Şimdi Ara

Beyaz Şövalye: Kadir Şeker #kadiricinadalet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gren Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
104
Cevap
2
Favori
16.400
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Beyaz Şövalye: Kadir Şeker #kadiricinadalet
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    750 Mesaj
    [02 Nisan 2020 00:27:11 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Günümüzdeki her 5 erkekten 4'ü duyar kasarak, kadınlara çok iyi davranarak, onları kutsal bir varlık konumuna taşıyarak "Beyaz Şövalye"lik makamına terfi eder. Beyni çocukluğundan beridir sadece hayatındaki kadınları değil, kadın milletini Olimpos Dağında tanrılar arasına koyup tapmaya programlanmış bir erkeğin, kadın-erkek ilişkisinde tek bir tane sorun gördüğü zaman direkt olarak erkeğe saldırması, günümüz erkeklerin ne hale geldiğinin en büyük kanıtı.

Bunun arkasındaki en etkin motivasyonu da öyle utanıp sıkılmadan söylemek lazım: duyar kasarak bir kadının (ya da kadın milletinin) bu şövalyenin kötü çocuklara karşı yaptığı “kahramanca” savunmayı görmesini ve kendisini seks ile ödüllendirmesini beklemek. Tabi Kadir için bunu direkt olarak söyleyemesek de toplum ve özellikle kadınlar tarafından ilgi görürse o zaman diğer kadınların da ilgisini çekti. Ekşi Sözlük gibi camialardaki gizlilik koşullarında bile motivasyon görebiliriz. Gizli erkek feministler, beyaz şövalyeler, meriçler bizim gibi objektif ve cinsiyet ayrımı yapmadan düşünen erkeklere ahlak dersi vererek klasik utandırma taktiklerini uygular. Mesela, “Eğer Kadir Şeker o adamı öldürmeseydi, adam kadını öldürecekti”, “Siz buna nasıl göz yumuyorsunuz?" vb. gibi utandırma taktiklerinden bahsediyorum.

Feminen beyin yıkamanın öğretileri (ruh ikizi, kadının kutsallığı, kişiliğine tek kelime referans olmadan ve otomatikman bir kadının saygıyı haketmesi, sadece kendin ol, vs.) bir din gibidir artık ve meriç erkeğimiz de kendini beyaz şövalye sansa da bu dinin en önde cepheye sürülen piyonu.

Ha bi de böyle erkekleri pohpohlayan feminizm var tabi. Feministler bir taraftan güzel gaz veriyor. Pohpohlamaya devam!

SONUÇ

Buyrun. Kadın istemese o adamla olmaz zaten. O adamların zorla kadınlarla sevgili olduğunu mu sanıyorsunuz. Tencere kapak misali!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Francis J. Underwood -- 11 Şubat 2020; 23:53:17 >

• Kadir akıllı bir katildir
    Kadının beyanlarına istinaden araya salça olup adamı tek göğüs kafesini delip kalbine tek bıçak darbesi ile öldürmüş 112 çağırmadan kalmış gitmiş

İşin aslında kan davasına dönmesi gerekir ölrn kişinin arkadaş ve ailesi Kadir serbest kalırsa cezasını vermesi gerekir

Kadir suçlu arkadaşlar
    1-Yanında bıçak ne arıyor ?
    2-Tam kalbine saplamak öldürmek içindir

Adam eşiyle tartışabilir sizin ana babanız hiç mi tartışmadı aralarındaki tartışma sebebini bilmiyoruz.

Ne kadın düşmanıyım ne de feministim. Ben kendimce doğru gördüğüm şeyleri konuşur söylerim. Kadir denilen adamın olayı tamamiyle saçmalık. Adalet dediğimiz şey Türkiye de maalesef herkese farklı işlediği için Kadir denilen şahsın serbest bırakılacağını düşünüyorum ama bence sonuna kadar katil olduğunu savunuyorum. Bıçak Kadir'in olmasaydı farklı düşünebilirdim fakat kesinlikle o bıçak Kadir'i katil yapar ve üzerinde kesici alet taşıması bile suç diye biliyorum

Bu ülkedeki kadınlar beyefendi,centilmen romantik erkekleri sevmiyorlar. Kaba-saba,kalas,ilgisiz,suç potansiyeli yüksek erkekleri tercih ediyorlar.

