Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10
  • çok boş bi bölümdü toplam 11 bölüm arasında en kötüsüydü bence
  • Dizi sezona oldukça güzel başladı.Fazla aksiyon olmayan bir dizi ama bağlayıcı kısmı da bu zaten çünkü bu tip yapımlarda karakterler ve olaylar oldukça gündelik hayattan.Saul Bb de en sevdiğim karakterdi.Sırf onun için dizi çekilmesi harika oldu.İlerleyen bölümlerde işler güzelleşecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorp17

garsona "hey buddy" demesini "gülüm bakar mısın" diye çevrilmiş bir altyazıyla beraber izledim.

haha

+rep

bende güldüm ona battı balık yan gider'i iyi çevirmiş ama
  • bence çok güzel bölümdü gram sıkılmadan izledim konunun ağır işliyeceğini biraz sıkacağını bekliyordum ama breaking bad tadında bir bölümdü bana göre.
    adamlar diziye değer veriyor önümüze kaliteli bir eser koyuyorlar bu kaliteyi her dizide göremezsiniz. kim gerçekten çok tatlı bir kadın bunu daha önceden fark etmemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 18 Şubat 2016; 0:19:35 >

• Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti

Ne çektin be Ken adam hem heisenbergden hem sg'den tokadı yemiş

Sg was here yazısını büyük harflerle yazabilirdi bence bilerek ufak yazdırdılar saul'un nasıl bir psikolojiye büründüğünü her yönden göstermek için saul oradaki yazı kadar küçücük kalmış
    polis memuru ile jantlar içinde gönderme varmış ama fark edemedim fark eden alıntılasın
    hala bölüme sıkıcı ağırdı diyen var göndermeler ile dolu bir bölümdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 18 Şubat 2016; 0:34:37 >

• iyi gönderme olmuş. BB sahnesini biraz hatırlar gibiyim de çıkaramadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dönen jant olayı neye göndermeydi beyler?

• Az önce izledim bölümü. 46 dk nasıl geçti anlamadım valla.
    Ken bence dizide daha fazla görünebilir. WW arabasını patlatmıştı adamın SG'de hesabı kitledi.
  • Aksiyon isteyenler şu kıytırık süper kahraman dizilerini izleyebilir. Bu dizi daha çok gerçekçilik üzerine kurulu ve bildiğiniz gibi gerçekte öyle aksiyon dolu hayatlarımız yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MottoRehagel

Dönen jant olayı neye göndermeydi beyler?

Apaçilere
  • Dizi o kadar kaliteli ki izlemeye doyamıyorsunuz. Kesinlikle değerini bilmek gerekiyor. Kötü yorum yapanlar hiç devam etmesin zaten bu tarz bi dizi izlemeye uygun değillerdir. Çekim kalitesi ve tarzı harika. Vince i ayakta alkışlamak gerek.

beyler bölüm sonu kesik bitti sanki. İzlediğim siteden mi acaba. O düğmeyi yukarı kaldırdı indirdi odadan çıkarken direk bitti. Sizde nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: TheGreenArrow

Dizi o kadar kaliteli ki izlemeye doyamıyorsunuz. Kesinlikle değerini bilmek gerekiyor. Kötü yorum yapanlar hiç devam etmesin zaten bu tarz bi dizi izlemeye uygun değillerdir. Çekim kalitesi ve tarzı harika. Vince i ayakta alkışlamak gerek.

beyler bölüm sonu kesik bitti sanki. İzlediğim siteden mi acaba. O düğmeyi yukarı kaldırdı indirdi odadan çıkarken direk bitti. Sizde nasıl

Bende de öyleydi.

• TheGreenArrow kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam öyle bitiyor. Bölüm başındaki basamadigi düğme ve sondaki hareketi ne kadar değiştiğini gösteriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizibox sitesinde goremedim diziyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni bölümü izledim ama 1. sezondan hiçbir şey hatırlamıyorum. Çok mu ara verdiler yoksa sorun bende mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kingsx -- 20 Şubat 2016; 11:55:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingsx

Yeni bölümü izledim ama 1. sezondan hiçbir şey hatırlamıyorum. Çok mu ara verdiler yoksa sorun bende mi.

Ben de unutmuşum ama eski bölümleri açıp hızlıca üstünden geçtim öyle izledim yeni bölümü. Az çok hatırlamama yardımcı oldu.

• Gayet güzeldi. Özlemişim. Hemen geçiverdi zaman. İlk sezonu unutmuşum biraz ama izledikçe hatırladım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklıma bir şey takıldı.
    Süslü araba alan adamın evini soyuldu. Polislerin koltuğun arkasındaki süpürgelikteki gördüğü şey neydi? Adam parasını/ilaçları orada mı saklıyordu?
  • Vikings'den daha iyi başladı sezona. Çok sade bir dizi ama çok akıcı gidiyor gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.