Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
78
Favori
1.507.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Profilo frma680 ile frma952'nin pişirme özellikleri aynı mı. Bana aynı gibi geldi. Frma952'de multi fonksiyonel denilmiş. 680'de yazmıyor. Ama broşüre göre pişirme programları aynı. Multi fonksiyonel ne demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posterity -- 28 Aralık 2014; 15:36:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berk.Armani kullanıcısına yanıt
    LG nin kombosunu kullaniyorum. Kurutma icin camasir coksa kiristiriyor, onun disinda gayet iyi oldugunu soyleyebilirim.
  • Merhaba, Yeni aspiratör alacağım. Çekiş gücü yüksek,kendini kanıtlamış bir model önerebilir misiniz?
  • Arkadaşlar, bizim eski aeg lavamat, sıkmaya geçtiğinde çıkan ses aynı uçak motorunun sesi gibi.Hani kuleden izin alabilse havalanacak yani. O derece.Nesi vardır acaba? birde deterjan çekmecesi tam kapanmıyor uzun süredir niyeyse.söktüm bakındım ama bir engel bulamadım.AEG LAVAMAN 3080
  • herkese iyi günler
    yeni bir ev alacağız ve eşyalarımızı yenilemek istiyoruz.
    biraz araştırma yaptık.
    seçtiklerimiz konusunda yardımcı olursanız seviniriz.
    buzdolabı : beko 9483 veya 9486 ( hacim 630 lt. ve kombi olması tercih nedenimizdi )
    çamaşır makinesi : LG F14U1JBSK6 ( sadece yeni ürün olması tercih nedenimiz )
    termikel ankastre ( şuana kadar beğendiğimiz en güzel modeller bundaydı )
    şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar merhaba;

Bende konuyu uzun uzun araştırdım markaya güvenip Siemens aldım. Tamam, servis kalitesi güzel, firma büyük ve kurumsal müşteri memnuniyetine önem veriyor ancak;
    Ürünler çamaşır makinası olsun bulaşık makinası olsun performans olarak iyi değil. Çamaşır makinasında mesela yıl 2014 sessiz olmasını beklersiniz değil mi? Bizim 15 senelik makinayla aynı sesi çıkarıyor hayal kırıklığı. Ayrıca bulaşık makinası kısa programı var diye aldık. Kısa programı sadece olsun diye konmuş adeta hiç yıkamıyor. Az doldurduk makinayı sırf denemek için gene aynı gene aynı. Velhasıl teknoloji anlamında aldığım modellerler mi alakalı yoksa Siemens beyaz eşyaların genel durumumu bilmiyorum ama teknolojik anlamada yeterli değil.
  • slm
    yeni bir aev aldım 3-4 ay sonra teslim edilecek klima için araştırmalara başlamıştım bu gün müteahhit aradı örnek daire için mutfak ankastre ürünler için buzdolabı hariç yani fırın-mikrodalga-ocak-davlumbaz ve bulaşık makinesi için Siemens-bosch-profilo üçü aynı zaten birde Arçelik olarak düşünüyorum dedi bosch da servis sorun oluyormuş bütün evlere takılacak beyaz eşyalı alanlar için bu arada beyaz eşya farkı 5000tl ben 25 yıldır herşeyim Arçelik olarak kulanıyorum bir tek buzdolabı Vestel onuda manisadan dış yüzeyi hasarlı diye çok ucuza almışdım (o kadar baktım hasar göremedim toplu iğne başı kadar bir çöküntü var sadece) biraz şans işi kabul ediyorum sorun çıkması bu markalardan hangisi en sorunsuz ve kullanıcısını üzmez Arçelikler eski Arçelik değil leydi 170 di galiba 22 yıl kullandım iki defa servis geldi ufak surunlar için beş dk halledip gittiler yerine aldığımın ekran üstündeki mika çatladı üç yerinden boşuna can sıkıntısı gibi olaylar oluyor konumuza dönecek olursak bir haftaya kadar alınacak hangi markayı tavsiye edersiniz otoritelerimizden tavsiye rica ediyorum saygılarımla ...

• Yeni ev için komple beyaz eşya ve ankastre seti tavsiyesi bekliyorum.
  • Merhaba,

Forumun Beyaz Eşya kısmının çoğunu okuyup aşağıdaki gibi bir liste çıkardım kendime. Seçimlerim nasıl sizce? Önerileriniz varsa bekliyorum. Fiyatlara göre daha iyi alternatifler var ise tavsiyelerinize açığım.

