Şimdi Ara

Betting Hakkında Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İnstagramda adam canlı yayın açtı ve bir maça canlı 1000tl bastı. Maç kodu , takımlar maçkolikte yok. Adam sonradan kazandığının dekontunu da gösterdi. 66.000 TL
    Bu güvenilirmidir? Site astanabetting di sanırım. Yani benim ilgimi çekti o adam kazanıyor ve bende kazanmak istiyorum.
    Yani şöyle işte o maç maçkolikte yok fakat aynı maç daha güvenilir sitede var mı?
    En önemlisi legal mi?
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz geç oldu yeni gördüm.Böyle maçlar hiç bir yerde olmayan maçlardır , işte özel bir maç gibi şeyler uydurarak sadece kendi sitelerinde olduğunu söylerler ha bu arada dedikleri takımlarda gerçek hayatta karşılığı olamayan takımlardır.Böyle bir maç yoktur.Zaten olsa diğer bütün sitelerde bulabilirsin.Bu sitelerin temel amacı kullanıcıyı tuzak'a düşürerek 3 kuruş paralarını almak.Oranlar 400 500 oranlardir sözde maçlar 1/2 2/1 1/0 2/0 tarza olur genellikle de 2 maç verirler.İnsanlar inanıp siteye para yükler o maçlara basar kazanır bir bakar kasa 50-60 bin olur.Bunu çekmek isterse olay hurda başlıyor.Site parayı vermiyor.Sözde canlı destek'e bağlanırsın sana bı yalan uydurur şu şu nedenlerdir dolayı hesabımıza 3-4 bin bir ücret yatırıp paranızı çekebilirsiniz der.Ve o parayı yatırdığın anda hem 3-4 binden hem de ilk yüklediğin tutardan olursun.Bu arada böyle siteleri öneren kişiler anlaşmalı adamlarıdır.Kısaca böyle sitelerden ve insanlardan UZAK DURUN !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali-123 -- 23 Kasım 2017; 22:18:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.