Kadın eşindir
    Kadın kızındır
    Kadın annendir
    Kadın ablandır
    Kadın teyzendir halandir vsvsvs çoğaltilabilir

Bu erkekler icinde geçerlidir

Şimdi kadına erkeğe nerden bakmamiz gerekiyor buna göre yorum yapılması gerekli bence

Benim düşüncem kadın-erkek değilde insan olmak bütün olmak sevgi saygı olmalı

Kisaca benim için esas sevgi ve saygıdır cinsler önemli değildir.

Kasten adam öldürmeden dolayı ceza yer umarım.
    belki bir miktar hafifletici sebep uygulanabilir (olayı yanlış anlamış, vs.)

olayı hemen ajite etmeye başladılar.
    -üniversiteye hazırlanan biri niye yanında bıçakla dolaşır?
    -tıp fakültesi istiyormuş, bir gazeteci de şunun deneme sınavı performansını haber yapsa da görsek...
    -itiş kakış sırasında eldeki bıçak, kalbe nasıl saplanır. eğer itiş kakış varsa, bıçağın yatay kesmesi gerekir, dik saplanması değil.

elemanın gözü dönmüş, sokmuş bıçağı.
    kimse bunu hafifletmeye çalışmasın !

Çocuğa ödül verilsin diyen beyin yoksunları var ...

Oldu o zaman nerede bir kadinla bir erkek kavga ettiğini görürsek adamı öldürelim kahraman ilan edilelim...

Ne güzel lan ,,, kafaya bak

Cebinde bicakla gezip savunmasiz oldugunu farkettigi adama bicagi takinca "korkusuz" oldu. Kadina siddet dahi uygulamamis oldurulen adam. Zevki icin takti bicagi ve kahraman ilan edildi. Insanligin rezilligi iste.

• Yarbay
    4863 Mesaj
    Kadir akıllı bir katildir

Kadının beyanlarına istinaden araya salça olup adamı tek göğüs kafesini delip kalbine tek bıçak darbesi ile öldürmüş 112 çağırmadan kalmış gitmiş

İşin aslında kan davasına dönmesi gerekir ölrn kişinin arkadaş ve ailesi Kadir serbest kalırsa cezasını vermesi gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Haksız bir durum değil aslında.

Şiddet, katliam, tecavüz, argo ve küfür kadından daha çok erkeklerle özdeşleşmiştir genel itibariyle.

Anlamak ve çözmek pek kolay gibi görünmüyor bana göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    98 Mesaj
    Bu ülkedeki kadınlar beyefendi,centilmen romantik erkekleri sevmiyorlar. Kaba-saba,kalas,ilgisiz,suç potansiyeli yüksek erkekleri tercih ediyorlar.

Kadın eşindir

Kadın kızındır

Kadın annendir

Kadın ablandır

Kadın teyzendir halandir vsvsvs çoğaltilabilir

Bu erkekler icinde geçerlidir

Şimdi kadına erkeğe nerden bakmamiz gerekiyor buna göre yorum yapılması gerekli bence

Benim düşüncem kadın-erkek değilde insan olmak bütün olmak sevgi saygı olmalı

Kisaca benim için esas sevgi ve saygıdır cinsler önemli değildir.

• Firma Yetkilisi
    98 Mesaj
    Francis kaç yaşındasın sen düş forumun yakasından sunucularla bir derdin mi var meşgul edip yoruyorsun sunucuları elektronlarında dinlenmeye ihtiyacı vardir.

|
    |
  • Yarbay
    3344 Mesaj
    Kadın erkek eşit diyorlar anasını satim bütün düğün masrafları erkekte hani eşitlik

• Yüzbaşı
    520 Mesaj
    Ne kadın düşmanıyım ne de feministim. Ben kendimce doğru gördüğüm şeyleri konuşur söylerim. Kadir denilen adamın olayı tamamiyle saçmalık. Adalet dediğimiz şey Türkiye de maalesef herkese farklı işlediği için Kadir denilen şahsın serbest bırakılacağını düşünüyorum ama bence sonuna kadar katil olduğunu savunuyorum. Bıçak Kadir'in olmasaydı farklı düşünebilirdim fakat kesinlikle o bıçak Kadir'i katil yapar ve üzerinde kesici alet taşıması bile suç diye biliyorum

