Şimdi Ara

Beyaz İncim Satılık Chevrolet Epica Dizel-Auto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beyler Arabamda ki özelliklerini ve eksik yönlerini tek tek sayacağım. Her şeyini; yakıttır, vergidir düşünürsünüz. Araç bizim yani babamın ve satılık. Konu doğru yerde mi yanlış yerde mi bilmiyorum ama piyasasının 3.5-4 bin lira altında. Çünkü boyalı parçaları ve hafif kazaları (3 tane) var. .

-150 beygir DİZEL, GENERAL MOTORS'dan motor. Çoğu araca toz yutturur.
    -320Nm Tork Vites düşürmeden rampalardan çıkar. Özellikle uzun yolda...
    -210 KM/h son hız
    -0-100 9sn Kendim ölçtüm :)
    -6 ileri tam otomatik triptronic(manuelde kullanırsınız) vites. Geri kaydırma yapmaz.
    -Kış-Kar modu. Özellikle kar lastiği olduğu halde patinaj fln çekerse vitesi yüksek deviri düşük tutup patinajı önler...

-Tam otomatik Klima ön-arka cam buhu çözücüleri
    -Isıtmalı otomatik geri vitese duyarlı ve kararan elektrikli aynalar
    -Abs--Esp--Asr--Ebd--Hill Holder
    -Yolcu sensörü ki yolcu olduğunda airbagı açıyor olmadığında kendisi kapıyor
    -İsofix(Çocuk koltuğu hazırlığı)
    -İmmobilizer bu her araçta var :)
    -10 adet hava yastığı. (2 arka kolonda, 2 yan kolonda, 2 ön kolonda, sürücü ve ön yolcu önünde 1'er tane, 2 de sürücü ve ön yolcu koltuğunun kenarlarında)
    -Çok gıcık bir alarmı var:)) . Araç kilitliyken aracın içinde elinizi kaldırsanız dahi kornayı bağırtıyor .
    -Yükseklik ayarlı Mercekli Farlar + Ön ve arka sisler
    -2 yönlü Sunroof
    -Bej Rengi tam deri koltuklar
    -Elektrikli(8 yönlü) sürücü koltuğu ve ısıtmalı ön koltuklar
    -Çok kaliteli bir ses sistemi vardır. Ses sonda bile olsa bozulmaz.
    -Aux Girişi ve 6'lı Cd Değiştirici. Bluetooth hazırlığı..
    -Pusulalı klasik amerikan yol bilgisayarı
    -Hız sabitleyici-sınırlayıcı ve direksiyondan kumandaları
    -İçerden açılan bagaj, depo ve kaput
    -En sevdiğim özelliği ise şu; aracı kontaktan açtığınızda kontak anahtarının giriş yerindeki yeşil led yanıyor. Deliği tutturmakla uğraşmıyorsunuz.
    -Çok geniş bir bagajı, ve stepnesi
    -215/50 R17 Lastikleri
    -Arka park sensörü
    -Kapı altı ışıkları
    -Saklama gözleri.. Heryerinde var.Tavanda bile
    - Filmli camları

-----Unuttuğum olabilir ama mükemmel doluluk var ---

----Eksileri ise ----
    -Geniş ve uzun olduğundan zor dönüyor bu da park sorunu sıkıntısı çektiriyor.
    -Lastikleri biraz pahalı
    - Şehir içi hayvani kullanımlarda 10L yakıt tüketiyor. Uzun yolda ise 6 L civarı...
    - Vergisi fazla yaklaşık 2000 Lira (12 aylık)
    - Parça sıkıntısı bilmeyenler için olabilir benim için 10dk lık iş. İnternet parça dolu en fazla 3 günde gelir.
    -Yol sesini biraz alıyor. Ama bin liraya S class sessizlik ayağınızın altında.
    -Daewo markası altında üretiliyor. Ancak Opel İnsignia ve Renault Latitude ile aynı banttan çıkıyor .

