Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.524
Cevap
78
Favori
1.507.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xargs

Sharp buzdolaplari 2500-2800 TL civarinda. Zaten birkac modeli var, incelemenizi tavsiye ederim. Bende bir onceki seriden var, cok kalitelidir. Fakat 80cm enlidir.
    Camasir makinesinde 1286LEW oneririm, sizin tercih ettiklerinizden farki kapasite ve devir. Fazladan para vermenize degmez. Ben de yeni aldim, AEG ve Electrolux urunleri ayni teknoloji. Serinin en pahali urunlerini tercih etmek gereksiz diye dusunuyorum.
    Bu urunlerin forumda kotulendigine hic rastlamadim. Hatta ittifakla oneriliyorlar.

peki direk önerebileceğiniz bir buz dolabı modeli ve bulaşık makinesi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Secimleriniz güzel,
    Alternatif buzdolabı hitachi ve sharp
    http://ucuzarakip.com/hitachi-r-z660eru9-pwh-(beyaz)-buzdolabi/11778/0
    http://www.gold.com.tr/sharp-sj-gc680vsl-buzdolabi_u

xargs; elektrolux 1286LEW önermiş çamaşır makinesi olarak hem fiyatıda daha uygun toplamda 6500 -7000 gibi bir bütçe ayırdım, tabi bu fiyatı ne kadar aşağı çekersem o kadar iyi daha uygun fiyatlı direk önerebileceğiniz model varsa onlara yöneleyim bu arada sivasda oturuyorum burada acaba elektrolüx, sharp veya hitachi ile servis sıkıntısı yaşar mıyım ?

• Aeg,electrolux servisi biraz daha yaygındır, her ilde servisi vardır,
    Il merkezindeyseniz sharp ve hitachi de de sıkıntı yaşayacağınizı sanmam ama netten , genel merkezlerinden bir araştırın.
    Grundig zaten arçelik-beko dur.
    http://ucuzarakip.com/hitachi-r-z660eru9-pwh-(beyaz)-buzdolabi/11778/0
    http://www.gold.com.tr/sharp-sj-gc680vsl-buzdolabi_u
    http://www.bimeks.com.tr/urun/133824/grundig-grnd-5680-beyaz-buzdolabi.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vestel mükemmel hizmet veriyor bugün TV me garantisi bitmiş buzdolabima ve yeni bulasik makineme cagirdim hemen geldiler merkez servisten TV min yazilimi güncellendi hasarli kumandayi arkadaş müşteri memnuniyeti Adina yeniledi bulasik makineme kasa degisimi ve kart degisimi yapacaklar buzdolabina ise fotograf cektiler onaya yolladilar sağolsun çok iyi elemanlar ilgililer teşekkürler Vestel. ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 7 Nisan 2014; 20:11:03 >
  • Vestel PUZZLE NF655 X buzdolabı kullanan veya hakkında bilgisi olanlardan fikir almak istiyorum.
    2999 ilâ 3300 arası fiyat değişiyor.
    Benzeri Arçelikte de var ama fiyat 4binlere çıkıyor.
    Foruma biraz göz gezdirdim, bunlardan ziyade Sharp, Liebbher vsden bahsedilmiş.

Gardrop tipi, alt bölmeleri soğutucu/dondurucu seçilebilen bu tip dolaplar için fikirlerinizi alabilir miyim, teşekkürler.

• Proxy1 kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_63815624/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

http://forum.donanimhaber.com/m_63815624/tm.htm

Başlığı aratmıştım, gelmemişti.
    Teşekkürler.
  • Bosch, Siemens ve Profiloda muadilleri doğru mu? Çamaşır makinesinde kararsızım WAS24763Tr mi yoksa WAS24461TR mi?

Bosch Buzdolabı KGE58AW40N
    Bosch Çamaşır WAS24763TR, WAS24461TR Hangisi?
    Bosch Bulaşık SMS58N02TR
    Bosch Fırın HGV79W320T

Profilo Buzdolabı BD3058W3VV
    Profilo Çamaşır CM1221ETR
    Profilo Bulaşık BM6480MG
    Profilo Fırın FRS4111WML

Siemens Buzdolabı KG58EAW40N
    Siemens Çamaşır WM12S763TR, WM12S461TR Hangisi?
    Siemens Bulaşık SN26M283TR
    Siemens Fırın HR79W233T
  • Arkadaşlar bende yeni eve geçeceğim. beyaz eşya almam lazım.
    Buz dolabı, bulaşık makinası, fırın, çamaşır makinası olarak hangi marka modelleri tavsiye edersiniz?
    Not: buz dolabı kombi ve geniş hacimli olarak düşünülüyor.

