Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
78
Favori
1.507.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • candoğan bey gerçekten çok teşekkürler hakkınız ödenmez üşenmeden her sorumuza özenle cevap verdiniz yaza düğünümden sonra aldığım ürünlerin tektek kullanımları + ları ve - leri hakkında bilgi vererek bende arkadaşlara yardımcı olabilirm...
  • 4562 kodlu arçelik bulaşık makinesi alanlar tam 10 yıldır tek arıza olmadan taş gibi kullanmaktalar,vede bana göre 10 yıl daha rahat gider,bu bir arçelik hatasıdır,firma hiç bu kadar iyi bulaşık makinesini getirtirmi almanyadan(almanya fabrikalarında üretilmiş orjinal whirpool bulaşık makinesidir).

O zamanın ilk asansörlü,ilk 3 pervaneli,bulaşık makinesidir vede tuzu tam tamına 1 sene kullanmaktadır,programlama olanagıda vardır.3-6-9 saat sonra çalış gibi,vede 10 öncesinin 10 litre su ve 0,92watt elektrik harcayan mucize bulaşık makinesidir.
  • candoğan bey cok teşekkür ederim,
    zaten 2 ay sonra teslim alıcam.ama buzdolabının diğerine göre ayrı kılan özellik nedir.benim aldığım son cıkan ürün.biraz daha acıklarmısınız.?
  • @memolix
    Electrolux'ün en güzel modellerini seçmişsiniz ve oldukça iyi bir fiyat almışsınız.Bildiğim kadarıyla çamaşırın piyasa değeri 1200YTL,buzdolabı 2200YTL civarında;fırına da birşey kalmıyor.Yani fiyat çok iyi.
    Buzdolabı Avustralya malıdır ve özellikle düşük ses seviyesi ve düşük elektrik tüketimi yönünden rakipsizdir.Çamaşır makinesinin de ses seviyesi çok az,ayrıca keyfinize göre program süresiyle oynayabiliyorsunuz.

Cok tesekkur ederim candogan bey degerli yorumlariniz icin.Bu urunleri almadan evvel son kez yorumlarinizi alayim demistim iyiki de yapmisim..Demek ki tercihlerimde yanilmamisim cunku bende sizin gibi dusunmustum sizde onaylayinca iyice icim rahatladi.Fiyat konusunda da Bi arcelik yada turk montajli bosch yada siemens te hemen hemen ayni fiyati cikarmislardi yani pekte uygun gelmemisti onlar o yuzden tercihimi Electrolux'ten yana kullanmayi dusunuyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: sedasem

candoğan bey cok teşekkür ederim,
    zaten 2 ay sonra teslim alıcam.ama buzdolabının diğerine göre ayrı kılan özellik nedir.benim aldığım son cıkan ürün.biraz daha acıklarmısınız.?

Seçtğiniz modelden buz kırma sesi,kompresör ve bloklanma arızası şikayetleri çok geliyor.Aynı fiyata çok daha kaliteli bir buzdolabı alabilirsiniz.Ondna ileride başınız ağrımasın.Benim önerdiğim model Kore'den ithaldir.Performansı daha yüksektir ve daha kalitelidir.

quote:

Orjinalden alıntı: memolix

Cok tesekkur ederim candogan bey degerli yorumlariniz icin.Bu urunleri almadan evvel son kez yorumlarinizi alayim demistim iyiki de yapmisim..Demek ki tercihlerimde yanilmamisim cunku bende sizin gibi dusunmustum sizde onaylayinca iyice icim rahatladi.Fiyat konusunda da Bi arcelik yada turk montajli bosch yada siemens te hemen hemen ayni fiyati cikarmislardi yani pekte uygun gelmemisti onlar o yuzden tercihimi Electrolux'ten yana kullanmayi dusunuyorum.
    Gerçekten yukarıuda dediğim gibi size çok iyi fiyat vermişler.Şimdiden güle güle kullanın.

quote:

Orjinalden alıntı: a.r 156
    candoğan bey gerçekten çok teşekkürler hakkınız ödenmez üşenmeden her sorumuza özenle cevap verdiniz yaza düğünümden sonra aldığım ürünlerin tektek kullanımları + ları ve - leri hakkında bilgi vererek bende arkadaşlara yardımcı olabilirm...
    Ne demek,yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum.Tecrübelerinizi paylaşmanız burada yeni alacak arkadaşlar için çok önemli.Bu açıdan paylaşım yapmanız beni çok mutlu edecektir.Sevgiler.

