Şimdi Ara

BEÜ TIP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
1
Favori
367
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    871 Mesaj

Hocam Tekirdağ gelse koşa koşa giderdim beylikdüzünde oturuyorum evime 1 saat neredeyse ama gelmiyor 12.800 sıralaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celciusavogadro -- 28 Temmuz 2016; 22:05:06 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dandanakandamla kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör M.Sahin99
  • Çavuş
    52 Mesaj

Bir önceki seneden kalanlarda varmış yani 115 kişi değil yaklaşık 200 kişiden 107 kişikalmış
    |
    |
    Brkfba7171 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yuzde 50
    |
    |
    Celciusavogadro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ilk kalanlar olur. Ama bütünlemede geçilince dediğim rakamlar kalıyor denildi. Yani 160 da 90 kaldı. Buna büt yapılınca 30-40 kalıyo deniliyor. Benimde net bilgim yok çevreden duydugum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GergedanGörünümlüAyı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam sınıf tekrarı sayısıdır kalan sayısı.Bizde 97 kişi kaldı net.Bu sene 40-50 gibi bişeydir kalan sayısı
    |
    |
    ·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˙
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj

Valla neye inanacağımı şaşırdım hocam. Biri bi fakülteye güzel diyor diğeri zor şöyle böyle diyor.
    Eğitime bak şehire bakma diyen var kolaylık zorluga bak diyen var. Yakın çevremde okuyanda yok ne yapacağımı şaşırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GergedanGörünümlüAyı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum ailene en yakın olan fakülteye git.Zorluğa kolaylığa bakma fakülte her türlü biter okul her türlü biter.
    |
    |
    ·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˙
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.