Şimdi Ara

Beyaz Küçük Dvd li Notebook Acil Yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kız kardeşim okulunu bitirdi ve kendisine yeni bir notebook almak ister.Ayda yılda benden bir şey rica etti bende bakarım dedim.Bütün aramalarıma rağmen başlıkta aradığım üçlüyü bir cihazda toplayamadım.
    Kardeşmin istediği özellikler : içi dışı beyaz + dvd li + 14" ten büyük olmayacak bir notebook.Samsung un atıv serileri çok güzel ama dvd olayı yok.Öncelikli marka olarak samsung ve asus düşünüyorum.Belki lenovo olabilir.Yardımlarınızı fikirlerinizi beklemekteyim.Şimdiden teşekkür ederim.

• 14ten küçükte dvd koymazlar. harici alma şansın varsa netbook ve ayrı olarak dvd rv+ alabilirsin
  • Sansimi zorlamak istedim.belki degisik fikirler gelebilir...tesekkur ederim cevap icin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TektusKOR kullanıcısına yanıt
    http://www.pcdepo.com/sony-vaio-svf1421ustw-laptop

Gerçi donanım zayıf, ama üç şartı da karşılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MorBüyü

http://www.pcdepo.com/sony-vaio-svf1421ustw-laptop

Gerçi donanım zayıf, ama üç şartı da karşılıyor.

Bayni fikirdeyiz :) donanim dusuk bakmistim bu modele...hadi biraz daha zorlayalim :) asus un sitesinde bi kac model var gibi ancak tr de satan yer yok :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony

aradığım ürün tam olarak bu diyebilirim.Ancak stoklarda yok.Fiyat ve donanim da yeterli.
  • up...
  • teknosa da acer gördüm. E1 472 diye başlayan 1400 tl bedelli 4200u işlemcili bir model. Bir bakın isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MorBüyü

teknosa da acer gördüm. E1 472 diye başlayan 1400 tl bedelli 4200u işlemcili bir model. Bir bakın isterseniz.

HEMEN BAKIYORUM TEŞEKKÜR EDERİM...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.