• siemens bulaşık makinasında E serisi ve M serisi var aradaki fark nedir?2 program yeterlimi, yoksa fazla programlımı olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedasem -- 19 Mart 2008; 8:52:14 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ben de çeyiz hazırlığı yapıyorum beyaz eşya konusunda çok kararsız kaldım.Tercihimi ELECTROLUX'ten yana kullanacağım büyük bir ihtimal'le yorumlarınızı bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Fırın: EKM 60332

B.Makinası: ESF 64011

Çamaşır Makinasında çok kararsızım İlk tercihim; EWF 8070 W
    2- EWF 10470 W
    3-EWF 14781 W
    VEYA
    PROFİLO CM 1000 CTR
    Adanada yaşadığım için 1000 dvr üzerine çıkmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yağmur001

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de çeyiz hazırlığı yapıyorum beyaz eşya konusunda çok kararsız kaldım.Tercihimi ELECTROLUX'ten yana kullanacağım büyük bir ihtimal'le yorumlarınızı bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Fırın: EKM 60332

B.Makinası: ESF 64011

Çamaşır Makinasında çok kararsızım İlk tercihim; EWF 8070 W
    2- EWF 10470 W
    3-EWF 14781 W
    VEYA
    PROFİLO CM 1000 CTR
    Adanada yaşadığım için 1000 dvr üzerine çıkmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ayni firini almak uzereyiz oncelikle bunu belirtmek istiyorum.Firini ve diger urunleri inceledim bayiide.Firin bence tam yerinde bir tercih.Kapaginin ic kisminda diger firinlarda olan vidalar yoktur.Esit isi dagilimi , dogalgaza donusumlu, raflari gayet şık ve kullanisli, cok kaliteli bir urun.Ben fikrim urun cok iyi ve guzel.Camasir makinesinde ise Jetsystem diye kazandan aldigi suyu deterjanla emulsiyona girip yikama boyunca puskurtme yapiyor bu da camasirlarin daha temiz yikanmasina ve derinlemesine nufus etmesi anlamina geliyor.Carbon kazanli oldugunu biliyorum.Buda ses yalitimini minimuma indirdigini biliyorum sessiz bir cihaz yani.Sonra electroluxun muhendislerinin gelistirdigi bir baska ozellikte motorla kazan arasindaki aksani kaldirip(kayis falan birsey yok yani) direk motor kazana bagli bu da motorun daha sessiz ve daha verimli dengeli calismasi anlamina geliyor.

• camasir makinasinda bende 14781 ile 16891 arasinda gidip geliyorum galiba 14781 i secicem cunku A+ ve 1600 devir'e de o kadar gerek olmadigini dusunuyorum ozellik olarakta hemen hemen aynilar....Ve fiyat olarakta 200 trl oynuyor aralarinda...
  • Çok teşekkürler Candoğan bey.
    Bulaşık makinasında bi karışıklığa düştüm, siemens SE24E232 TR tipi 1050 TL görünüyor bana çok yüksek geldi, diğer tipi SE24E232 EU ise 750 YTL. TR veya EU olmanın farkı nedir ki bunca büyük fiyat farkı oluşuyor?
    http://www.hizlial.com/HizliListele.aspx?CatID=273&SList=13769=Siemens;
    http://www.siemensevaletleri.com/Default.aspx?29=10&28=26%3d2320&page=2

Bir de simens fırın HM524201 T modeli 500 lira fiyatla bana makul geldi, onu da siz önermiştiniz değil mi?

• bence EWF 16981W ye göre EWF 14781 daha iyi 1600 devir çok gereksiz buluyorum çamaşırları düşünemiyorum çok yıpratır yazık.PROFİLO nasıl olur acabaa?
  • bulaşık makinasına yorum yapmamışsın memolix nasıl iyimidir ESF 64011?
  • quote:

bence EWF 16981W ye göre EWF 14781 daha iyi 1600 devir çok gereksiz buluyorum çamaşırları düşünemiyorum çok yıpratır yazık.PROFİLO nasıl olur acabaa?

Bende seninle ayni kanidayim.Zaten devir olayi sıkma aninda oluyor yikamada pamuklu elbiseler haric digerleri ortalama 800dv yikandigini biliyorum ki bu da dedigin gibi camasirlari yipratmaz ortalama bi devirdir.Bende galiba EWF 14781 alacagim

Profilo hakkinda ise bu forumda candogan bey en tecrubelimizdir.Ve onun tavsiye ettigi bir markadir acikcasi ve malzemeleri siemens-bosch kalitesinde oldugunu biliyorum.Eger turkiye de montaji yapilan siemens bosch alacaksan niye fazla para veresin ki o zaman Profilo onerilebilir ustelik dayaniklidir.

• quote:

bulaşık makinasına yorum yapmamışsın memolix nasıl iyimidir ESF 64011?

