Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
78
Favori
1.507.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    samsung süpürge başlığı,
    hakem heyeti kararı ile değişim olacaktı.
    eskikusurlu başlığı götürdüm,
    başlığınız hazır fakat makinenin altındaki numaraları da bir kağıda yazıp getirin, yeni başlığınızı verelim dediler.
    yazıp götürdüm, bu sefer demesinler mi tamam bunları istanbula göndereceğiz, yeni başlık istanbuldan gelecek...
    eski başlığı aldım ellerinden,
    hala haber bekliyorum.
    .
    samsung servis çok yavaş çok.
  • Samsung servis konusu açılmışken,
    Samsung WF906U4SAGD Çamaşır Makinesi
    9 Kg Yıkama Kapasitesi
    1400 Devir, A+++ Enerji Sınıfı
    Eco Bubble
    Digital Inverter Motor ( 10 Yıl Motor Garantisi )
    Sensörlü Akıllı Yıkama
    Elmas Kazan
    Seramik Rezistans
    Voltaj Koruma
    Otomatik Deterjan Tarama
    Otomatik Yük Dağıtım Sistemi
    LED Ekran, Geniş Kapak
    Gecikmeli Bitirme
    15 Dk. Hızlı Yıkama
    Jog-Dial Program Seçimi
    Çocuk Kilidi
    Tezgah Altı Kurulumuna Uygun
    Inox Renk
    Boyutlar (GxDxY) : 600 x 600 x 850 mm

Bunun tambur hacmi ve gürültü düzeyi nedir bilen var mı?
    Inox Renk, 15 Dk. Hızlı Yıkama ve Fiyatı cazip geldi. 1600 TL

Olmassa olmaz koşul: İnox, Gümüş renk, hızlı yıkama, yorgan yıkama (geniş tambur), sessiz çalışma ve sessiz sıkma.

Yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peacesea1 -- 11 Temmuz 2013; 14:02:44 >
  • ARKADAŞLAR; YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ...

ÜÇLÜ PAKET İÇİN NE DERSİNİZ:

AEG:
    ÇAMAŞIR : L88489
    BULAŞIK : L77023 YADA L99009
    BUZDOLABI :?

BOSCH
    ÇAMAŞIR : ?
    BULAŞIK : SMS58N08 YADA SMS58N02
    BUZDOLABI :KGE58AL30N YADA KGE58AL40N

PROFİLO: ALDIĞIM FİYATLAR.
    ÇAMAŞIR : CM1201DTR (1250 TL) YADA CM1001ETR (900 TL)
    BULAŞIK : BM6480 (1100 TL)
    BUZDOLABI :3058L3AV (1400 TL)

SAYGILARIMIZLA
  • Arkadaşlar merhaba. XXL hacimli buzdolabı alacağız akrabama. Normalde tek tek forum sayfalarını gezip tecrübeli kişilerin tavsiyelerini öğrenmeye çalışırım. Fakat şu an araştırmaya ve okumaya pek zamanım yok. Rica etsem forumda tavsiye edilen xxl buzdolabı modellerini paylaşır mısınız? Bütçe önemli değil. Çift kapılı olacak. Mümkünse inox veya çelik.
    Hususen candogan62, lordford50 ve diğer tecrübeleri arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Hayırlı günler.
  • Arkadaşlar bende eylülde evleneceğim ve buzdolabı konusunda önerilerinizi bekliyorum
    bu forumda okuduğum ve yaptığım araştırma sonucu Low Frostun hem daha ekonomik hem daha sağlıklı olacağını ve elektrik sarfiyatı bakımından avantajlı olacağını düşünüyorum
    Sizden ricam
    Low frost
    Dondurucusu üstte olacak
    450-500 Lt
    Fiyat olarak beni fazla yormasın max.1700 TL Bu özellikleri sahip önerileriniz varmı?
    Aslında Low frost almaya karar vermeden önce çamaşır ve bulaşık makinem samsung olduğu için almayı düşündüğüm buzdolabı Samsung RT59QMSW

fakat şuan kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum

• Arkadaşlar buzdolabını almış bulunmaktayım.
    Samsung RT60KZRSW Nişanlımla en çok beğendiğim model buydu yine döndük dolaştık ilk beğendiğimizi aldık.
    Bu modelle ilgilenen arkadaşlar varsa fiyat konusunda bilgi vereyim:
    Yenibosna Airport Samsung Yetkili Bayii
    Kampanyalı Fiyat: 1519 TL Bonus karta 12 taksit + 5 ay erteleme ile aldım.

