Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
78
Favori
1.507.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Candoğan bey cevabınız için teşekkürler siemens yerine arçelik buzdolabı önerebilir misiniz, 2.sorumda şu siemens ve bosh serviis imkanı olarak da aynıdır değil mi?Teşekkürler
  • Miele beyaz eşyayı varabileceği en üst kalitede üreten firmadır. Ürünlerini yüksek kalite kontrol testlerine tabi tutar, reklam yapma ihtiyacı da duymaz. Çünkü piyasanın büyük kısmına hitap etmez. Miele'nin müşterileri sabittir.

Bence çamaşır makinesi siparişinizi iptal edin, hazır elinize geçmemiş. Büyük bir hata olur almanız. Mekanik parçaları oldukça kalitesiz, çamaşır dağıtma problemi olan, sıkmaya geçerken ve yavaşlarken kazanı hoplatıp rahatsız edici sesler çıkaran, bir programdan diğerine geçmek istediğinizde iptal yapıp makine içindeki tüm suyu boşaltmak zorunda olduğunuz yıkama kalitesi düşük bir makinedir. Yerine Bosch almanızı öneririm.

Eski Arçelik'ler de zaten Bosch lisansı ile üretilmekteydiler, eskilerin Arçelik'i sevmesinin sebebi bu sağlam alman lisanslı ürünlerdir.

Bulaşık makinesi kullanımı hakkında başlık açmıştım. Profilimi tıklayıp açtığım konular arasından bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Miele beyaz eşyayı varabileceği en üst kalitede üreten firmadır. Ürünlerini yüksek kalite kontrol testlerine tabi tutar, reklam yapma ihtiyacı da duymaz. Çünkü piyasanın büyük kısmına hitap etmez. Miele'nin müşterileri sabittir.

Bence çamaşır makinesi siparişinizi iptal edin, hazır elinize geçmemiş. Büyük bir hata olur almanız. Mekanik parçaları oldukça kalitesiz, çamaşır dağıtma problemi olan, sıkmaya geçerken ve yavaşlarken kazanı hoplatıp rahatsız edici sesler çıkaran, bir programdan diğerine geçmek istediğinizde iptal yapıp makine içindeki tüm suyu boşaltmak zorunda olduğunuz yıkama kalitesi düşük bir makinedir. Yerine Bosch almanızı öneririm.

Eski Arçelik'ler de zaten Bosch lisansı ile üretilmekteydiler, eskilerin Arçelik'i sevmesinin sebebi bu sağlam alman lisanslı ürünlerdir.

Bulaşık makinesi kullanımı hakkında başlık açmıştım. Profilimi tıklayıp açtığım konular arasından bulabilirsiniz.

arçeliğin başka hangi çamaşır makinesini tavsiye edersiniz peki? 8124 HS, 8124 HST?

• Arçelik'ten şu an önerebileceğim bir çamaşır makinesi maalesef yok, hepsi benzer tasarım anlayışı ile üretiliyorlar. Arada sadece tambur hacmi ve 1-2 donanım farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadife03

Candoğan bey cevabınız için teşekkürler siemens yerine arçelik buzdolabı önerebilir misiniz, 2.sorumda şu siemens ve bosh serviis imkanı olarak da aynıdır değil mi?Teşekkürler

http://www.beyazesyam.com/Samsung-RT-63EMEW-No-Frost-cift-Kapili-Buzdolabi-SAMSUNG-TuRKiYE-GARANTiLi-_16919.html#1

Bu buzdolabına bakın. Bence hacim ve fiyat olarak olarak çok uygun.

• Öncelikle burada tecrübeleriyle herkese yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.Okudukça paylaştıkça herkes daha bilinçli oluyor kanımca.

Benim sizlerden ricamsa çamaşır makinesinde bosch was24763 ve lg f1479 çamaşır makineleri arasında kaldım.fiyatları az cok bırbırıne yakın olan makineler ama 8 ve 9 kilo olmaları dısında lgde buharlı yıkama + sı varken 2 cihaz arasından hangisini neden seçmeliyim?

Lg yi onerecek arkadaşlardam ricam ise iki makinedede 6 motion özelliği olmasına rağmen f1281 ve f1479 çamaşır mak arasındaki 1200 -1400 devir,otomatik dengeleme,çift su girişi ve yük algılama + larından dolayı 300 tl fazla vermek mantıklımıdır yada bu özellikler gerçekten çokda önemlimidir?En çok da merak ettiğim yük dengeleme özelliğinin işlevselliği önemlimidir?

