Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.636
Cevap
90
Favori
166.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk bölüm nedense bana göre çok durağan geçti..Umarım yavaş yavaş hareketlenmeler olur dizide
  • garsona "hey buddy" demesini "gülüm bakar mısın" diye çevrilmiş bir altyazıyla beraber izledim.

haha

+rep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorp17 -- 16 Şubat 2016; 20:23:09 >
  • Özlemişim, yarın sabah izlerim artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon çok güzel başladı.
  • Ohh gelmiş. Yarın izlerim. Şu an takip ettiklerim içinde en sevdiğim bu.

• Şu kadındaki çekiciliği çözemedim...
  • Ben de gündüz izledim de altyazı berbattı. Düzgün altyazı ile tekrar izleyeceğim. Çevirmenler Türkçe'den espri katalım derken bazen saçmalıyorlar.

• bölümün başında gelecekte ki saul alarm çalacak diye kapıyı açamıyorken, bölümün sonunda ki saul üzerinde kapatmayınız yazan düğmeyi kapatıyor. güzel ayrıntıydı
  • Durağan bir bölümdü ama ilerki bölümlerde hareketlenecek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bölümün başında gelecekte ki saul alarm çalacak diye kapıyı açamıyorken, bölümün sonunda ki saul üzerinde kapatmayınız yazan düğmeyi kapatıyor. güzel ayrıntıydı

o benimde dikkatimi çektide bölümün başındaki geçmişteki saul değil miydi, gelecekte olduğunu nerden anladın, ilk sezonu gram hatırlamıyorum, ondan dolayımı kaçırdım acaba

• Hanzee kullanıcısına yanıt
    gelecekte ki olması lazım, ilk sezonun başında da göstermişlerdi bu tür bir sahne.
  • quote:

gelecekte ki olması lazım, ilk sezonun başında da göstermişlerdi bu tür bir sahne.

ya şimdi geçmiş diye düşünürsem o sahneyi bugünkü bölümün başı ve sonu arasındaki bağlantı gayet güzel oluyo kafamda, hani öncesinde biraz pısırık bi karakterken şimdi yavaş yavaş işi kuralına göre yapmayı bırakan bi duruma geldiğini artık korkmadığını değiştiğini filan izliyoruz izleyeceğiz gibi, yani breaking bad deki karakterine yaklaşıyo gibi, ama gelecek olarak düşününce ilk sezon zaten pısırıktı bu sezon biraz daha kedine gelecek sonra o gelecekse tekrar pısırık olacak sonra breaking bad de yine güçlü bi karakter olacak, karakterde bu kadar çalkalanma biraz saçma oluyo sanki, yada ben yanlış düşünüyorum bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 17 Şubat 2016; 2:00:42 >

• Hanzee kullanıcısına yanıt

gelecek dediğim breaking bad sonrası zaten, öncesi değil
  • quote:

gelecek dediğim breaking bad sonrası zaten, öncesi değil

o zaman biraz daha oturuyo evet ben ara bi dönem olarak düşündüm nedense, teşekkürler
  • İkinci sezon aynı birinci sezondaki sıkıcıligiyla devam ediyor dizide henüz bir aksiyon yok sadece güzel bir senaryoyla on hazırlık yapılıyor bu sezon ilk 3 4 bölüm de bu hızla gider sonradan açılır bence.

• güzel bir giriş oldu özlemişiz
    bb spoiler

içtikleri tekila Gus'ın Don Eladio ve elemanlarını zehirlediğiyle aynı
  • Bu dizi de bir bb heyecanı bekleyen hayal kırıklığına uğrar.bb boşluğu dolduracaz diye fazla beklenti yapmayın.

Çok güzel başladı, benim diyen aksiyon dizisi bu kadar yağ gibi akmıyor, 40 dakika ne ara geçti anlamadım. İlerde ne olacak bakalım biraz hareket gelirse enfes bölümler izleyebiliriz. Dizinin o insanı tedirgin eden yavaştan gerilimi vermesine bayılıyorum. Jimmy hesabı iyi kitledi. Ayrıca kızların efendi adam yerine p.ç adam tercihine tekrar şahit olduk.Son olarak vince'in kalemi gerçekten sağlam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 17 Şubat 2016; 3:19:06 >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt

Ben de diyorum bu şişe bir yerden tanıdık geliyor.
  • scorp17 S kullanıcısına yanıt
    Aynı altyazıdan bende izledim adamın acayip bir çeviri anlayışı var trollemiş baya
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Orada uyarı vardı, alarma basarsa polis kayıtlarına geçilecek diye yazıyordu. Adam sahte kimlikle yașıyor. Polis bunu farkederse direk hapishaneye gider.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.