• ahmetmuhsin A kullanıcısına yanıt
    buzdolabında samsung kaliteli ürünler çıkaramıyor. kaliteli ürünleri 3-4 bin tl zaten
    çok fiyat farkı yoksa diğerlerini tercih etmek lazım.
  • Arkadaşlar Merhaba;

Ben Buzdolabı,çamaşır ve bulaşık makinası alacağım bütçem:4000 TL .Renk farketmez sadece çamaşır makinesini en az 7 kg ve tüm grubu enerji tasaarruflu almayı düşünüyorum.Tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
  • merhaba,
    Düğüne bir ay kaldı ama her gün fikir değiştiriyorum buzdolabı ve bulaşık makinesi konusunda. Biraz marka takıntım vardı başta (hala aşamadım :) Bosch un nofrost buzdolaplarından almayı planlamıştım. Candoğan yorumlarında tavsiye etmediğini belirtmiş; vazgeçtim.
    Bimeks ve Teknosa'dan fiyatları takip edip LG'nin GR-B632GLQW 466 Lt A+ No-Frost Buzdolabı nı gördüm. Alsam memnun kalır mıyız?
    1400- 2000 aralığında alabileceğim eni 74 cm nin altında en iyi buzdolabı hangisidir?
    Bosch SMS58N08 Bulaşık Makinesi 1548 tl mediamarktta fiyatı. f/p olarak uygun bir ürün müdür? 1500 ün altında alınabilecek en kaliteli üç bulaşık makinesi hangileridir?
    Ankastre fırın seti için 1600 ün altında ne önerebilirsiniz?
    Çok yoruldum :) tavsiyelerinizi bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEROCANN

merhaba,
    Düğüne bir ay kaldı ama her gün fikir değiştiriyorum buzdolabı ve bulaşık makinesi konusunda. Biraz marka takıntım vardı başta (hala aşamadım :) Bosch un nofrost buzdolaplarından almayı planlamıştım. Candoğan yorumlarında tavsiye etmediğini belirtmiş; vazgeçtim.
    Bimeks ve Teknosa'dan fiyatları takip edip LG'nin GR-B632GLQW 466 Lt A+ No-Frost Buzdolabı nı gördüm. Alsam memnun kalır mıyız?
    1400- 2000 aralığında alabileceğim eni 74 cm nin altında en iyi buzdolabı hangisidir?
    Bosch SMS58N08 Bulaşık Makinesi 1548 tl mediamarktta fiyatı. f/p olarak uygun bir ürün müdür? 1500 ün altında alınabilecek en kaliteli üç bulaşık makinesi hangileridir?

buzdolabı olarak sizin yazdığınız model yerine GR-B632GSTW modelini öneririm. biraz daha geniş ve daha donanımlı bir dolap. inox olacaksa siemens KD56NAI32N de çok güzel bir dolap. nofrost bir dolap için çok tasarruflu ve şık bir dolap. ama 2000 liraya bulunurmu bilmiyorum. beyazı 1900 küsurdu. lowfrost düşünürseniz siemens KG58EAL30N çok güzel dolap.

bulaşık makinesi olarak bence 1500 tl nin altında en iyi ve donanımlı bulaşık makineleri Aeg Favorit F77023M0P, Electrolux ESF6600ROX ve Profilo BM6480. profilo 1000 tl lere bulunuyor. AEG ve electrolux de 1500 lira civarı fiyatları. bu ikisine Electrolux ESF6710ROX modelinide ekleyebiliriz. ama o 1700 liraları buluyor. miele in kampanyasına yetişseydiniz 1700 e miele 4210sc alınabiliyordu ama bitti kampanya malesef.

ankastre sette fırın için gözü kapalı profilo FRMA952 yi öneririm. fiyat performans şampiyonu benim gözümde. ocak ve davlumbazda sizin beklentilerinin bilirsek daha iyi tavsiyede bulunuruz. standart 4 gözlü ocak mı olacak? wok gözü olacak mı? cam mı inox mu olacak? davlumbaz ın çekişi, modeli nasıl olacak? mutfağınız büyükse standart bir davlumbaz gürültü yapmak dışında çokta bir işe yaramaz misal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEITGEIST -- 18 Temmuz 2013; 15:30:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ZEITGEIST

quote:

merhaba,

buzdolabı olarak sizin yazdığınız model yerine GR-B632GSTW modelini öneririm. biraz daha geniş ve daha donanımlı bir dolap. inox olacaksa siemens KD56NAI32N de çok güzel bir dolap. nofrost bir dolap için çok tasarruflu ve şık bir dolap. ama 2000 liraya bulunurmu bilmiyorum. beyazı 1900 küsurdu. lowfrost düşünürseniz siemens KG58EAL30N çok güzel dolap.

