Şimdi Ara

Beyaz Show Cıvıttı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuklara Bakarmısınız ÖSS 1.Gelmiş Hikaye Anlatıo Çok Sıktı Beyazda artık

• yaklaşık 1 seneden uzun süredir izlemiyorum o tiplemeleri olduğu zaman adeta bağımlısıydım artık 8. sınıf amele şarkıcıların çıkıp reklamını yaptığı bir showa dönüştü + herrzaman köşede bir konu mankenide durur beyazda ona yavşayıp milleti güldürcem diye kendini kasar pek bi numarası yok artık..
  • Program kaç saat sürüyor bilen var mı . Ben ne yapıyorum biliyormusunuz arkadaşlar oturupda o kadar süre 2-3 şeye gülecegim diye beklemiyorum. Haftasonu herhangi bir magazin programında zaten komik olan yerlerini gösteriyor tıpkı maç özeti gibi
  • beyaz işi stüdyodan kaybetti stüdyosu eskisine göre çok janjanlı, gıbıl gıbıl bir stüdyo eskisi daha iyidi ondan
  • quote:

Orjinalden alıntı: hacı_yatmaz

beyaz işi stüdyodan kaybetti stüdyosu eskisine göre çok janjanlı, gıbıl gıbıl bir stüdyo eskisi daha iyidi ondan

söylediklerinde haklısın ama sondaki smileyi anlamadım
  • bence de gereksiz bi konuktu öss öğrencisi
  • Çocuk anlatıyor kapın işte birşeyler
  • asuman kırouse kırbaçla çıkmış programa
  • A< Önce Çıplak Söyliyeyimmi Dedi Konuklardan Biri Duydunuzmu
  • Akşam kanal değiştirirken 5dk. arada izledim. Hidâyet TÜRKOĞLU ve Amerikalı basketbolcu ile telefon bağlantısı yapıldı. İyi gırgır ve geyik olmadı diye ne yapacağını şaşırdı Beyaz. Adamın şok olmasını programa renk katmasını bekliyordu. O adam Amerikada zaten o adamlarla beraber yaşıyor, neden heyecanlansın ki? Üstüne bir de Hidâyetin taklidini yaptı, "hav hav" sesleri çıkardı. Çok terbiyesizce davrandı.
  • Tiplemelerin olduğu zamanlar son ses bi bölümünü kaçırmadan uykusuz kalır izlerdim şimdi görsem bile belki seyrediyorum.
  • Tiplemeleri de geçtim eskiden çok güzel muhabbet olurdu, güldürürlerdi. Şimdi dakka başı birileri şarkı söylüyor. Reklamdan önce şarkı, reklam bitiyor şarkıyla başlıyor, araya da bir şarkı ekliyorlar program bu şekilde bitiyor.
  • yok ya beyaz fıss artik sawyer gelmicekti o bi geldi tavan yaptı.o bi gitti paket oldu şimdi izlenme oranlari ki kalite cok berbat bu aralar yakında ben teklif etcem beraber sunalimda ciksin reytinglerin studyoda igrenc 11 senenin en kotu studyosu ona da bi el atarim

• Talk Show İzlemek İstiyorsanız Açın e-2 'yi

Conon o'brian
  • Bir de beyaz ın el şakaları yok mu iğrenç yav.

Adamın enseye vuruyo kafaya vuruyo surata falan en sevmediğim şeyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZuCcaCiYeCi

quote:

Orjinalden alıntı: hacı_yatmaz

beyaz işi stüdyodan kaybetti stüdyosu eskisine göre çok janjanlı, gıbıl gıbıl bir stüdyo eskisi daha iyidi ondan

Beyaz Show Cıvıttı.
    attı resemn stüdyoyu desene

Yarıldım

• Ben de dün bi bakıyım dedim , devamlı şarkı söylüyolar , şarkılarda çok tırt , ben de master league'e devam ettim.
  • Eski tadı kesinlikle yok Beyazın sürekli taklit yapıp güldüreyim mantığı artık iyice sıkmaya başladı
  • Dünkü program biraz güzeldi ama şarkıları gerçekten çok abartıyorlar..
  • Dün sırf Hidayet için izledim.Ama 20 tane şarkıcı (mı tartışılır) olduğunda sıkıyor iyice.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.