Bu bulasik makinasini kullanmadim acikcasi kisaca bildiklerim bayiden ve kataloglarindan okudugum bilgilerdir paylasmak isterim yinede belki senin icin bir fikir olur.30dk program,daha temiz sonuclar elde etmek icin 3 lu filtre sistemi,paslanmaz celik mikrofiltreleri mevcuttur.Fuzzy Logic sistemi de var yani ne kadar elektrik ve su miktarini kendisi ayarlar otomatik.Tasma emniyeti de var A sinifi ve 5 programli guzel bir bulasik makinesi..Ayrica bulasik makinasinda Siemensten de ovgu ile bahsediliyor burada bilgin olsun.
  • Arkadaşlar az önce çamaşır makinemiz buraya kadar dedi ve servis çağırdık makinenin beyni yanmış.Yeni bir makine almak istiyoruz Electrolux veya Bosch alıcaz.hangi marka ve modellerini önerirsiniz.Şimdiden teşekkürler
  • Merhaba
    Candogan62 tavsiyeniz ve bilgileriniz için çok teşekkür ederim.
    alıcağım çoğu beyaz eşyayı kafamda netleştirdim.
    Sadece ;

-Bulaşık makinesi konusunda ;
    Profilo 5201 EG ve 5201 G modelini buldum nette,
    5201g de 1/2 yarım yük yıkama özelliği var mıdır?
    (Elektroworld deProfilo 6201 Modeli 675 ytl idi.)

Eğer 5201 G bulamazsam 6201 i öneririmisiniz ?

http://www.profilo.com/UrunKarsilastir.asp?intCategoryID=9&intIlkUrunID=915&intSonUrunID=984&image1.x=25&image1.y=16

-Buzdolabı konusunda ;
    Siemensin KD40NV00 NF un iç malzemeleri açık renk olduğundan hoş görünüyordu.
    Siz Samsung RT 45EASW Önermişsiniz.

(Darty nin sitesinde Siemens Ks 40u623ne-999 ytl ve Siemens KD 30NVOONE-979 VAR)

Buzdolabı konusunda öneriniz ne olur ?
    Soğutma alt katlara indikçe azalmayan, antibakteriyal özellikte olan vb artısı içeren
    bi ürün olarak öneriniz ne olur ?

Teşekkürler Saygılarla

• quote:

Orjinalden alıntı: dog2121

Arkadaşlar az önce çamaşır makinemiz buraya kadar dedi ve servis çağırdık makinenin beyni yanmış.Yeni bir makine almak istiyoruz Electrolux veya Bosch alıcaz.hangi marka ve modellerini önerirsiniz.Şimdiden teşekkürler

Oncelikle cok gecmis olsun.

Tekrar bu durumlar ile basinin agrimasini istemiyorsan ve kaliteli birsey ariyorsan , arastirmalarim sonucu + tecrubeleri olan arkadaslardan bayilerden kataloglardan edindigim fikirler sonucu kendiminde almayi dusundugu Electrolux'un EWF 14781 W yada EWF 16981 W modeli.İtalyan mali.Ozelliklerini yukarida biraz bahsetmistim ama kisaca yine bahsedeyim şöyleki;

*-.Jetsystem (Jetsystem' Direkt Püskürtme Sistemi sayesinde mükemmel yıkama ve durulama, enerji, su ve deterjan tasarrufu).Yagmurlama sistemi.
    *-.Invertor Motor (En sessiz, en verimli, en sağlam ve en yenilikçi Inverter motor, maksimum yıkama performansını garanti eder.)
    *-.Time Manager-Zaman Yonetimi (yıkama işleminizin ne kadar süreceğine siz karar verin.)Otomatik sure ayari.
    *-.LCD Ekran (Elektro kontrol)
    *-.A+
    *-.Enerji tuketimi 60 derecede 1.19 (kWh)
    *-.Çok şıkk

• memolix çok teşekkür ederim. Enerji tüketimi gibi fiyatlarıda ucuz mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dog2121

memolix çok teşekkür ederim. Enerji tüketimi gibi fiyatlarıda ucuz mu ?

Piyasa fiyati 1200 ytl civari bence bu ozellik ve kalitede bir camasir makinasi icin fiyati super.14781 modeli 1100 ile 1200 ytl civari farkli bayilerden fiyat almani oneririm.bence 14781 W modelini iyi dusun derim cunku diger modeli yani 1600 devir olani 16981 W hem biraz daha pahali yani 1300-1400 ytl civari hemde gerek yok 1600 devire cunku 1400 devir de hayli iyi bir devirdir.
  • Electrolux EWF 14781 W Time manager camasir makinesinin Weblebi'de Cardfinans'a ozel 12 ay taksitli fiyati 1.121,15 YTL
    Super fiyat
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.