bulaşık makinesi olarak bence 1500 tl nin altında en iyi ve donanımlı bulaşık makineleri Aeg Favorit F77023M0P, Electrolux ESF6600ROX ve Profilo BM6480. profilo 1000 tl lere bulunuyor. AEG ve electrolux de 1500 lira civarı fiyatları. bu ikisine Electrolux ESF6710ROX modelinide ekleyebiliriz. ama o 1700 liraları buluyor. miele in kampanyasına yetişseydiniz 1700 e miele 4210sc alınabiliyordu ama bitti kampanya malesef.

ankastre sette fırın için gözü kapalı profilo FRMA952 yi öneririm. fiyat performans şampiyonu benim gözümde. ocak ve davlumbazda sizin beklentilerinin bilirsek daha iyi tavsiyede bulunuruz. standart 4 gözlü ocak mı olacak? wok gözü olacak mı? cam mı inox mu olacak? davlumbaz ın çekişi, modeli nasıl olacak? mutfağınız büyükse standart bir davlumbaz gürültü yapmak dışında çokta bir işe yaramaz misal.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum. Kafama takılan hususlar var, yardımcı olursanız sevinirim.
    Aşağı yukarı aynı hacimlerde aynı markaya ait fakat fiyat farkları yüksek olan ürünler görüyorum. Fiyatı makul olanı seçersem büyük hayal kırıklığı mı yaşarım demek oluyor bu?
    Siemens ve Bosch paralel üretime sahip markalar sanırım. Candoğan Bosch nofrostları tavsiye etmiyordu. Siemensi farklı kılan nedir acaba?
    siemens KG58EAL30N nin Bosh marka muadilini Candoğan almış ve çok memnun kalmış sanırım. Low frost nofrosta göre bariz fiyat farkıyla satılıyor. Aradda bu ölçüde bir teknoloji farkı var mı?
    Önerdiğiniz Profilo BM6480 bulaşık makinesi için forumda başlık açılmış, tamamını okudum; kurulamada problem yaratıyormuş. Validem bulaşık makinesi olarak Bosch kullanıyor, o da aynı şeyden şikayetçi. Bu sorunu aşmış bir bulaşık makinesi yok mudur?
    İneternetten beyaz eşya almak güvenli mi? Kargo ve servisle ilgili sorun yaşar mıyım? Satın alırken nerden daha uyguna alırım?
    Icf fırınlar hakkında bilginiz var mı?
    Teşekkürler...

• Merhabalar,
    Foruma yeni üye oldum. Evlilik planlarım var ve malumunuz beyaz eşya olayına girmeyi planlıyorum :)
    Forumu oldukça araştırdım ve özelikle Candoğan Bey'in bilgileri ışığında AEG-Electrolux aklıma yattı. Çamaşır makinesinden başlamak istiyorum. Ayırmayı planladığım bütçe 800-1200TL civarı. Aklıma takılan birkaç nokta var. Zahmet olmazsa bilgilerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.
    Şimdiden teşekkürler.

1. 7 kg bir makine yeterli olur mu? Yorgan vs yıkama planımız yok. Yılda 1-2 kere büyük parça yıkamak için 8-9-10 kg makine almak mantıklı mı?
    2. A, A+, A++, A+++ enerji sınıfları belirtilmiş. Aralarında ne kadar far var? Anladığım kadaruyla yıllık 15-30TL civarı fark edecek.
    3. İncelediğim ürünler farklı fiyat aralıklarında. Örnek olarak EWP1074TDW, EWF1284EDW, L70470FL... Bu sınıfların malzeme kalitesi farklı mıdır? 1200TL'lik makineye oranla 800TL'lik makineden de kendi özellikle oranında iyi verim alabilir miyim? Yoksa iyi bir makine için illa 1500Tl den mi başlamak gerekir? undefined
    4. Evlilik seneye sonbahar gibi olacak ama şimdiden hafif hafif almaya başlamak istiyorum. Mantıklı olur mu? Yoksa şimdi ödeyeceğim miktar ile seneye o zamana daha iyi bir ürün alır mıyım?

