Şimdi Ara

Beyaz iPad2 16GB WiFi 671 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
13.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgur

Ahh ah bu sıcak fırsatlara bulaştığımdan beri ev çöplüğe döndü gerekli gereksiz herşeyi alır oldum

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ƒaith

quote:

Orijinalden alıntı: drberk2

quote:

Orijinalden alıntı: ƒaith

donanım özelliklerini ipad3 ile kıyaslıyabilecek var mı malüm evimisterde 1060 tl gibi bir fiyata geliyor ve ara ara stoklara giriyor 400 tl farka deger mi ipad3?

Karşılaştırma...

Beyaz iPad2 16GB WiFi 671 TL

Teşekkürler buna göre 400 tl farka deger gibi geldi bana :)

400 olsa değer de 800 var

• quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

ne vasat bir web siteleri var oyle.sabanci yazmasa dolandiridir bunlar dicem nerdeyse

bunu diyecektim ne öyle karga marga laubalilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

ne vasat bir web siteleri var oyle.sabanci yazmasa dolandiridir bunlar dicem nerdeyse

bunu diyecektim ne öyle karga marga laubalilik

teknosa ile tasarımı aynı.

ulan sabancı , webmastera para vermemek için copy-paste yapmışlar.
  • daha yeni ipad2 aldım amerikadan birde benimkisi refurbished 680 TL'ye geldi.
  • ya arkadaşlar 15 tane için işi gücü bırakıp şöyle yerleri cidden takip mi edeceksiniz?

şöyle kampanyalara itibar gösterip adamların web sayfalarında izdihama yol açınca bu adamlar da sanıyorlar ki iyi bir şey yapıyoruz.

670 lira vereceğinize gidin paşa gibi 1080 lira verin geldi mi gelmedi mi dersi yok yeni ipadi alın paranızla rezil olmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckul

ya arkadaşlar 15 tane için işi gücü bırakıp şöyle yerleri cidden takip mi edeceksiniz?

şöyle kampanyalara itibar gösterip adamların web sayfalarında izdihama yol açınca bu adamlar da sanıyorlar ki iyi bir şey yapıyoruz.

670 lira vereceğinize gidin paşa gibi 1080 lira verin geldi mi gelmedi mi dersi yok yeni ipadi alın paranızla rezil olmayın.

Son cümleye kadar iyi gidiyordun ama olmadı. Yazdığın Sıcak Fırsatlar başlığına aykırı. Kimse %40 fark vermez, verenede gülerler. Tamam yakalayamazsın ama peşin hükümle karar verip "paşa paşa 1000 TL+" bayılırım demekle olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Son cümleye kadar iyi gidiyordun ama olmadı. Yazdığın Sıcak Fırsatlar başlığına aykırı. Kimse %40 fark vermez, verenede gülerler. Tamam yakalayamazsın ama peşin hükümle karar verip "paşa paşa 1000 TL+" bayılırım demekle olmuyor.

ben elma ile armut kampanyalarından bahsediyorum :)

gidip aynı ürüne daha fazla para verip alın demiyorum dikkat ederseniz, üst modelini alın diyorum ki o da sıcak bir fırsat.

neyse polemiğe gerek yok 15 tane ürünü beklemek isteyenlere bir şey diyecek halim yok :)

saygılar
  • quote:

ya arkadaşlar 15 tane için işi gücü bırakıp şöyle yerleri cidden takip mi edeceksiniz?