Yorumlarınızı acilen bekliyorum arkadaşlar 2-3 gün içerisinde alıcam bu makinelerden birini...

• quote:

Arçelik'ten şu an önerebileceğim bir çamaşır makinesi maalesef yok, hepsi benzer tasarım anlayışı ile üretiliyorlar. Arada sadece tambur hacmi ve 1-2 donanım farkı var.

hımm. peki bosch ve miele dışında hangi marka ve modeli önerirsiniz çamaşır makinesinde?

EK: Bosch WAE244S1 nasıldır peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goxelgokcell -- 19 Şubat 2012; 15:16:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goxelgokcell

quote:

Miele beyaz eşyayı varabileceği en üst kalitede üreten firmadır. Ürünlerini yüksek kalite kontrol testlerine tabi tutar, reklam yapma ihtiyacı da duymaz. Çünkü piyasanın büyük kısmına hitap etmez. Miele'nin müşterileri sabittir.

arçeliğin başka hangi çamaşır makinesini tavsiye edersiniz peki? 8124 HS, 8124 HST?

http://www.beyazesyam.com/Bosch-WAS20461TR-Logixx-8-VarioPerfect-Otomatik-camasir-Makinesi_16818.html#1

8 kg'lık Eco Silence (sessiz ve uzun ömürlü) Bosch tercih edin. İthal kaliteli modeller.

Gerisi boş.

Çamaşır, bulaşık deyince Bosch. (İthal modelleri!)
    Buzdolabı deyince Samsung, LG, Sharp. (Bu markalar bazen diğer markalara da üretim yapıyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 19 Şubat 2012; 15:16:40 >

• Bana Miele 2780 kurutmalı çamaşır makinası geldi. Mevcut makinamı da daha yeni almış idim. Siemens marka idi. 2780 İ ne yapayım diye ilgili sayfaları dolaşırken
    Buzdolabı önerilerini gördüm. Size buradan tek bir marka yazıyorum, alan pişman olmaz. Geçen sene ilk kez Mediamarkta geldiğinden kimse bu buzdolabını tanımıyordu
    ve almaya çekiniyordu. Ben araştırdım bu buzdolabının Miele ile aynı fabrikada üretilen bir marka olduğunu öğrendim. Burda yaptığım araştırmalarda da yüzde yüz olumlu
    referanslar aldım. Geçen sene aldığım buzdolabı tanıtım nedeniyle 3100 TL iken ,bu sene 4500 den satılıyor. Çift kapılı ve büyük modelini aldım. Tek kapılı modelleri de mevcut.
    Marka LIEBHERR
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalb

Bana Miele 2780 kurutmalı çamaşır makinası geldi. Mevcut makinamı da daha yeni almış idim. Siemens marka idi. 2780 İ ne yapayım diye ilgili sayfaları dolaşırken
    Buzdolabı önerilerini gördüm. Size buradan tek bir marka yazıyorum, alan pişman olmaz. Geçen sene ilk kez Mediamarkta geldiğinden kimse bu buzdolabını tanımıyordu
    ve almaya çekiniyordu. Ben araştırdım bu buzdolabının Miele ile aynı fabrikada üretilen bir marka olduğunu öğrendim. Burda yaptığım araştırmalarda da yüzde yüz olumlu
    referanslar aldım. Geçen sene aldığım buzdolabı tanıtım nedeniyle 3100 TL iken ,bu sene 4500 den satılıyor. Çift kapılı ve büyük modelini aldım. Tek kapılı modelleri de mevcut.
    Marka LIEBHERR

Çamaşır makinesinde elbette Miele'yi kullanın :)

Buzdolabınızdan memnun kalmanıza sevindim.

Liebherr'i ben de çok beğeniyordum ama Bosch da ondan geri kalmayacak çok güzel bir buzdolabı çıkardı onu aldım çok memnunum. KGE58EAW30N. Tabi Liebherr'in geneli ile kıyaslamıyorum, Liebherr Smartfrost kombi buzdolabı ile kıyaslıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cariinhell

Öncelikle burada tecrübeleriyle herkese yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.Okudukça paylaştıkça herkes daha bilinçli oluyor kanımca.

Benim sizlerden ricamsa çamaşır makinesinde bosch was24763 ve lg f1479 çamaşır makineleri arasında kaldım.fiyatları az cok bırbırıne yakın olan makineler ama 8 ve 9 kilo olmaları dısında lgde buharlı yıkama + sı varken 2 cihaz arasından hangisini neden seçmeliyim?