Biraz aydınlatabilirseniz memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga Cava -- 19 Temmuz 2013; 12:59:45 >

• merhabalar,
    siemens in KD56NAI32N modeli (2250 peşin fiyat) ile KD56NAW32N modeli (1740 peşin fiyat) arasında kararsız kaldım. İlki inox ve bulaşık mainesi ile fırın da inox olacak. ancak bariz fiyat farkı var. Çok kararsız kaldım; ne dersiniz?
    Bir de 750-800 civarı sağlam bir çamaşır makinesi tavsiye eder misiniz?
  • quote:

merhabalar,
    siemens in KD56NAI32N modeli (2250 peşin fiyat) ile KD56NAW32N modeli (1740 peşin fiyat) arasında kararsız kaldım. İlki inox ve bulaşık mainesi ile fırın da inox olacak. ancak bariz fiyat farkı var. Çok kararsız kaldım; ne dersiniz?
    Bir de 750-800 civarı sağlam bir çamaşır makinesi tavsiye eder misiniz?

kesinlikle renk için 510 tl fark verilmez,
    şunlara da bir bakın:
    http://www.ozgurceyiz.net/asp/product/960/PROFILO-2064L2VN-NO-FROST-BUZDOLABI-UCRETSIZ-KARGO-
    http://www.guzelevim.com.tr/index.php?p=show&pid=3479
    http://www.buroteknik.com/Profilo-BD2056H2IN-Buzdolabi_20619.html
    http://www.shopmanya.com.tr/Beko-B-9478-NEXN-A-Enerji-cift-Kapili-Buzdolabi_2871-7.htm
    http://www.arcelikbayisi.com/Arcelik-5797-NHI-No-Frost-Buzdolabi%2CPR-885.html
    .
    bütçenizi 200 tl daha artırarak profilo 1001 etr alabilirsiniz.
    http://www.ozgurceyiz.net/asp/product/1208/PROFILO-CM-1001-ETR-CAMASIR-MAKINESI

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga Cava

Merhabalar,
    Foruma yeni üye oldum. Evlilik planlarım var ve malumunuz beyaz eşya olayına girmeyi planlıyorum :)
    Forumu oldukça araştırdım ve özelikle Candoğan Bey'in bilgileri ışığında AEG-Electrolux aklıma yattı. Çamaşır makinesinden başlamak istiyorum. Ayırmayı planladığım bütçe 800-1200TL civarı. Aklıma takılan birkaç nokta var. Zahmet olmazsa bilgilerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.
    Şimdiden teşekkürler.

1. 7 kg bir makine yeterli olur mu? Yorgan vs yıkama planımız yok. Yılda 1-2 kere büyük parça yıkamak için 8-9-10 kg makine almak mantıklı mı?
    2. A, A+, A++, A+++ enerji sınıfları belirtilmiş. Aralarında ne kadar far var? Anladığım kadaruyla yıllık 15-30TL civarı fark edecek.
    3. İncelediğim ürünler farklı fiyat aralıklarında. Örnek olarak EWP1074TDW, EWF1284EDW, L70470FL... Bu sınıfların malzeme kalitesi farklı mıdır? 1200TL'lik makineye oranla 800TL'lik makineden de kendi özellikle oranında iyi verim alabilir miyim? Yoksa iyi bir makine için illa 1500Tl den mi başlamak gerekir? undefined
    4. Evlilik seneye sonbahar gibi olacak ama şimdiden hafif hafif almaya başlamak istiyorum. Mantıklı olur mu? Yoksa şimdi ödeyeceğim miktar ile seneye o zamana daha iyi bir ürün alır mıyım?

0. Bütçeniz 1200-1500 tl aralığında olursa iyi olur, aldığınız makine 10-15 yıl kullanılacak.
    1. Küçük aileler için 8 kg dan fazlasına gerek yok, ancak kaliteli makineler genelde 8 kg lık olduğu için 8 kg almalısınız.
    2. Enerji sınıfları buzdolabı için çok önemlidir, çamaşır makinesinde çok fazla fark olmaz.
    3. Seçtiğiniz ürünler yerine, AEG Lavamat 75270FL, 75280 FL, Electrolux EWF1286LEW tavsiye olunur.
    4. Şimdi çok erken, belki yeni teknolojili yeni ürünler çıkabilir,
    zaten yaz sezonunda pazarlık şansınız da olmaz. aralık-mart arasında alabilirsiniz.
    http://www.evaletlerim.com/Electrolux-EWF1286LEW-TimeManager-SteamSystem-Camasir-Makinesi%2CPR-7021.html
    http://www.evaletlerim.com/AEG-Lavamat-L75280FL-Protex-SteamSystem-Camasir-Makinesi%2CPR-7043.html
    http://www.evaletlerim.com/Aeg-Lavamat-L75270FL-Protex-SilentSystem-Camasir-Makinesi%2CPR-5355.html