Aradaki 410 lirayı Kızılay mı karşılıyor arkadaşım? 41 lira gibi bir hava oluşmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Aradaki 410 lirayı Kızılay mı karşılıyor arkadaşım? 41 lira gibi bir hava oluşmuş.

arkadaşım özür dilerim tekrar bu tarz bir yorum yapacağım zaman her kafa yapısına sahip arkadaş için daha anlaşılır yazarım ki sen de kızılay mı karşılayacak sorunundan kurtulursun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

ben elma ile armut kampanyalarından bahsediyorum :)

gidip aynı ürüne daha fazla para verip alın demiyorum dikkat ederseniz, üst modelini alın diyorum ki o da sıcak bir fırsat.

neyse polemiğe gerek yok 15 tane ürünü beklemek isteyenlere bir şey diyecek halim yok :)

saygılar

"yeni" detayını atlamışım ama bu yinede yeterli bir sebep değil. O 15 kişiden 5'i bile bu forumdan çıksa ve ihtiyacı olana gitse yeter. Abartı olacak ama senin dediğin öleceksek niye yaşıyoruz gibi bir şey olmuş. Almaya çalışırsın, alamazsın o zaman tamam ama çıkmaz diyerek şans oyunları oynamamak ile aynı.

Ayrıca 1100 TL'yi verecek kişilerde bu başlıkta olmaz sanırım. (Verebilecek durumu olupta macera aramayanlar.)

Neyse. Burası bir forum ve herkesin görüşüne saygılı olmak lazım. Sen öyle düşünüyorsun, ben böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 8 Nisan 2012; 22:24:11 >

• Takip
    Belki kaparız bi tane
    saol
  • ödeme cardfinans ve hsbc olmus sadece ? Bonusa yok mu yani ? Tövbe yarabbim.
  • Daha önemli birşey var garantisi hangi firmadan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

ödeme cardfinans ve hsbc olmus sadece ? Bonusa yok mu yani ? Tövbe yarabbim.

Arada sayfayı yenileyince düzeliyor.
  • Bu arada yeni ipad 1100tl linki nerede?
  • Gerçekten çok iyi fırsat, beni tek düşündüren 16 GB olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

Bu arada yeni ipad 1100tl linki nerede?

1100 e yok dostum geçen sattım 1 tane 16gb-wifi türkiye garantili açılmamış 1175 tl
    haftaya bir tane daha gelecek...
  • A şahsı: kliksa'dan alınmış IPAD2 beyaz 16gb faturalı jelatinli garantili satılıktır = 1100TL
    takas yoktur. pazarlık içeren mesajlara cevap verilmeyecektir.

B şahsı: utanmıyor musun 671'e alıp 1100'e satmaya.
    senin yaptığına fırsatçılık denir.

C şahsı (bakın bu önemli A değil C): sana ne kardeşim.
    adam istediği fiyata satar. beğenmezsen almazsın işte o kadar.
    sen de alsaydın, sen de satsaydın.
    ticaret bu, işine gelirse.

A şahsı: bırak hocam, bunlara laf anlatılmaz.
    bu arada takas yoktur yazmıştım, hala şunla bunla takas diye mesajlar geliyor.
    töbe ya..

D şahsı: senden alacağıma bilkom'dan 1050tl'ye hem de taksitle alırım.

E şahsı: nedere 1050tl? stokta olan link verebilir misiniz?
    ....
    diye uzaaaaar gider....
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

A şahsı: kliksa'dan alınmış IPAD2 beyaz 16gb faturalı jelatinli garantili satılıktır = 1100TL
    takas yoktur. pazarlık içeren mesajlara cevap verilmeyecektir.

B şahsı: utanmıyor musun 671'e alıp 1100'e satmaya.
    senin yaptığına fırsatçılık denir.

C şahsı (bakın bu önemli A değil C): sana ne kardeşim.
    adam istediği fiyata satar. beğenmezsen almazsın işte o kadar.
    sen de alsaydın, sen de satsaydın.
    ticaret bu, işine gelirse.

A şahsı: bırak hocam, bunlara laf anlatılmaz.
    bu arada takas yoktur yazmıştım, hala şunla bunla takas diye mesajlar geliyor.
    töbe ya..

D şahsı: senden alacağıma bilkom'dan 1050tl'ye hem de taksitle alırım.

E şahsı: nedere 1050tl? stokta olan link verebilir misiniz?
    ....
    diye uzaaaaar gider....

çok doğru bir tespit tebrikler aynen böyle oluyor :D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.