Buzdolabı [1999 TL] -- Samsung RL4352BASL

Çamaşır Makinesi [2440 TL] -- Bosch WAY24761TR

Bulaşık Makinesi [1339 TL] -- Profilo BM6481MG

• DAHA ÖNCE BU BAŞLIKTAKİ YORUMLARDAN YARARLANARAK ARÇELİK BUZDOLABI 2486 CEI MODELİNİ TERCİH ETMİŞTİM AİLEM İÇİN. ŞİMDİ EVLENDİĞİM İÇİN KENDİME DE ALMAK İSTİYORUM. DÜŞÜNDÜĞÜM MODELLER;

2476 CEI - 2487 CEIY - 2486 CEI

BU ÜÇÜNDEN BİRİNİ TERCİH EDECEĞİM. FİYATLARI DA SIRASIYLA 2599 - 2800 - 2699 TL

BUNUN DAHA ALTINA UYGUN BİR FİYAT GÖRMENİZ HALİNDE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

AYRICA ÇAMAŞIR VE BULAŞIK MAKİNESİ KONUSUNDA HENÜZ BİR ARAŞTIRMA YAPMADIM. FİYAT - KALİTE - PERFORMANS AÇISINDAN EN UYGUN ÜRÜN HAKKINDA YORUM VE FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM.
  • mustafa_kaya M kullanıcısına yanıt
    Seçimleriniz gayet iyi ve güzel hayırlı olsun güle güle kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar 

3000 tl ye kadar Buzdolabı inox 
    2500 tl ye kadar çamaşır makinası beyaz renk 
    2000 tl ye kadar bulaşık makinası inox veya ankastre öneriniz varsa onuda bekliyorum 
    3000 tl ye kadar ankastre set (fırın+ocak+davlumbaz+ ankastre mikrodalga fırın) 

TV'ler için de 

42 inç olana 2000 tl led tv 
    55 inç olan ise 4000 tl ultrahd tv 
    önerilerinizi bekliyorum dostlar.

• İhtiyaçlar ve hepsinden önemlisi bütçem dahilinde Bosch WAB20262TR çamaşır makinesi, Bosch SMS30E02TR bulaşık makinesine karar kıldım. Bu modellerle ilgili olumsuz bir tecrübesi olan varsa paylaşmasını rica edeceğim. Ayrıca en fazla 1700-1800 TL civarlarında no frost ve beyaz renkli buzdolabı önerilerine ihtiyacım var, araştırdığım kadarıyla Samsung ya da LG arasında kalıyorum ancak farklı önerilere de açığım, 430 lt minimum.

• arkadaslar bosh siemens eyvallah beyaz esyadayım öncelikle bosh iyidir okey tmm..ama fabrikasında bu günlerde sıkıntılar büyük...kötlememi değil bir fikir sadece..küçük ev aletlerinde bosha girmeyin elektrik süpürgesi falan sakın gidin para varsa dyson alın ömürlüktür..satıcısıda bunu söyler..ki öyledirde ..he para yoktur philips falan alırsın onu bilemem..neyse..beyaz esya gelince
    ARİSTON LİTRESİ GENELE BAKTIĞINDA FİYAT PERFORMANSTA ÜSTÜNE TANIMIYORUM BUNU NERDE OLSA SÖYLEMEKTEN KAÇINMAM
    EVİMDEDE KULLANIYORUM HELEKİ AKTİFE OKSİJENLİYSE 1 DK DURMAYIN DERİM BEYAZ ESYACIYIM BU ARADA..BURAYA HER KAFADAN YAZMISLAR BUZDOLAPLARI BOSH SİMESN EVET AYNIDIR ÇERKEZ KÖY FABRİKASINDA ÜRETİLİR BOSHU ANLATAN BÜTÜN SATICILARI BİLİRİM SUNU SÖYLERLER ..

Bİ SATIS ÖRNEĞİ
    -HANFENDİ HOSGELDİNİZ
    -H.BULDUK YAVRUM BOSH BAKIYORUZ
    -TABİ YARDIMCI OLALIM NE BAKMISTINIZ
    -YAVRUM BUZDOLABI BAKIYORUZDA SU NASIL ACABA NEDİR NE DEĞİLDİR BİZE BİRAZ BAHSEDERSEN
    -TABİ BU BUZ DOLABI ÖNCELİKLE YERLİ ÜRETİMDİR TÜM DOLAPLAR ÇERKEZ KÖYDE ÜRETİLİR HANFENDİ 3YIL KENDİ GARANTİSİ VARDIR
    İYİ DOLAPTIR TAVSİYE EDERİM..
    -TMM DOLAB BU OLSUN
    -ÇAMASIR MAKİNESİ SU OLSUN İSTİYORUM BU NASIL
    -ABLA BU YERLİ ÜRÜNÜDÜR BUDA ÇERKEZKÖYDE ÜRETİLMİSTİR PARÇALARI VİDASINA KADAR A DAN Z YE ALMANYADAN İTHAL DİR .DER..VEe BU YALANDIR arkadaslar..PARÇALARI ÇİNDEN GELİR BOSHUN YERLİ ÜRETİMLERİ..

