Şimdi Ara

beyaz eşyada fiyat performans arayanlara..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhabalar.eylül ayında nasipse düğünüm var ve uzun zamandır en uygun fiyata en iyi beyaz eşyayı nasıl alırım diye araştırmalar yaptım,beynim süngere döndü :) sizinkide dönmesin diye tercihlerimi paylaşayım,faydam dokunursa ne mutlu bana.
    bu arada beyaz eşya konusunda faydalı bilgilerini bizlerden esirgemeyen candogan62 rumuzlu arkadaşa çok ama çok teşekkür ederim,dikkat ettim soru soran herkese cevap vermiş,ALLAH razı olsun valla,yoksa bu işi halledemezdim.gelelim benim eşyalara

çamaşır makinası profilo ctr1001 **810 tl spotçudan
    bulaşık makinesi profilo bm 6224 **940 tl spotçudan
    buzdolabı samsung rt 58edew **1300 tl (2009 da elektroworldden almıştım fiyat olarak zarar ettim ama güzel dolap:)
    tv samsung 40 c 650 ** 1400 tl mayısta elektrowoldden
    ankastre siyah cam ocak : simfer 3501 **380 tl ümraniyede biyerden aldım nereydi bilmiyorum:)
    süpürge :arnica bora **200 tl civarı henüz almadım :) ama bunu alcam muhtemelen sulu olmasından dolayı
    kapı kilidi : kale yüksek güvenlikli çelik takviyeli barel **50 tl koçtaştan (maymuncukla açılamayan bi kilit)

valla aklıma gelenler bunlar,kesinlikle yönlendirme amacıyla değil,ben çok araştırdım,araştırırken çok yoruldum ve anladımki,benimdee yazmam gerekiyo belki birileri faydalanır :)

çok sık giremiyorum nete sorunuz olursa girdikçe yazmaya çalışırım,kafanıza takılan bişey olursa CANDOĞAN62 ye güvenip mesajlarından bilgi alabilirsiniz.

CANDOĞAN ABİYE tekrar teşekkürler.

ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.

• Hayırlı olsun da,sulu süpürgeyi bir daha düşün derim.Her ne kadar Bora modeli öncekilere göre daha kullanışlı olsa da sulu süpürgeler hiç pratik değil.Önden ve sonrasında yapman gereken işlemler var,bu anlamda hiçbiri torbalının yerini tutamıyor.Tak fişi-çek fişi,olay bu kadar.
  • teşekkürler,haklısın düşündümde,ama ne bileyim bi deniycem,tozu suya hapsetmesi kulağa hoş geliyor :) bakalım,hele bi kullanalımda yazarız burdan inş.
  • sulu süpürgeyi ilk başlarda hevesle kullanırsınız..gün geçtikçe üşenmeye başlarsınız...sonra bir köşeye koyup yeni süpürgeye almaya çalışırsınız...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.