Araca bilmeden sayıp sövenler oluyor. Önyargılı olmayın. İlla da önyagılı olacak olursanız otobanda görürsünüz ne neymiş. Çok yakarmış falanmış filanmış. Araca binmek sanat işidir.. Kimi ebru sever, kimi hat. Benim ebrum bu. Diğer araç sahiplerine ve araçlara de saygım sonsuz ancak aracımı kötülemek isteyenlere tavrım sert olur. Troy anlar beni :D ÖLÜCÜ OLMAYIN. HAYATINIZI TENEKELERE TESLİM ETMEYİN ... TEŞEKKÜR EDERİM... BURAKHAN.. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-dizel-otomatik-ucuz-kaliteli-konforlu-araba-almak-kolay-205475943/detay
     Beyaz İncim Satılık Chevrolet Epica Dizel-Auto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakdgn70 -- 28 Mart 2015; 11:45:16 >

• Istediğiniz fiyat az değilmi?

D sınıfı 2.0 dizel otomatik km de normal.

43.000 47.000 TL arası fiyat daha iyi olur bence.

O paraya golf 4 vermiyorlar yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasası yok aracın ondan düşük yazmış olabilir fiyatını. Ama emsallerine görede düşük tutmuş hasar kayıtlı diyemi.
  • satılsın diye emsallerine göre düşük yazmış ama maşallah sizde bunda bir gariplik sezinlemeye çalışıyorsunuz.

geriye dönüp herkesin aracı kıymetli kimse ucuza satmıyor diyorsunuz. bazen sizi anlamak gerçekten güç oluyor
  • fiyat daha fazla yazsanız bile gidermiş gibime geldi hocam,hayırlı satışlar dilerim
  • D sınıfı,2 litre motor,vergisi yüksek...Onun için uygun yazmış arkadaş...
  • Vergi yakıt piyasada az bulunması bir etken.

• Araba çok güzel de işte bizim forum bunu anlamıyor araba tavsiyesi isteyene Nerede 2. Eli zayıf marka var onu öneriyor.

Konu sahibinin aracı mis gibi araba. Dizel otomatik ağzına kadar dolu ama b sınıfı fiyatına Belki 1 ay da ilanda kalacak

• Leş

• Evet araç güzel ama piyasa ve vergi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllık vergisi 2024 lira
    ticari gibi vergisi var

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Araba çok güzel de işte bizim forum bunu anlamıyor araba tavsiyesi isteyene Nerede 2. Eli zayıf marka var onu öneriyor.

Konu sahibinin aracı mis gibi araba. Dizel otomatik ağzına kadar dolu ama b sınıfı fiyatına Belki 1 ay da ilanda kalacak

Söyledikleriniz çok çelişkili ve mantıksız.

Bir kere param olsa, arkadaşın arabasını hiç düşünmeden alırım. Siz de beğendiğinizi belirtmişsiniz. 2. eli kuvvetli diye aynı donanımda, aynı yaşta ve aynı model araca 60.000 istenmesi daha mı mantıklı?

Ondan sonra 2. eli kuvvetli diye şu marka araba aldım ama park sensörü yok. Park sensörünü bile paketle satıyorlar. Taktırsam garanti bozulur mu diye forumda konu açılır. Mantık buysa, söyleyecek söz yok....

• Konu yanlış yerde değil mi

• 2.000TL vergi, 11-12 litre yakıt tüketimi şehir içi üstelik 2.eli olmayan bir marka bence fiyat normal.
  • Beyler Arabamda ki özelliklerini ve eksik yönlerini tek tek sayacağım. Her şeyini; yakıttır, vergidir düşünürsünüz. Araç bizim yani babamın ve satılık. Konu doğru yerde mi yanlış yerde mi bilmiyorum ama piyasasının 3.5-4 bin lira altında. Çünkü boyalı parçaları ve hafif kazaları (3 tane) var. .

-150 beygir DİZEL, GENERAL MOTORS'dan motor. Çoğu araca toz yutturur.
    -320Nm Tork Vites düşürmeden rampalardan çıkar. Özellikle uzun yolda...
    -210 KM/h son hız
    -0-100 9sn Kendim ölçtüm :)
    -6 ileri tam otomatik triptronic(manuelde kullanırsınız) vites. Geri kaydırma yapmaz.
    -Kış-Kar modu. Özellikle kar lastiği olduğu halde patinaj fln çekerse vitesi yüksek deviri düşük tutup patinajı önler...