• Yüzbaşı
    429 Mesaj
    Kadınlara nazik davranmak olması gerekendir. Ancak ayaklarina kapanmak kölesi olmak her istegine koşmak zaafiyettir. Şimdi meseleye bakış açımızı değiştirelim. Bu mesele insanlık disi bir mesele. Karar kadının beyanina gore verilmis gibi gorunse de burada tamamen medyanin yonlendirmesi var. Ortada islenen bir cinayet var. Kabadayi da olsa sabikali da olsa hayatini kaybetmis bir can var. Adam öldürmek en ağır suçtur. Her kanunda bu böyle. Olayın tek şahidi ise yine bir kadınmış gibi gösteriliyor halbuki orada gorgu sahidi diger insanlar da mevcut. Ancak kadinin beyanı esastır gibi bir saçmalık ile karşı karşıyayız. Yani öyle bir kanun ki bu resmen suça teşvik ediyor. Burada Kök sorun bu kanundur. Kadına hukuken üstünlük veriliyor. Kanun önünde kadin erkekten üstün. Bu felaket bir adaletsizliktir. esi benzeri olmayan bir adaletsizlik. Insanlari devlete dusman edebilecek bir adaletsizlik. İnsan haklarına aykırı bir kanundur.

Devketin erkege yüklediği görevlerle kadina yukledigi gorevleri karsilastiralim

Erkek:

18 yaşından sonra askere gitmek zorunda, gitmese bile devlete para vermek zorunda 1 ay askerlik yapmak sartiyla

Eve bakma sorumluluğu erkeğin, boşanmalarda kadinin gecimini saglamak zorunda aralarinda bir iliski olmasa dahi nafaka vermek zorunda yani erkek çalışıp boşandığı kadina bakmak zorunda. Boşandığı icin erkeğe ceza kesiliyor yani.

Kadına göre erkek daha dayanıklı oldugu için kuvvet gerektiren islerde erkeğe tazminat veya ek ücret verilmiyorken kadına bunlar veriliyor.

Daha birçok örnekle açıkça görülüyor ki Devletin, kanunlarin ve adaletin gözünde erkek ile kadın kesinlikle eşit değil. Ancak nedense kadın erkek eşitliği gibi bir anlayışla bir cok alanda kadınlara oncelik veriliyor. Kanun önünde de kadın erkekten üstün. Kadinlar erkegin herseyinden faydalanabilirken erkekler icin boyle bir hak yokken kanun önünde kadin erkekten üstün. Sebebi Erkeğin doğal gücü. Yani erkek güçlü fiziki yapisi nedeniyle kanunlar ile cezalandiriliyor. Devlet açıkça kadin erkek ayrımcılığı yapıyor. Erkekleri kadınlardan uzaklastiriyor. Hatta kocayi karisindan ayırıyor.

Bu kabul edilemez birşey. Devlet vermedigi egitimi erkekten bekleyip ustune ustluk kadina da sonsuz yetki veriyor. Kadin iftira da atsa, suçsuz, namusunu da satsa suçsuz, cinayet islese yine suçsuz...

Bu kadin erkek tartismasi feminizm maskulerizm gibi akimlarin tamami cinsiyet faşistligidir. Aile duzenini bozar. Erkegi korumak için evlilik sozlesmesi yapiliyor ancak kadın isterse bu sozlesmeden cayabiliyorken erkek cayamiyor.

Devlet kendi eliyle toplumu ayristiriyor. Yipratiyor. Kadinlarin etik anlayışları degistiriliyor. Toplum buna tepkili olsa dahi üzerine uzerine gidiliyor.

|
    |

• Yüzbaşı
    429 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Kadın erkek eşit diyorlar anasını satim bütün düğün masrafları erkekte hani eşitlik
    ben talep etmememe ragmen kiz tarafi masraflarıma ortsk oldu. Yani çok nadir de olsa vicdani olan aileler var. evladının sile yasaminin iyi olmasini esiyle maddiyat yüzünden kavga etmemesini isteyen ailrler ve kizlari hala var. Toplumun ornek almasi gereken aileler bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cinali1 -- 12 Şubat 2020; 0:54:46 >
    |
    |

Ben müslüman değilim hristiyanım ne olacak ?

Neden müslüman adetlerine göre 2 kadın 1 erkek sözü geçerli olsun

boş yorum yapma burası din ile yönetilen arap coğrafyası değil.
    |
    |
    ReisiCabo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cebinde bicakla gezip savunmasiz oldugunu farkettigi adama bicagi takinca "korkusuz" oldu. Kadina siddet dahi uygulamamis oldurulen adam. Zevki icin takti bicagi ve kahraman ilan edildi. Insanligin rezilligi iste.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    fou_ingenieur

Kadir suçlu arkadaşlar

1-Yanında bıçak ne arıyor ?

