Şimdi Ara

Beyaz eşya tavsiye ve fiyat performans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın bir zamanda nasipse evleneceğim ve beyaz eşya alışverişinde tıkandım kaldım.

Sizin bildiğiniz gibi her kafadan binlerce ses çıkıyor şu marka iyi benim bilmem neyim kullandı vs vs

Birçok markaya baktım ve forumda ki geçmiş konulara da baktım profilo karar verdim ve aşağıda ki modelleri uygun buldum.

Profilo BM4223EG A+ 4 Programlı
    Profilo CMG140DTR A+++ 1400 Devir 9 kg
    Profilo BD3058W3VV A++ Kombi buzdolabı

Toplamda 3 ürüne taksitli olarak 3696 lira fiyat aldım. bütçem ortalama olarak bu civarda.

Bu ürünleri bu fiyata almamı tavsiye eder misiniz, daha uyguna bulabilir miyim
    Bu bütçe ile tavsiye edeceğiniz başka marka veya modeller var mı

Teşekkür ederim.

• Konu güncel
  • Ne yaptınız aldınız mı?

memnun musunuz?
  • Evet aldim ve dogru secim yaptigimi dusunuyorum gerek elektrik harcama olsun gerek performans olsun sadece bulasik makinesiyle ilgilo sorun yasadim kurutma problemi

Baslik actim fakat yanit gelmedi arkadaslardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otv ındırımlı mı aldınız
  • Arçelik mi daha iyi Profilo mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wakara kullanıcısına yanıt
    benim aldığım dönemde ötv indirimi yoktu.
    Çok araştırdım ettim internet sitelerinde taksitler, kuponlar vs. gittim istoçtan aldım.
    internetten bulduğum en uygun fiyatların 400-450 TL altına aldım öyle hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hll.jpg -- 6 Ekim 2017; 10:51:18 >
  • asım2 kullanıcısına yanıt
    Arçelik kötü diyemem kullanmadım.
    Yıllardır profilo kullanılır bizim evde hiçbir sorun yaşamadık her anlamda iyi. zaten bsh grubunun çokta tartışılacağını düşünmüyorum.
    Arçelikle ilgili birkaç kötü yorum aldım ama bu doğrudan üründen demekte haksızlık olur kullanan nasıl kullanıyor bilmiyoruz.

Akakçe de ki yorumlar ve burada ki yorumlardan yola çıktım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.