Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
79
Favori
1.507.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesutaksu18

Arkadaşlar merhaba

uzun süre önce aldığımız(17 sene oldu ) arçelik ilk çıkan nofrost buzdalabını değiştirmek istiyorum ama formda ve net üstünde konuları okudukça kafam iyice karıştı anlayan arkadaşlardan acil yardım istiyorum.

bosh buzdolaplarından

kdv58vw30n
    kdv58al30n
    kge58aw30n -1550 tl 9 ay taksit
    kdn56aw35n(no frost)

KD58VVW30N var birde bimekste 9 ay taksit 1300tl

Yani limitim maksimum 1600tl sizce hangi modeli almalıyım

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Mesut bey SEZEN AKSU'yla bir alakanız var mı ?
  • soyisim benzerliği
  • 8 kilo kaliteli bi çamaşir makinesi tavsiye edermisiniz ütülemesi olsun 1000 devir olsun sesi az çiksin teşekkürler........
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilka

8 kilo kaliteli bi çamaşir makinesi tavsiye edermisiniz ütülemesi olsun 1000 devir olsun sesi az çiksin teşekkürler........

Aeg,electrolux 1286

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

8 kilo kaliteli bi çamaşir makinesi tavsiye edermisiniz ütülemesi olsun 1000 devir olsun sesi az çiksin teşekkürler........

Aeg,electrolux 1286

çok pahalı 1.200 1.000 tl arası olsun
  • Bosch un 9 kg lik makineleri nasıldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 7 Şubat 2014; 21:14:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1000 liralık makine sessiz olmaz.

• merhabalar tv almayı düşünüyorum.1000 tl bütçe var samsung 82 ekran alabiliyorum aslında ama ekran biraz daha büyük olsun istiyorum Vestel fınlux diye bişey buldun sizce nasılhttp://www.gold.com.tr/finlux-vestel-40fx7440f-400hz-hd-uydu-smart-led-tv_u

yan ürünlere pek güvenmeyin diyolar ya çok kararsızım.
  • Merhaba;
    Aşağıda Bosch 9 Kg çamaşır makineleri yer almakta. Bunlar arasında en fazla tutulan WAS24765'dir. WAS247B3TR siyah renklidir. 3 model de almanya üretimlidir. Fırçasız motorludurlar. Motor garantileri 10 Yıldır. Süper sessiz çalışırlar. Enerji tasaruf oranı yüksektir. Fevkalade öneririm. Ürünleri incelemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsin.
    Bosch WAS24322TR 1.719,43
    Bosch WAS24765TR 1.884,26
    Bosch WAS247B3TR 1.983,08
    Bu arada bu makinelerden birini kullananlara kesinlikle
    Bosch WTY86810TR 2,382.28 kurutma makinesiyle kombine etmelerini öneriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guzelevim.com.tr

Merhaba;
    Aşağıda Bosch 9 Kg çamaşır makineleri yer almakta. Bunlar arasında en fazla tutulan WAS24765'dir. WAS247B3TR siyah renklidir. 3 model de almanya üretimlidir. Fırçasız motorludurlar. Motor garantileri 10 Yıldır. Süper sessiz çalışırlar. Enerji tasaruf oranı yüksektir. Fevkalade öneririm. Ürünleri incelemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsin.
    Bosch WAS24322TR 1.719,43
    Bosch WAS24765TR 1.884,26
    Bosch WAS247B3TR 1.983,08
    Bu arada bu makinelerden birini kullananlara kesinlikle
    Bosch WTY86810TR 2,382.28 kurutma makinesiyle kombine etmelerini öneriyorum.

Mesela sizden camasir makinesini aldik

#..Makine arizali yada vuruk çikti ne yapmaliyiz ?
    #..Bosch bu internetten alinmiş ücretli kurulur yada garanti suresi 2 yil dermi bide ek garanti olayini servismi yapiyor?

#..5 kata kadar kargo çikartirmi?

• guzelevim.com.tr G kullanıcısına yanıt
    Yok ben way serisi way28762tr den yanayım . (Yorgan programı falan ve way serisi daha güzel de o yüzden )
    Neyse asıl gelelim soruya
    1. Nakliye 1. kata çıkarırmı ?
    2. Nakliyeyi getiren adam mı kuruyor ve anlatıyor cihazı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 8 Şubat 2014; 19:25:51 >
  • halilka kullanıcısına yanıt
    2000 TL gibi bir bütçen varsa sana önerim Bosch WAY20561TR Çamaşır önerebileceğim bir makine. Bu ayın başında çıktı bu ürün. Aşağıdaki linkten kontrol edebilirsin.
    Bosch WAY20561TR 2.052,49
  • Hocam bizim soruya da cevap verirmisin;)

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    İstanbul içi mümkünse ertesi işgünü teslimat yapıyoruz. Fabrika teslimatı yapılıyor. Kat problemi yok. Merdivenlerden ve kapılardan cihaz geçtikten sonra evinize ürün çıkartılır.
    Ürün evinize geldiğinde ambalajı açtırıyorsunuz. Eğer hasar, vuruk çizik gibi nakliye kaynaklı hasarlar mevcutsa ürünü teslim almadan geri gönderiyorsunuz. Ertesi gün yenisini göndeririz.
    Garanti 3 yıldır. ücretsiz kurulum mevcuttur. +4 yıl garanti bu ay başından itibaren 149TL'dir ve servise ödenir.
    İstanbul dışı kargo ile gönderilir. Ancak zaman problemin yoksa fabrikadan 5-15 gün arası sürüyor, teslimat yaptırabiliriz. O zaman eve çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guzelevim.com.tr

İstanbul içi mümkünse ertesi işgünü teslimat yapıyoruz. Fabrika teslimatı yapılıyor. Kat problemi yok. Merdivenlerden ve kapılardan cihaz geçtikten sonra evinize ürün çıkartılır.
    Ürün evinize geldiğinde ambalajı açtırıyorsunuz. Eğer hasar, vuruk çizik gibi nakliye kaynaklı hasarlar mevcutsa ürünü teslim almadan geri gönderiyorsunuz. Ertesi gün yenisini göndeririz.
    Garanti 3 yıldır. ücretsiz kurulum mevcuttur. +4 yıl garanti bu ay başından itibaren 149TL'dir ve servise ödenir.
    İstanbul dışı kargo ile gönderilir. Ancak zaman problemin yoksa fabrikadan 5-15 gün arası sürüyor, teslimat yaptırabiliriz. O zaman eve çıkar.

İstanbul avrupa yakasindayim zaten ceva lojistikmi getiriyor o kargo konusunda çok basarili tertemiz paket yolluyorlar fabrikadan direk Çamasir mak TV almistim oradan biliyorum

• Bosch WAY28762TR 2.419,13 TL . Bütçen müsaitse harika seçim. Ürün yeni henüz stoklara gelmedi. Kısa zamanda teslim ederiz. Az önceki yorumda teslim detayları zaten yazıyor.
  • Aynen, ceva ile teslim ederiz.
  • guzelevim.com.tr G kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

• rica ederim.
  • mesutaksu18 M kullanıcısına yanıt
    Bence KGE58AW30N bu tablodaki benim banko tercihim.
  • 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.