2-Tam kalbine saplamak öldürmek içindir

Adam eşiyle tartışabilir sizin ana babanız hiç mi tartışmadı aralarındaki tartışma sebebini bilmiyoruz.

Twitter halkı her zaman ki, gibi adalet dağıtıyor. İlk başlarda bu çocuk için üzülmüştüm ama internetten ve haberlerden sosyal medyadan görüp okuduktan sonra fikrim değişti. Olayı yorumlayacak olursak bir insan cebinde neden bıçak taşır? Kendini savunmak için cevaplar vermek sizi tatmin edebilir, ama bu cevap doğru bir cevap olmaz. İnsan kendini savunmak istiyorsa eğer savunma sporları tekniklerini öğrenebilir. Boks, tekvando, judo, karate, kickboks, aikido, kung fu, bunları öğrenmedin madem kendini savunmak için başka yollar var mesela biber gazı anlık olarak olay yerinden kaçıp canınızı kurtarmaya yarıyan ve kimseye zarar vermeyen bir savunma mekanizması. Ama sen bıçak taşıyorsan ve bunu kullanmakta çekinmiyorsan söylenecek çok şeyde yok. Olay yerinde sorun yok gitmen söylenmiş ama hala konuyu uzatıp buralara gitirmiş bu şahıs. Yani senden yardım istenilmiyor bunu anlamıyorsan sorun sende. Sonrasında ise bıçakladıktan sonra ambulans çağırmayıp kaçması da ayrı bir olay, bu aracınla birisine çarpıp kaçmaya benziyor. Olayın neresinden tutsanız elinizde kalıyor. İyi bir niyet varsa da su istimal edildiği açık, kadının da açıklamaları utanç verici ama yapacak bir şey yok. Böyle durumlarda polisi arama imkanınız varsa aramanız en doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 12 Şubat 2020; 1:23:56 >

• Yarbay
    14223 Mesaj
    Haber başlıklarından gördüğüm kadarıyla kadının şüpheli açıklamaları olmuş. Ama habere girip detaylarını okumak istemedim.
    Sebebi ise millet olarak her şeyi abartmamız. Şimdi ortada iki erkek, bir kadın ve bir adet bıçak var.
    Ben bıçak olayına takıldım. O bıçak neden oradaydı. Yani işin içinde bizim belkide hiç bilmeyeceğimiz durumlar olabilir.
    Bizim burada oturup kimseleri yargılayacak halimiz de yok.

Şöyle örnek vereyim;

Bizim eski oturduğumuz sitede komşumuz vardı. Komşumuz İzmirden gelmişti ve İstanbulda yaşamaya başlamışlardı.
    Komşumuzun Zeynep adında bir kızı vardı. X bir şahısla görüşüyordu ve benim annemin onu uyardığını hatırlıyorum.
    Sonra bu çocuk bu kıza musallat oldu ve zor kurtuldu. Yani diyeceğim o ki, bir insan köprüden atlıyorsa bunu bilerek yapıyor.
    O kadın o erkeği bilerek beraber oldu. Aslında ben bu açıdan çok düşünmedim, kafa yormadım. Ama toplumda erkeklere karşı fena halde bir önyargı var.
    Şimdi bu işin başındaki adamların pek umurlarında gibi görünmüyor. Yasaları çıkaran, onaylayan ve uygulayan vb.
    Nasıl olsa bunlar kendi çıkarlarına göre hakimleri, savcıları yönlendiriyorlar.
    Ne oldu ne bitti çok bilemiyorum ama b.k yoluna giden iki tane erkek görüyorum. Türk kadınlarının genelini ciddiye almıyorum.
    Yanlışlıkla göz göze geldiğimiz zaman kendini bir halt sanıp kafayı dikip o yürüyüşleri, paraya kıymet vermeleri kadınlara karşı olan bakış açımı değiştirdi.
    Bugün Kadir yarın Ahmet. Sadece isimler değişecek.
    |
    |
    Yeditepe Üniversitesi - Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - iPhone 11 - Macbook Air - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Alpha A37M 18:135mm

• Yarbay
    4967 Mesaj
    negatif ayrımcılığa maruz kalan ezilen erkekler için ciddi bir harekatın başlatılması gerek..
    |
    |

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.