Şimdi Ara

BEYAZ TV SİNYAL YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
29.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR DENEMEDİĞİM YOL KALMADI KANAL LİSTESİ İNDİRDİM SAMSUNG J MODEL TV MEVCUT DAHA BU SENE ALDIM KANAL LİSTESİ YÜKLEDİ BEYAZ TV HD KANALIDA İÇİNDE FAKAT SİNYAL YOK DİYOR NASIL ÇÖZECEĞİM BUNU BİLGİSİ OLAN VARMI ARKADAŞLAR BENIM APARTMANDA TV DEN CIKAN KABLO DOĞRUDAN PRİZE GİDİYOR VE RECEVİER TV NİN KENDİNDE VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

• bizde problem yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı olay bende de oluyor. Formüler cihazda sinyal yok onu çıkarıp next i takıyorum sinyal var. Çanak aynı kablo aynı.

• Çözümü ile ilgili bilgi verebilecek kimse yokmu arkadaşlar yoksa direk samsung servisi mi aramalıyım?
  • Beyaz tv hd ve beyaz tv ikisi de sinyal yok 2 haftadır. diğer tüm Türksat kanalları sorun yok. Frekansı güncel, sorun nedir anlamadım, var mı aynı sorunu yaşayan?
  • Next harici uydu alıcısında sorun yoktu. Anacak televizyonun dahili uydu alıcısında sorun var. Sinyal var ancak görüntü her 5-6 saniyede bir donuyor. Çizik CD'den film izler gibi oluyor görüntü.
  • bende de yok yaklaşık 1 aydır. arada bazen geliyor ama
  • Merhabalar

1. arıza sebebi

Lnb niz eski ise degiştirin lnb bazı frekans bandlarını düşük veriyordur.Şimdi diyeceksinizki uydu cihazında çalışıyo kendinden uydulu tv ler tek besleme dir ve bu tek besleme hem uydu hemde tv çalışmasına sagladıgı için yeterli voltu yukarıya veremiyo olabilir

2. arıza sebebi kablonuzdan kaynaklı olabilir

3. Çanak ince ayarı

4. Topraklama hatsız bir priz ile deneyin

5.Televizyon sagında ve solunda model telsiz telefon parazit yapcak olan şeylerden bile yapar bunlarla aynı prizde takılı olması bile etkiyebiliyo

6. Line anfi hat yükseltici takın

7.Aradaki prizi iptal edip direk yukarıdan gelen kabloya baglayın

bunlar olabilecek arızalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyduhaberleri.com -- 29 Aralık 2016; 15:22:30 >
  • Aynı sorunla ben de yüzleşiyorum .lg dahili la660 s serisi tv de kanal guncellendigi zaman çekiyor fakat başka kanallara gidip tekrar dönüş yaptığım zaman yine sinyal yok sorunu ile karşılaşıyorum,tekrar kanal ayarlarından güncelleme yaparak düzeltiyorum.baska odadaki harici uydu alıcıda beyaz TV çekiminde problem yok.

BEYAZ TV SİNYAL YOK

BEYAZ TV SİNYAL YOK

BEYAZ TV SİNYAL YOK

• quote:

Orijinalden alıntı: anto0707

Aynı sorunla ben de yüzleşiyorum .lg dahili la660 s serisi tv de kanal guncellendigi zaman çekiyor fakat başka kanallara gidip tekrar dönüş yaptığım zaman yine sinyal yok sorunu ile karşılaşıyorum,tekrar kanal ayarlarından güncelleme yaparak düzeltiyorum.baska odadaki harici uydu alıcıda beyaz TV çekiminde problem yok.

BEYAZ TV SİNYAL YOK

BEYAZ TV SİNYAL YOK

BEYAZ TV SİNYAL YOK

Başka kanala geçiş yaptığım zaman tekrar servis yok görüntüsü ile karşılaşıyorum.

• Sorunu hallettim. 12380 olan yere 12379 v 27500 yazarak düzeldi.

• İnternetten uydu guncelleme usb ye yukleyin tv ye takip kaydedin usb ile arama yapin ve usb takili oldugunda kanallar calisiyor cikartinca kanallar gidiyor

• Beyaz TV olmaması çok büyük kayıp değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.