VEE..bulasık makinelerinin içi polinokstur plastiktir her bulasıkta les gibi kokar içini temizlemesseniz diğer markalarda en azından çeliktir..
    bosh ürünü anlatan her adama sorun derki ablacım abicim senin kullandığın deterjandan kaynaklı der halbuki alakası yok içi polinoks olduğu içindir ..bulasık makinasında bosh a girmeyin 1 tercih ariston 2 tercih samsung 3 lg 4 elektrolüx diye gider

çamasır makinesinde asıl kral aslında tabiki miele ama ona para vercek adam bizde olmadığından bosh samsung lg ariston 4 büyüklerdir..
    yıkama kurutma isterseniz AQUALTİS 10-7 ARİSTON SERİSİ İDEAL Bİ SERİDİR HE YIKAMA KURUTMA SAÇMALIKLARINA SÖYLENTİLERİNE GELİNCE MİLLET YOK BOZULUYO BİLMEMNE ÖYLE BİSEY YOK BOZULUNCA HELEKİ ARİSTON SERVİSİ KENDİMDEN BİLİYORUM GAYET İYİ DE YARDIMCI OLUYORLAR..
    EE SONRA BOSHUN BUZ DOLAPLARINDAKİ KRİTİK NOKTA VURUSLARINI BİLİYORUM GEÇEN Bİ AMCA GELDİ BNA DEDİKİ YA DEDİ MEYVE SEBZE SARARTIYOR DEDİ SÖYLEYİN MÜSTERİLERE DEDİ 2 GÜNDE SARARTIYO BENDE BOSH VAR DEDİ AYNEN ÖYLE BOSH TEKNOLOJİ OLARAK HYROFRESH DEDİĞİ AVRUPANIN KABUL ETTİĞİ Bİ SİSTEM KULLANIYOR..GÜZEL BİR SİSTEM FAKAT POSETLE MARUL VS. HERHANGİ BİSEY KOYARSANIZ SARARMA OLUYOR NEDENİNİ BULAMADIM O YÜZDEN TÜRKİYE SARTLARINDA ÇOK SIKINTI DİYE DÜSÜNÜYORUM ÖZELLİKLE YENİ ÜRÜNLERİ..KARARINIZI ONA GÖRE VERİN BOSH ALMANDIR DİYE ZIPLAMAYIN AYAR OLUYOM BÖYLE SALAK MÜSTERİLERE ZATEN SONRA EBESİNİNKİNİ TERSTEN GÖRÜYOLAR ÜZÜLÜYORUM YAPMAYIN...

bakın buz dolabı yazıyim ben size su model bi çok modele fiyat performansa tas çıkarır
    ENXTLH 19222 FİYAT 1598
    AQUALTİS SERİSİNDENDE 1699 A yıkama kurutma yada sade yıkama yaparsanız kazanların içi resisdansına kadar titanyumdur
    ve dhasına gelince calgon kullanma gerektirmez A+++ DIR YIKAMA KURUTMA SADECE A+ dır zaten hepsi bu sekildedir çokta güzel ürünlerdir yani
    he beyenmediysen ne var samsung rt serisinden olabilir siemens de iyi buzdolaplarının bazıları yani bu sekilde olabilir..bosh bosh diye tutturmayın ama allah rızası için.. adı üstünde bosh yaa..:D

• he lg için sunu da söyleyeyim simdi direkt dirive serisi varya çamasır çok sessizmis falan fsıtık kardesim bak vestelde girdi o teknolojiye sonra tutunamadı çıktı kazan kayıs birbirinden bağımsız çalısıyo kazanda sıkıntı olunca değistiriyor tmm garantisi var kayısta çıkınca ne oluyo dersiniz hoppaaa en az 400 lira tamir ücreti bayıl bakalım..o yüzden lg sadece çamasır için söylüyorum gereksiz yeni modelleri dokunmatik zaten çocuk oyuncağı gibide tusların açılıp kapanma sesi desen bi farklı yani pek bulasmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin akkurt -- 30 Nisan 2015; 9:24:56 >
  • tusuva T kullanıcısına yanıt
    aldığınız modelleri ayrıntılı yazar mısınız
    tercih dışı bırakalım
  • bu konu niye yavaş ilerliyor bir zamanlar böyle değildi hayırdır inşallah, beyaz eşya ihtiyacı mı azaldı?..
  • Arkadaşlar, 10 yıllık aeg çamaşır makinası rulman değişimi ve tambur değişimi yaklaşık kaç lira tutar acaba?
  • Arkadaslar merhaba
    Konuya yazılanlari cok detayli okuyamadim.bende camasir makinasi ve bulasik makinasi almayi düşünüyorum inceleyip karar asamasina geldigim urunler

*Samsung WF1804WPU 8 Kg. Çamaşır Makinası
    *Samsung DW60H6050FS A+ 7 Programlı Bulaşık Makinesi

Bu urunleri kullanan yada bu ürünler hakkinda detayli bilgisi olan arkadaşlardan yardim bekliyorum. Mesela arastirmama ramen belirttigim camasir makinesinin hacmi kac lt bulamadim.
    Ayrica bunlara alternatif tavsiyelerde bekliyorum.
    Ilgilenen arkadaslara Simdiden teşekkürler.

• Selamlar herkese,

Yeni taşındığım eve buzdolabı,(işimi görecek orta halli bişey) tezgah üstü basit bi ocak, baza-yatak alacağım, Ankara'da itfaiye meydanı güvenilir midir?
  • 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.