Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.636
Cevap
90
Favori
166.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam altyazıya sansür uygulanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aralarında ayrı bir anlaşma yoksa eğer tüm bölümler yayınlandıktan birkaç hafta yada bir ay sonra netflix'e gelir son sezon.Genel olarak öyle oluyor.
    Ben ise netflix'e falan gelmesini hiç beklemeden izlerim bu dizi bekletilmez beyleeeer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

onu da netflix altyazısı ile izleyeceksin, netflix altyazılarının neyi var ayrıca
    hafif kalıyor, bazı yerler çevrilmiyor bile
  • Sonunda döndü gözümün çırası. Bugün bir bölüm izlerim. İkinci bölümü de sağlam bir sürüm buldum biraz yavaş iniyor. Gece inmiş olursa ona da bakarım.
  • İlk bölüm çok çabuk bitti anlayamadım.

ikinci bölüm çevrilmesini bekliyorum büyük ihtimal yarın gelir.
  • netflix uk'de 2.bölüm tr olarak var mı, windscribe ile denedim ama anlıyor netflix hangi vpn çalışıyor? varsa altyazıyı çekecektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 25 Şubat 2020; 21:4:11 >
  • İlk iki bölüm gayet iyiydi. Güzel başlangıç yaptılar.

• Güya Netflix'e geliyordu yeni sezon. Bir de kendi YouTube kanallarında 24ü diye yazıyordu. Ne gereksiz bir oluşum şu Netflix Tr ya.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    İngiltere Netflix'te 1. bölüm Türkçe altyazı var ama 2. bölümün yok
  • Arkadaşlar buradan ''canlı sohbet'' kısmından da destek alabilirsiniz.
    https://help.netflix.com/tr

24 Şubat'ta 5.sezon haftalık yayınlanacak dendi böyle yalan dolan fragmanlar hazırlamasınlar bir daha.
  • 2 bölüm düşmüş oha

• Ben bu işten bir iş anlamadım VPN ile almanyada bölümler gözüküyor

Top 10 vs kismida çıkmış bizde her şey eski düzen.

• Netflix'te 5x02'nin Türkçe altyazısı yok maalesef.

Netflix'e canlıdan sordum. Yayın hakları ile ilgili bir sorun olabilir dediler. Ama bildiğim kadarıyla Better Call Saul özel bir platformda yayınlanmıyor Türkiye'de.

Edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 26 Şubat 2020; 2:43:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Netflix'te 5x02'nin Türkçe altyazısı yok maalesef.

Netflix'e canlıdan sordum. Yayın hakları ile ilgili bir sorun olabilir dediler. Ama bildiğim kadarıyla Better Call Saul özel bir platformda yayınlanmıyor Türkiye'de.

Edit: imla.
    işin garibi şubat ayı netflix türkiye tanıtımın da better call saul da vardı haftalık yeni bölümleriyle diye. şimdi ise netflix çalışanlarının hiç bir şeyden haberi yok. ya da salağa yatıyorlar. nasıl iş anlamadım.

eşekherif niye çeviriyi kesti onu da anlamadım. baksana resmi bir yerden izlenmiyor ki zaten şuanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOR0C

Arkadaşlar buradan ''canlı sohbet'' kısmından da destek alabilirsiniz.
    https://help.netflix.com/tr

24 Şubat'ta 5.sezon haftalık yayınlanacak dendi böyle yalan dolan fragmanlar hazırlamasınlar bir daha.
    bir halttan haberleri yok bu canlı destektekilerin. beste diye biri çıktı karşıma anlatıyorum anlatıyorum. tek dediği şey bir link atıyor buradan yeni gelecek içeriklere bakabilirsiniz diyor. attığı link de netflix orjinalleri linki. better call saul orjinal değil ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Şubat 2020; 2:11:54 >

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Tek açıklama getirebiliyorum bu duruma: yayın hakları Türkiye'de başkasının elinde. Tahminimce D-Smart'ın elinde çünkü geçmiş sezonları hep kendileri vermiş. Eğer durum böyleyse Netflix sezon tamamlanana kadar yayınlayamaz.

İşin kötü yanı çevirmenler de Netflix verecek haftalık yayınlayacak oradan izlersiniz, çevirisi de çekilip altyazı sitelerinde paylaşılıyor diye çeviriden vazgeçtiler.

Durum özeti:

Dizi Netflix Türkiye'de yok ve yakın zamanda gelmeyebilir.
    Dizinin Türkçe altyazıları VPN ile başka ülkenin Netflix'inden çekilmediği sürece altyazısı yok.
  • quote:

Tek açıklama getirebiliyorum bu duruma: yayın hakları Türkiye'de başkasının elinde. Tahminimce D-Smart'ın elinde çünkü geçmiş sezonları hep kendileri vermiş. Eğer durum böyleyse Netflix sezon tamamlanana kadar yayınlayamaz.

İşin kötü yanı çevirmenler de Netflix verecek haftalık yayınlayacak oradan izlersiniz, çevirisi de çekilip altyazı sitelerinde paylaşılıyor diye çeviriden vazgeçtiler.

Durum özeti:

Dizinin Türkçe altyazıları VPN ile başka ülkenin Netflix'inden çekilmediği sürece altyazısı yok.
    hocam dsmartta komple kalkmış better call saul, eski sezonları bile yok artık.

eşekherif'e ulaşsak belki çevirmeye başlar.

• quote:

Durum özeti:

hocam dsmartta komple kalkmış better call saul, eski sezonları bile yok artık.

eşekherif'e ulaşsak belki çevirmeye başlar.

• Adamlar sanat yapıyor be, çekim teknikleri ve kalitesi, oyuncular ve psikolojik değişimlerinin yansıtılması mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bir halttan haberleri yok bu canlı destektekilerin. beste diye biri çıktı karşıma anlatıyorum anlatıyorum. tek dediği şey bir link atıyor buradan yeni gelecek içeriklere bakabilirsiniz diyor. attığı link de netflix orjinalleri linki. better call saul orjinal değil ki

Alıntıları Göster
    Çoluk çoçuk yönetiyor Netflix'i ondan böyle twitter'a da yazdım tweetleri zaten rezil durumda boş muhabbet yapıyor.

edit: Türkçealtyazı sitesinde XLF versiyonu çıkmış 2.bölümün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOR0C -- 26 Şubat 2020; 11:20:51 >

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.