Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.636
Cevap
90
Favori
166.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kahramanımızı dün nobody filminde izledim. Resmen döktürmüş. Çok sağlam aksiyon olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Kahramanımızı dün nobody filminde izledim. Resmen döktürmüş. Çok sağlam aksiyon olmuş.

Çok zayıflamamış mı birde filmde? Diziyi 2. sezonda bırakmıştım ama orda da epey kilosu vardı.

Güzel film bu arada.

• Netflix’de 4. Sezondayım dizi burada 5 sezon ama 6. Sezonu da olacakmış kim bilir ne zaman izleyebiliriz 😔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Çok zayıflamamış mı birde filmde? Diziyi 2. sezonda bırakmıştım ama orda da epey kilosu vardı.

Güzel film bu arada.

Alıntıları Göster

Asıl breaking bad'deki halinden sonra baya fark ediyor insan. Orada resmen tombikmiş  

• 742793 kullanıcısına yanıt

Konu çok her karaktere yeni dizi çekersin. Lalo, Tuco, Gus, Hector hepsinden dizi çıkar. Hank ve Gomez'e polisiye komedi, Mike'ın gençliği vs. seç beğen çek  

• ilhan_28 kullanıcısına yanıt
    Seneye gelir herhalde ama hangi ay gelir bilinmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 4 Mayıs 2021; 18:23:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 742793 kullanıcısına yanıt
    Acayip bir dizi gerçekten. İnsan zerre sıkılmaz mı? Resmen hipnoz ediyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 sezon bitti saul goodman olmadı daha. Yoklukta gider bence. Öyle her mesajda tavsiye edilen dizi değil.

• Yeni sezon ne Zaman acaba dostlar

• özledik

• Diziden ziyade, yaratıcı çok başarılı. Adamın ustalık işi bu ayrıca. Gilligan evreni olarak bakmak, dizileri bir bütün olarak ele almak ve dolayısıyla kıyas tutmamak gerek! Saul Goodman'dan sonra hangi karaktere dizi çekse, yine en iyi bu diyeceğiz, çünkü adam üstüne koyarak, istikrarlı şekilde ilerliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rick dangerous kullanıcısına yanıt

Dizi hakkında malumat var mı yeni sezon ne zaman acaba? Unuttuk.

• krstarica kullanıcısına yanıt

Mart ayında çekimlerine başlandığı haberleri çıkmıştı .2022 erken ayları deniliyor kesin bir bilgi yok şuan.

Konuya Kim ile Saul reisin farkını gösteren güzel bir post atim.

ekşi şeyler
    Saul Goodman ve Kim Wexler Arasındaki Farkı Gösteren Çok Çok İnce Bir Sahne
    https://seyler.eksisozluk.com/saul-goodman-ve-kim-wexler-arasindaki-farki-gosteren-cok-cok-ince-bir-sahne
  • kuklacini kullanıcısına yanıt

Sagolun hocam. Umarim 2022 basi gelir.

• Bob Odenkirk sette baygınlık geçirmiş ve hastaneye kaldırılmış Umarım ciddi bir şeyi yoktur.

• sabahtan beri yeni bir haber görmedim ya umarım iyi oluyodur gerçekten çok üzülürüm yoksa

• Elric. kullanıcısına yanıt
    Epey vakit geçti gerçekten. Olumlu ya da olumsuz hiçbir haberin gelmemesi daha da endişelendiriyor

• Sabah haberi görünce herhalde yoğun tempo, sıcak havalar vs. adamın da yaşı var sonuçta normal bir fenalaşma sanmıştım ama bu zamana kadar hiç haber olmaması garip ya?

Lesley Goldbergtwitter
    “No updates on Bob Odenkirk from his personal PR, AMC or Better Call Saul producers Sony TV. From what I’m being told, everyone is waiting for more information just as we are.”
    https://twitter.com/Snoodit/status/1420454349881282560

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 28 Temmuz 2021; 23:45:27 >
  • Durum ciddi gibi. Bryan Cranston ve Aaron Paul instagramda paylaşım yapmışlar, sanki ölmüşçesine.

• Tedbir amaçlı yatıyor olsa gün içinde mutlaka haber düşerdi bence. Kötüyü düşünmek bile istemiyorum ama haber gelmemesi cidden tuhaf. Tamamen tahmin üzerine konuşuyorum, bayılıp düştüğünü biliyoruz sadece, düşmeye bağlı olarak bilinç kaybı yaşamış olabilir.

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.