-Tam otomatik Klima ön-arka cam buhu çözücüleri
    -Isıtmalı otomatik geri vitese duyarlı ve kararan elektrikli aynalar
    -Abs--Esp--Asr--Ebd--Hill Holder
    -Yolcu sensörü ki yolcu olduğunda airbagı açıyor olmadığında kendisi kapıyor
    -İsofix(Çocuk koltuğu hazırlığı)
    -İmmobilizer bu her araçta var :)
    -10 adet hava yastığı. (2 arka kolonda, 2 yan kolonda, 2 ön kolonda, sürücü ve ön yolcu önünde 1'er tane, 2 de sürücü ve ön yolcu koltuğunun kenarlarında)
    -Çok gıcık bir alarmı var:)) . Araç kilitliyken aracın içinde elinizi kaldırsanız dahi kornayı bağırtıyor .
    -Yükseklik ayarlı Mercekli Farlar + Ön ve arka sisler
    -2 yönlü Sunroof
    -Bej Rengi tam deri koltuklar
    -Elektrikli(8 yönlü) sürücü koltuğu ve ısıtmalı ön koltuklar
    -Çok kaliteli bir ses sistemi vardır. Ses sonda bile olsa bozulmaz.
    -Aux Girişi ve 6'lı Cd Değiştirici.
    -Pusulalı yol bilgisayarı
    -Hız sabitleyici-sınırlayıcı ve direksiyondan kumandaları
    -İçerden açılan bagaj, depo ve kaput
    -En sevdiğim özelliği ise şu; aracı kontaktan açtığınızda kontak anahtarının giriş yerindeki yeşil led yanıyor. Deliği tutturmakla uğraşmıyorsunuz.
    -Çok geniş bir bagajı, ve stepnesi
    -215/50 R17 Lastikleri
    -Arka park sensörü
    -Kapı altı ışıkları
    -Saklama gözleri.. Heryerinde var.Tavanda bile
    - Filmli camları

-----Unuttuğum olabilir ama mükemmel doluluk var ---

----Eksileri ise ----
    -Geniş ve uzun olduğundan zor dönüyor bu da park sorunu sıkıntısı çektiriyor.
    -Lastikleri biraz pahalı
    - Şehir içi hayvani kullanımlarda 10L yakıt tüketiyor. Uzun yolda ise 6 L civarı...
    - Vergisi fazla yaklaşık 2000 Lira (12 aylık)
    - Parça sıkıntısı bilmeyenler için olabilir benim için 10dk lık iş. İnternet parça dolu en fazla 3 günde gelir.
    -Yol sesini biraz alıyor. Ama bin liraya S class sessizlik ayağınızın altında.
    -Daewo markası altında üretiliyor. Ancak Opel İnsignia ve Renault Latitude ile aynı banttan çıkıyor .

Araca bilmeden sayıp sövenler oluyor. Önyargılı olmayın. İlla da önyagılı olacak olursanız otobanda görürsünüz ne neymiş. Çok yakarmış falanmış filanmış. Araca binmek sanat işidir.. Kimi ebru sever, kimi hat. Benim ebrum bu. Diğer araç sahiplerine ve araçlara de saygım sonsuz ancak aracımı kötülemek isteyenlere tavrım sert olur. Troy anlar beni :D ÖLÜCÜ OLMAYIN. HAYATINIZI TENEKELERE TESLİM ETMEYİN ... TEŞEKKÜR EDERİM... BURAKHAN..

• volkman kullanıcısına yanıt
    Çelişki yok mantık da şu

Ben arabayi çok beğendim ancak bulunduğum konum gereği uzun süre binemiyorum bir araca. şimdi benim sitemim forumda bu tarz modellerin ısrarla tavsiye edilmesi. Bakın adam almış. B sınıfı parasına satıyor mecbur.

• Aslında fiyatı yuksek tutabilirdim ancak nakit sıkıntım var o yüzden düşük tuttum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çelişki yok mantık da şu

Ben arabayi çok beğendim ancak bulunduğum konum gereği uzun süre binemiyorum bir araca. şimdi benim sitemim forumda bu tarz modellerin ısrarla tavsiye edilmesi. Bakın adam almış. B sınıfı parasına satıyor mecbur.