• quote:

Orijinalden alıntı: koftes

Arkadaşlar Merhaba;

Ben Buzdolabı,çamaşır ve bulaşık makinası alacağım bütçem:4000 TL .Renk farketmez sadece çamaşır makinesini en az 7 kg ve tüm grubu enerji tasaarruflu almayı düşünüyorum.Tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

çamaşır; inverter motor Electrolux ewf1286
    bulaşık ; RealLife serisi Electrolux ESF6600
    buzdolabı; sessi Grundig 5680
    http://www.evaletlerim.com/Electrolux-EWF1286LEW-TimeManager-SteamSystem-Camasir-Makinesi%2CPR-7021.html
    http://www.evaletlerim.com/Electrolux-ESF6600ROW-RealLife-Bulasik-Makinesi,PR-7409.html
    http://www.electroworld.com.tr/p/grundig-grnd-5680-beyaz-buzdolabi/

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    tavsiyeniz için çok teşekkür ederim fazlasıyla dikkate alıyorum hatta bütün eşyamı electrolux almayı düşünüyordum fakat forumlarda olumsuz yorumlarla karşılaşınca kafam karıştı ayrıca bi isteğim daha olacak buzdolabında grundig mi? elektrolux mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

Orijinalden alıntı: Tolga Cava

Merhabalar,
    Şimdiden teşekkürler.

0. Bütçeniz 1200-1500 tl aralığında olursa iyi olur, aldığınız makine 10-15 yıl kullanılacak.
    1. Küçük aileler için 8 kg dan fazlasına gerek yok, ancak kaliteli makineler genelde 8 kg lık olduğu için 8 kg almalısınız.
    2. Enerji sınıfları buzdolabı için çok önemlidir, çamaşır makinesinde çok fazla fark olmaz.
    3. Seçtiğiniz ürünler yerine, AEG Lavamat 75270FL, 75280 FL, Electrolux EWF1286LEW tavsiye olunur.
    4. Şimdi çok erken, belki yeni teknolojili yeni ürünler çıkabilir,
    zaten yaz sezonunda pazarlık şansınız da olmaz. aralık-mart arasında alabilirsiniz.
    http://www.evaletlerim.com/AEG-Lavamat-L75280FL-Protex-SteamSystem-Camasir-Makinesi%2CPR-7043.html
    http://www.evaletlerim.com/Aeg-Lavamat-L75270FL-Protex-SilentSystem-Camasir-Makinesi%2CPR-5355.html

Merhaba,
    Cevap için teşekkür ederim. Bugün biraz tez canlılık yapıp Darty'den 3'lü set(Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi) aldık. 2490TL olan Electrolux setinin buzdolabının hacmi küçüktü. darty.com'dan seti bozmaya yanaşmadılar ama sağ olsunlar mağazasında yardımcı oldular. Buzdolabını değiştirip farkını ödedik. Sonuç olarak;

Electroluc EWP1074TDW 7kg, 1000 devir, A++ çamaşır makinesi,
    Electrolux ESF6200LOW 5 programlı, A+ bulaşık makinesi,
    Electrolux EJF4150AOW 407lt, no frost, A+ buzdolabı almış olduk.

Toplamda 2750TL 12 taksit olarak kredi kartı ile ödeme yaptık. 1 yıl boyunca merkezde tutacaklar. Biz teslim alana kadar ürün fiyatlarında artış olursa bize yansıtılmayacak; ürün fiyatlarındaki olası düşüşler yansıtılacak. Ürün stokunun bitmesi durumunda aynı serinin yenisi, yoksa üst seri teslim edilecek.

Mali şartların iyi olduğu kanaatine vardık ve açıkçası aceleci olmaya sevk eden biraz da bu durum oldu. Umarız pişman olmayız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga Cava -- 21 Temmuz 2013; 1:49:07 >

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.