Bühçe: maximum 4.000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RENAT27 -- 4 Mayıs 2014; 16:15:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RENAT27

Arkadaşlar bende yeni eve geçeceğim. beyaz eşya almam lazım.
    Buz dolabı, bulaşık makinası, fırın, çamaşır makinası olarak hangi marka modelleri tavsiye edersiniz?
    Not: buz dolabı kombi olarak düşünülüyor.

Bühçe: maximum 5.000 TL

Bosch Buzdolabı KGE58AW40N
    Bosch Çamaşır WAS24763TR, WAS24461TR Hangisi?
    Bosch Bulaşık SMS58N02TR
    Bosch Fırın HGV79W320T

Profilo Buzdolabı BD3058W3VV
    Profilo Çamaşır CM1221ETR
    Profilo Bulaşık BM6480MG
    Profilo Fırın FRS4111WML

Siemens Buzdolabı KG58EAW40N
    Siemens Çamaşır WM12S763TR, WM12S461TR Hangisi?
    Siemens Bulaşık SN26M283TR
    Siemens Fırın HR79W233T

• Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
    Önerdiğiniz beyaz eşyalar tam fiyat performans ürünleri. . eşime yazdığınız marka model beyaz eşyaları gösterdim. kendisi gri renkte olan modellerden tercih etmek istiyor. bende tam aksine beyaz olsun istiyorum. sonuçta beyaz rengin hiç modası geçmez. ancak bizim sözümüz bir yere kadar dinleniyor.
    bize gri renkte olan ürünlerden tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Birde. AEG, ELEKTROLÜX, LG, SAMSUNG ve diğer markalardan hangi model ürünleri tavsiye edersiniz?

İllaki alacağımız ürünlerin tek marka çatısı altında olmasına gerek olmadığını düşünüyorum. sonuçta belli ürünlerde kendisini kanıtlamış markalar var. Örnek: buz dolabında LG , Sharp gibi.
  • quote:

Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
    Önerdiğiniz beyaz eşyalar tam fiyat performans ürünleri. . eşime yazdığınız marka model beyaz eşyaları gösterdim. kendisi gri renkte olan modellerden tercih etmek istiyor. bende tam aksine beyaz olsun istiyorum. sonuçta beyaz rengin hiç modası geçmez. ancak bizim sözümüz bir yere kadar dinleniyor.

Birde. AEG, ELEKTROLÜX, LG, SAMSUNG ve diğer markalardan hangi model ürünleri tavsiye edersiniz?

İllaki alacağımız ürünlerin tek marka çatısı altında olmasına gerek olmadığını düşünüyorum. sonuçta belli ürünlerde kendisini kanıtlamış markalar var. Örnek: buz dolabında LG , Sharp gibi.

Buzdolabında Sharp daha iyi bir tercih olur. Ama fiyatı yüksektir. Ben de sizin gibi yaza ev kuracağım. Ben de araştırarak yukarıdaki ürünlerde karar kıldım. Alman Grubundan seçeceğim. Biri siemens biri bosch birisi profilo olabilir. Bir de ben hepsini beyaz istiyorum. Buzdolabında LowFrost teknolojisini araştır derim. TV daha araştırmadım senin araştırıp iyi dediğin varsa paylaş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mceren026

quote:

Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Buzdolabında Sharp daha iyi bir tercih olur. Ama fiyatı yüksektir. Ben de sizin gibi yaza ev kuracağım. Ben de araştırarak yukarıdaki ürünlerde karar kıldım. Alman Grubundan seçeceğim. Biri siemens biri bosch birisi profilo olabilir. Bir de ben hepsini beyaz istiyorum. Buzdolabında LowFrost teknolojisini araştır derim. TV daha araştırmadım senin araştırıp iyi dediğin varsa paylaş :)

Yazdığınız modellerden profilo fiyat performans bakımından daha mantıklı bir seçim .
    Televizyonu daha araştıramadım. o yüzden marka model tavsiyesinde maalesef bilgi veremiyecem.

• Buzdolabı >>>KG 57 NPW 24 N
    Çamaşır Makinesi>>> WM 10 K 200TR
    Bulaşık Makinesi >>> SN 24 D 280 TR

Bu 3 makıne ıcın 4300 fıyat aldık
    fıyat performans nasıl?daha uyguna bulabılcegımız bu ve turevı modeller var mı?

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Siyahlar nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.