Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.636
Cevap
90
Favori
166.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Beyler sıkı breaking bad faniyim şuan 2. Sezon 1. Bölümdeyim ama biraz sıkıcı geldi ileride duzelirmi dersiniz
    ilerisi iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Beyler sıkı breaking bad faniyim şuan 2. Sezon 1. Bölümdeyim ama biraz sıkıcı geldi ileride duzelirmi dersiniz
    Dizi kesinlikle üzerine koyarak devam ediyor bölümler ilerledikçe.Bence yarıda bırakma.

• Kim gerçekten esaslı bir kadın ve onun gibi sevgilim olmasını çok isterdim. Breaking bad de geçen konuşmaya bakarak Saul'u aldatacak dedim ama gerçekten böyle bi sahne izlemek istemem. Saul bir şeyler yapsın ve Kim ayrılsın isterim. İkinci bir Skyler vakasını kaldıramayız.

Kimileri öleceğini söylemiş ama ölseydi eğer Saul Breaking bad de böyle şakacı olmazdı. Dediğim gibi Kim gerçekten mükemmel bir eş ve onu kaybetmenin acısını Saul kaldıramaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bölümdü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altyazı bu sefer çok daha erken geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 7 Nisan 2020; 12:36:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x8

İyi bölümdü. Lalo jimmy'yi tek yollarken ne düşünüyordu acaba.

• Altyazı bu hafta çok şaşırttı.Emeği geçenlere teşekkürler.

• Sezonun en iyi bölümüydü. Walter ile Jesse nin çölde kaldığı bölüm aklıma geldi.

• 8 bölüm neydi yahuu..efsane bir bölümdü..breaking bad izliyoeum havası vardı..süperdi gerçektende
  • Bir dizi düşünün.. Her bölümünde izleyicilerine en iyi bölüm buydu diye yazdırıyor. Haksız sayılmazlar. Dizi uçuyor. Bugünkü bölüm ne keyif verdi be.
  • abi çok iyiydi ya,

alüminyum folyo
  • Müthiş bölümdü gerçekten. Sezonun en iyisi, dizinin de en iyileri arasına kafadan girer. Yönetmen Vince Gilligan, şaşırtmadı. Emmy ödülü alabilir.

• Yorumlarda okumuştum.Vince Gilligan çölü çekse saatlerce oturup izlerim demişti birisi.
    Ne kadar haklıymış.
    Bölüm kalite kokuyor.
    O yüz ifadeleri yok mu güle güle bitirdim bölümü resmen.

Saul'un Lalo ile arası bu olay ile bozuluyor sanırım :D

Sahneyi hatırlayanlar vardır.Sahnenin ilk girişi videoda yok ama Saul sizi Lalo'mu gönderdi diye soruyor
    altına edecekti resmen

• 5x8 en iyi dizi bölümlerinden birisiydi. Hem güldüm hem de keyiften dört köşe oldum. Bu insanlar çölü bile izletiyor adama, helal olsun.

5*8

Burada Mike'ın bakışına, tepkisizliğine koptum resmen:

• Son bölüm muazzamdı.

• kyokari12 K kullanıcısına yanıt
    Daha önce öyle bi yorum atmıştım ;

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/138126782

Çok güzel bölümdü. Breaking Bad'de de en sevdiğim bölümler çöl bölümleriyle sinekli bölümdü. Samimi olduğu için insanı içine çekiyor.

Önceki bölümlerdeki yere düşen dondurmanın etrafına doluşan karıncalarda mükemmeldi. Hipnoz oluyorum izlerken yemin ederim.

Bu arada bölüm yine 10 dk da bitti

• Breaking Bad tarzı bir bölüm olmuş baya parallelik de vardı zaten.
    Saul'un folyo istememe nedeni Chuck'ı hatırlatıyor diye bir yorum okudum aynı düşüncedeyim ama keşke daha iyi yansıtsaydılar bu kısmı.
  • kyokari12 K kullanıcısına yanıt

Son bölüm mükemmeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 8 Nisan 2020; 21:34:36 >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Aynen bu sahne :)

Lalo hapisten çıktıktan sonrada Saul'a bela olacak ki BB videosunun hakkını versin :)

Bu da demek oluyor ki Lalo dizide ölmeyecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyokari12 -- 9 Nisan 2020; 0:6:59 >
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.