Lg yi onerecek arkadaşlardam ricam ise iki makinedede 6 motion özelliği olmasına rağmen f1281 ve f1479 çamaşır mak arasındaki 1200 -1400 devir,otomatik dengeleme,çift su girişi ve yük algılama + larından dolayı 300 tl fazla vermek mantıklımıdır yada bu özellikler gerçekten çokda önemlimidir?En çok da merak ettiğim yük dengeleme özelliğinin işlevselliği önemlimidir?

Yorumlarınızı acilen bekliyorum arkadaşlar 2-3 gün içerisinde alıcam bu makinelerden birini...

candogan bey ve diğer tecrubel arkadaslardan yorum alabilirmiyim?

• quote:

quote:

Öncelikle burada tecrübeleriyle herkese yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.Okudukça paylaştıkça herkes daha bilinçli oluyor kanımca.

http://forum.donanimhaber.com/m_44115093/tm.htm#msglink_53128170

Bence Bosch alın rahat edin. Kalite makine.
    Birkaç özellik için 300 lira gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

quote:

aslında şöylede bi durum var en ucuz netten bile 1700 civarı satışı yapılırken lgf1479 u 1600 tl peşin fiyata bayiden anlaştım.Fiyattta hala yanlışlık yaptığını düşünuorum ama kampanya yaptık diyor. Was 20763 u ise 1 ay once 1400 tl ye almamışken şimdi 1700 tl ye almak ,kendimi kazıklanıo hissine kaptırdığım için almak istemiyorum.Bu fiyata ne diyorsunuz?

• Bu iki ürün arasında kaldım: simens KD49NV05NE samsung RT60KZRSW
    Ustalardan yorum bekliyorum. candoğan bey lord50 bey emrah bey ve ismini sayamadığım ustalar.. her iki üründe de kampanya var.. samsung çin üretimi ancak sorun teşkil eder mi bu durumu?
    ikisinin de hacmi hemen hemen aynı, elektirik tasarrufu da aynı.. diğer konulardaki farkları siz yorumlasanız? hangisi daha kaliteli daha az sorun yarattır.

veya başka bir ürün tavsiyeniz var mı kalsik beyaz çift kapılı maksimum 1700 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61serdar61

candogan62 merhaba;

Nasipse mayıs ayında evleneceğim. Aylardır (işten fırsat buldukça) beyaz eşya konusundaki yazdıklarınızı geriye dönük olarak takip ediyorum. kafamız çok karıştı. ben beyaz eşya konusunda 3500-4000 tl gibi bir para ayırdım ve ürünlerimi peşin olarak (eğer avantajlı ise) almayı düşünüyorum. yazılarınızdan gördüğüm kadarıyla özellikle profilo ç.makinesi (fiyat /performans) ve yine profilo bulaşık makinesi, siemens yada bosh dolap gibi modelleri öneriyorsunuz. benim kriterlerim şu şekilde: öncelikle ürünlerin mutlaka elektrik tüketiminin az olması. ç.makinesinin en az 7 kg olması, bulaşık makinesinin (neden bilmiyorum ) çelik tabanlı olması, fırın konusunda ne benim ne nişanlımın fikri yok. örneğin gözlü bir ocak yerine 3 gözü gazalı bir gözü elektrikli olması mı gerek sizce? marka takıntımızda yok. ancak arçelik ve vestel biraz kof geliyor bana. acaba iyi markaların giriş seviyelerini tek mağazadan alıp çıksakmı bilemiyorum. geçnelerde bir mağaada HOOVER marka 5470 buzdolabı gördüm 1500 lira civarında idi. ilgimi çekti. anlaşılan fena kararsızım. yardımlarınızı ve değerli tavsiyelerinizi ivedilikle bekliyorum.

teşekkür ederim..

dostum Allah mesut etsın.beyaz esyada bosch un ıthal 8 kg modellerı bulasıkta 6 progranlı veya daha ustu modellerı.buzdolabında lg samsung shap al kafan rahat olsun. S a y g ı l a r

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arzumhmt

SİMENSİN KANPANYALI ÜRÜNLERINI ALMAYA KARAR VERDIK.SALI GUNUNE KADR ALICAZ.MODELLER İYİMİ.BUZDOLABI KONUSUNDA KARARSIZIM.KULLANAN ARKADSLAR VARSA LÜTFEN TAVSIYEDE BULUNURMUSUNUZ.SALI GUNUNE KADR ALACAGIZ.SEÇİMLER DOĞRUMU NOLUR CEVAP YAZARMISINZ.

