hocam metroya yakın mı metrodan inince çok yürünüyor mu? Bir de internet var mı ben sürekli video izliyorum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bogazicili_zekiye

Çanta alıyorlar derken?
    Çantayı dolaba kilitleyip içeriye ihtiyacımız olan kitaplar ile giriyorduk geçen sene de
  • Dikten inen dikme kullanıcısına yanıt
    Çok saçma hocam ya çanta yanımızda olsa daha rahat olur. Ayrıca ben güvenemem açıkcası.

• Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
    hocam geç olacak ama internet kötü indirip gidiyorum birde metroya 5-6 dk çanta konusunda sıkıntı yok kilitler sizde sıkıntı yaşayanı görmedim
  • worldpartner W kullanıcısına yanıt
    Hocam internet içerde bazen çekiyo ya. 15 tatilde gitmiştim. İlk gittiğimde sorunsuz bağlandım. Diğer günlerde dışarda girdim tam gidicem içerde de bağlandı. Bağlansa çok güzel olcak çünkü fiber.

• Evdeki Sinek kullanıcısına yanıt
    yani hocam o biraz şansa bağlı hani bağlanmıyor olarak bilse arkadaş daha iyi sürekli bağlantı kurulamıyor videolarını indirip gelse daha iyi ben öyle yapıyorum
  • worldpartner W kullanıcısına yanıt
    hocam 15 tatilden sonra hafta sonu gittin mi hiç? kaç gibi doluyor? bu arada gelirsem bir gün inşallah konuşuruz. bazen beyazıta gidiyorum farklılık olsun diye.

• Nerdeyse hergün gidiyorum, hafta sonu 9:30 gibi pazarları daha erken olabiliyor hafta içi de 10:30 gibi doluyor. hangi kütüphaneye gidiyorsun normalde, birde inşallah gelirsen konuşuruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.