Elbette konumunuzu bilemem. Sık araba değiştirmeyi tercih ediyor da olabilirsiniz. Ancak bu tarz modellerin tavsiye edilmesi, insanların düzgün arabalardan haberdar olması ve gerçek bir arabaya binmek isteyen kesimin istekleri doğrultusunda şekilleniyor. Benim de konum vardı. Subaru Legacy mi, Mazda 6 mı diye.....

Ben her zaman ikinci el tercih ederim. Bırakın B sınıfını, A sınıfı araç yerine şu anda altımda E sınıfı, korkunç derecede konforlu ve donanımlı bir araç var. Gerçi araç tavsiyesinde bulunmam, ama kriterlerim konforlu, donanımlı ve sorunsuz bir araçsa, Mazda tavsiyesini dikkate alırım. Çünkü benim bakış açımdan, araba demek konfor ve sorunsuzluktur. Keyfini çıkarmak isterim. Güvenlik, artık günümüzde standart hale geldi zaten. Ancak konfor ve sorunsuzluk yanında estetik de olmazsa olmaz kriterlerim arasında.

Arkadaşın arabasının 2007 model benzinli otomatiğini kullanmıştım. Gerçekten güzel, konforlu ve donanımlı bir araçtı. Sıfır, B sınıfı ve park sensörü bile olmayan bir arabaya para sayacağıma, arkadaşın aracı, bence oldukça makul. Satarken de 3-4 bin altına satarım. İkinci elin avantajı varken, gidip sıfır almak zaten mantıklı gelmiyor bana.

Ha, dersiniz ki, sıfır tutulan bir marka alıp, üstüne kar koy sat.... Bana etik gelmiyor hocam... Tutuluyormuş, piyasaymış, şuymuş, buymuş.... Bu tür şeylere karşıyım. Bu tür ilanları okumadan kapatırım, o markayla da işim olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkman

quote:

Çelişki yok mantık da şu

Elbette konumunuzu bilemem. Sık araba değiştirmeyi tercih ediyor da olabilirsiniz. Ancak bu tarz modellerin tavsiye edilmesi, insanların düzgün arabalardan haberdar olması ve gerçek bir arabaya binmek isteyen kesimin istekleri doğrultusunda şekilleniyor. Benim de konum vardı. Subaru Legacy mi, Mazda 6 mı diye.....

Ben her zaman ikinci el tercih ederim. Bırakın B sınıfını, A sınıfı araç yerine şu anda altımda E sınıfı, korkunç derecede konforlu ve donanımlı bir araç var. Gerçi araç tavsiyesinde bulunmam, ama kriterlerim konforlu, donanımlı ve sorunsuz bir araçsa, Mazda tavsiyesini dikkate alırım. Çünkü benim bakış açımdan, araba demek konfor ve sorunsuzluktur. Keyfini çıkarmak isterim. Güvenlik, artık günümüzde standart hale geldi zaten. Ancak konfor ve sorunsuzluk yanında estetik de olmazsa olmaz kriterlerim arasında.

Arkadaşın arabasının 2007 model benzinli otomatiğini kullanmıştım. Gerçekten güzel, konforlu ve donanımlı bir araçtı. Sıfır, B sınıfı ve park sensörü bile olmayan bir arabaya para sayacağıma, arkadaşın aracı, bence oldukça makul. Satarken de 3-4 bin altına satarım. İkinci elin avantajı varken, gidip sıfır almak zaten mantıklı gelmiyor bana.

Ha, dersiniz ki, sıfır tutulan bir marka alıp, üstüne kar koy sat.... Bana etik gelmiyor hocam... Tutuluyormuş, piyasaymış, şuymuş, buymuş.... Bu tür şeylere karşıyım. Bu tür ilanları okumadan kapatırım, o markayla da işim olmaz.

Aynen öyle son derece haklı buluyorum sizi . Ben de aynı mantıktayım yani bastın mı uçsun bastın mı dursun bu benim mantığım hocam..

• bence gayet dolu ve fiyatına göre kaliteli bir araç.
    ancak ve lakin 35 e satılsa iyidir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.