ÇAMAŞIR:WM10S763TR
    BULAŞIK:SN25M231TR
    BUZDOLABI:KD56NSW30N

Bence buzdolabının kalitesi fiyatına göre tatmin edici değil. Bunun dışındaki seçtiğiniz ürünler güzeller.

Buzdolabında Beko D9546NEG modelini seçmek bence daha mantıklı olur. Beko'nun iç düzeni kaba olsa da enerji verimliliği ve parça kalitesi yönünden daha önde.

candoğan bey önce mesajıma cevap yazdıgınız için teşekkür ederim.sizden bi ricada bulunucam.buzdolabı sımens yada bosch olsun ıstıyorum.bu fıyatlarda 2400 e kadr çıkabılırız hangı modelı almalıyız lütfen bi öneride bulunabılırmısınız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

quote:

aslında şöylede bi durum var en ucuz netten bile 1700 civarı satışı yapılırken lgf1479 u 1600 tl peşin fiyata bayiden anlaştım.Fiyattta hala yanlışlık yaptığını düşünuorum ama kampanya yaptık diyor. Was 20763 u ise 1 ay once 1400 tl ye almamışken şimdi 1700 tl ye almak ,kendimi kazıklanıo hissine kaptırdığım için almak istemiyorum.Bu fiyata ne diyorsunuz?

Fiyatlar normal.

Ben bosch was24461 almıştım. Çok memnunum. Çok fazla teferruata da gerek yok bence.

Önemli olan 8 kg geniş tambur. Sessiz dayanıklı motor (bazen bende bakıyorum çalışıyor mu diye). 1200 devir yeterli (bizim ev nemli epeyce kuru çıkıyor). Dokunmatik ekran güzel. Çocuk kilidi bizde çok işe yarıyor.
    Uzatılabilir garantili. Elektrik gidince başa almıyor programı. Birşey olursa servis yeterli. (Bosch-Siemens-Profilo aynı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 19 Şubat 2012; 22:12:05 >

• Bu iki ürün arasında kaldım: simens KD49NV05NE samsung RT60KZRSW
    Ustalardan yorum bekliyorum. candoğan bey lord50 bey emrah bey ve ismini sayamadığım ustalar.. her iki üründe de kampanya var.. samsung çin üretimi ancak sorun teşkil eder mi bu durumu?
    ikisinin de hacmi hemen hemen aynı, elektirik tasarrufu da aynı.. diğer konulardaki farkları siz yorumlasanız? hangisi daha kaliteli daha az sorun yarattır.

veya başka bir ürün tavsiyeniz var mı kalsik beyaz çift kapılı maksimum 1700 lira
  • Bence ikisi de yeterince iyi değiller.

Samsung'u beğensem de bu çıkardığı yeni seriyi pek tutmadım.
    Siemens'in de daha güncel modeli çıktı ama o da pek tatmin edici değil.

Ben size KG58EAW30N modelini öneririm.
  • quote:

quote:

quote:

SİMENSİN KANPANYALI ÜRÜNLERINI ALMAYA KARAR VERDIK.SALI GUNUNE KADR ALICAZ.MODELLER İYİMİ.BUZDOLABI KONUSUNDA KARARSIZIM.KULLANAN ARKADSLAR VARSA LÜTFEN TAVSIYEDE BULUNURMUSUNUZ.SALI GUNUNE KADR ALACAGIZ.SEÇİMLER DOĞRUMU NOLUR CEVAP YAZARMISINZ.

ÇAMAŞIR:WM10S763TR
    BULAŞIK:SN25M231TR
    BUZDOLABI:KD56NSW30N

Bence buzdolabının kalitesi fiyatına göre tatmin edici değil. Bunun dışındaki seçtiğiniz ürünler güzeller.

Buzdolabında Beko D9546NEG modelini seçmek bence daha mantıklı olur. Beko'nun iç düzeni kaba olsa da enerji verimliliği ve parça kalitesi yönünden daha önde.

candoğan bey önce mesajıma cevap yazdıgınız için teşekkür ederim.sizden bi ricada bulunucam.buzdolabı sımens yada bosch olsun ıstıyorum.bu fıyatlarda 2400 e kadr çıkabılırız hangı modelı almalıyız lütfen bi öneride bulunabılırmısınız.

Buzdolaplarını uzakdoğulu üreticilerden seçin.

http://www.beyazesyam.com/Sharp-SJ-PT69R-WH-Beyaz-Premium-A-Enerji-No-Frost-Buzdolabi_6248.html#0

gibi. Örneğin Bosch'un üst modellerini LG üretiyor.

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.