Şimdi Ara

beyaz eşyada uygun fiyat veren firmalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    iyi günler hangi illerde hangi firmalarda uygun fiyatlı beyaz eşya alabilirim ?
    arçelik tercihimin başında geliyor
    bana yardımcı olursanız sevinirim
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Uygun firma yok iyice araştırıp beklemelisiniz ayrıca arçelik te asla onermem. Kendinize bir Avantajix hesabı açın ve gg kliksa n11 sitelerde kendinizi beklemeye alın kliksa iyi fiyata veriyordu fakat artırdı fiyatları 1599tl camasir mak vardı bosch 24480tr şimdi 1830tl yaptı. Dedigim gibi eğer beklersiniz 100tl chip para üstüne 5p tl Avantajix alırsınız hatta 200tl den fazla bile indirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arçelik arıyorsanız bursada uğurlu diye bir firma var birkaç arkadaş alışveriş yaptı fiyat konusunda cok yardımcı oluyorlar .
  • arçelik 60 yıllık firma bizim firmamız servisi yaygın
    ama fiyatları her yerde ayrı oluyor bunun için araştırıyorum
  • esra.a E kullanıcısına yanıt
    BURSA FİRMALARININ AVANTAJ LI OLDUGU KULAGIMA GELDİ BENİMDE
  • ESRA ARKADAŞIM TAVSİYEN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
    UGURLUDAN UYGUN FİYATA ALDIM ANKARAYA GÖNDERECEKLER
    AYNI MODELLERDE BURAYA KIYASLA 450 TL FARK ÇIKTI ÜSTELİK KARGO DAHİL
    2476 CEI BUZDOLABI
    8103 YCM ÇAMAŞIR
    6388 I BULAŞIK
    P 30 SYI DAVLUMBAZ ALDIM
    FİYATTAN MEMNUNUM KULLANMAYA BAŞLAYINCA ŞİKAYET VEYA MEMNUNİYETİMİ DE SİZİNLE PAYLAŞACAGIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyildizinoglu

Uygun firma yok iyice araştırıp beklemelisiniz ayrıca arçelik te asla onermem. Kendinize bir Avantajix hesabı açın ve gg kliksa n11 sitelerde kendinizi beklemeye alın kliksa iyi fiyata veriyordu fakat artırdı fiyatları 1599tl camasir mak vardı bosch 24480tr şimdi 1830tl yaptı. Dedigim gibi eğer beklersiniz 100tl chip para üstüne 5p tl Avantajix alırsınız hatta 200tl den fazla bile indirebilirsiniz

arkadaşı kaale alıp cevap vermişsinde adamın olayı o değil :D

bursa uğurlu arçelik :P esra :D
  • Reklamları dinlediniz, şimdi akşam ajansı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR EVET BELKİ REKLAM YAPIYORUM GİBİ GÖRÜNÜYOR FAKAT BEN KİMSENİN ÜRÜNÜNÜ KÖTÜLEMEDEN
    TAVSİYELER VERİYORUM EGER İHTİYACI OLAN BİR KİŞİNİN İŞİ GÖRÜLÜRSE MEMNUN OLURUM FİRMANIN TELEFONUNUDA YAZIYORUM GERİSİ SİZİN KARARINIZ
    KAYBEDECEK SADECE 1 DAKİKANIZ OLUR ARÇELİK DÜŞÜNÜYORSANIZ MODELLERDE BELLİYSE BURADABAZI AVANTAJLI ÜRÜNLER BULABİLİRSİNİZ KİMSE KİMSEYE ZORLA BİRŞEYLER YAPTIRMAYA ÇALIŞMIYOR
    0 224 221 41 42
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.